ÚSPORNÉ KÚRENIE logo

ÚSPORNÉ-KÚRENIE.sk - infrakúrenie

Navoďte si pocit leta s Usporne-kurenie.sk a ušetrite tak vašu peňaženku. Viac o ÚSPORNÉ KÚRENIE

Peniaze z nákupu späť

5,7 %

O ÚSPORNÉ KÚRENIE

Úsporné kúrenie, to je infrakúrenie, ktoré využíva podobný spôsob vykurovanie, ako samotné Slnko. Ifražiarenie z týchto panelov, je temer podobné ako infražiarenie zo Slnka. Moderné kúrenie, ktoré šetrí nie len našu planétu, ale aj vašu peňaženku, ročne vďaka nemu totiž viete ušetriť nie pár desiatok, ale pár stovák eur.

Infrakúrenie je jeden z najmodernejších a najzdravších spôsobov vykurovania, ktorý využíva veľmi podobný spôsob vykurovania, ako samotné Slnko.
Po sychravom počasí hlavne v zimnom období každý z nás túži po teple Slnka.

Práve tento pocit vieme reprodukovať v našom domove alebo v práci s infrapanelmi, pretože infražiarenie z infrapanelov je ako infražiarenie zo Slnka.
Z toho dôvodu pozitívne vplýva na naše kĺby, pokožku ako aj na krvný obeh, a neposlednom rade veľakrát aj na našu náladu, práve preto, lebo naše telo hreje spôsobom, ktoré odjakživa poznáme a máme radi.

Pretože sa pri infravykurovaní vzduch v miestnosti  nevíri, nemieša sa prach, baktérie, mikroorganizmy a roztoče necestujú a nemajú príležitosť sa ani usadiť, infravykurovanie je silno odporúčané aj pre alergikov. Na infrapaneloch sa neusadia baktérie a mikroorganizmy, oproti tomu dobre vieme, že v prípade radiátorového vykurovania značné množstvo prachu a mikroorganizmov sa usadí napríklad v radiátoroch a v priľahlých kútoch.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.