Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 393 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode TVC-Mall.com?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web TVC-Mall.com
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 4 % cashback späť z každého nákupu!

TVC-Mall.com je čínsky veľkoobchod s elektronikou, prevažne mobilnými telefónmi a príslušenstvom či doplnkami, týkajúcich sa telefónov. V ponuke je príslušenstvo k produktom popredných značiek na trhu. Apple, Samsung, Huawei, Sony či HTC. V ponuke nájdete káble, nabíjačky, ochranné kryty, ochranné fólie, tvrdené sklá a púzdra.

Okrem iného, v ponuke nájdete rôzne typy elektronických produktov. Audio sústavy, reproduktory, bluetooth reproduktory, obrazovky, LCD, hodinky, wifi routre, tablety, televízie, smart hodinky, fotoaparáty, dvd prehrávače, nahrávacia technika, čítačky kariet, externé úložiská. Skrátka, všetko čo Vás napadne. Samostatnou sekciou je príslušenstvo k športovým kamerám značky GoPro, ktoré sa na trhu tešia veľkej obľúbenosti.

Cena dopravy je rôzna, záleží od Vami vybranej prepravnej spoločnosti a dobe doručenia. Nákup je bezpečný a overený, platí sa kartou vopred. Keďže sa jedná o nákup zo zahraničia, je nutné rátať aj s možnou platbou CLA či DPH.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre TVC-Mall.com si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať