E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Supraphonline.cz - najlepší hudobní interpréti pre vaše uši

CD, DVD a LP nosiče najvyššej kvality pre milovníkov skvelej hudby. 

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod RUKA HORE .

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 563 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Supraphonline.cz

Aj keď by sa mohlo zdať, že už dávno vyšli z módy, správni milovníci ich dokážu oceniť aj dnes. Nielenže CD a LP majú oveľa väčšie kúzlo ako formáty MP3, ale aj zvuk je absolutne neporovnateľný. V dnešnej dobe dáva priestor tomuto svetu hudobných nosičov Supraphonline.cz. Zavítajte na tento e-shop a kúpte si svojho obľúbeného interpreta alebo obdarujte svojich blízkych.

Krása a kvalita

Supraphon je obchodná hudobná značka a historicky najvýznamnejšia česká gramofónová firma. V roku 2011 spustila digitálny servis Supraphonline.cz, ktorý vedľa downloadingu ponúka tiež fyzické nosiče CD, DVD a LP. Na e-shope nájdete naozaj širokú hudobnú ponuku, v ktorej si zaiste vyberiete bez ohľadu na váš hudobný vkus. A aj keď by sa mohlo zdať, že v dobe, kedy je všetko dostupné na internete, Supraphonline.cz je jasným dôkazom toho, že krása a kvalita majú na trhu stále svoje miesto.

Kategórie na Supraphonline.cz

Webové stránky Supraphonline.cz sú prehľadne usporiadané tak, aby ste na nich bez problémov našli muziku, ktorú hľadáte. Katalóg vám umožní hľadať podľa abecedy umelca a podľa databázy skladieb aj dané albumy. V hudobnom archíve si navyše môžete prehliadnuť profil albumu aj umelca a najpredávanejšie tituly.

 • Populárna hudba - tí najznámejší interpreti na jednom mieste. Či už ste milovníci popu, P&B alebo jazzu, na tomto e-shope je naozaj všetko, na čo si spomeniete. Nájdete tu tie najnovšie hity, ale zároveň aj staršiu klasiku. Dokonca aj z 30. rokov.
 • Vážna hudba - na svoje si prídu na Supraphonline.cz aj milovníci vážnej hudby. Táto sekcia je rozdelená do podkategórií komornej, klasickej alebo orchestrálnej hudby. Nájdete tu veľké mená ako Šostakovič, Dvořák či Janáček, stačí si len vybrať podľa toho, čo máte radi.
 • Hovorené slovo - okrem hudby e-shop ponúka CD a LP s narozprávanými knihami, poviedkami a divadelnými hrami.

Ako ušetriť na Supraphonline.cz?

Už sa tešíte ako si pustíte svoju obľúbenú hudbu? My vám to ešte o niečo spríjemníme. Vďaka cashbacku od Plnej Peňaženky môžete ušetriť. Na našich webových stránkach sa prekliknite na Supraphonline.cz a nechajte si na váš bankový účet zaslať 3,5 % z ceny nákupu.

Doprava

Aby sa k vám váš balík dostal v čo najkratšom čase nech už bývate kdekoľvek a za čo najmenšie peniaze, e-shop Supraphonline.cz využíva na prepravu na Slovensko Zásielkovňu. Za dopravu tak zaplatíte 99 Kč, čo sú zhruba 4 €, vy si zvolíte miesto vyzdvihnutia a balík si môžete prebrať v čase, ktorý vyhovuje vám. Nemusíte sa tak prispôsobovať žiadnemu kuriérovi. O doručení vás bude spoločnosť informovať prostredníctvom sms.

Platba

A ako môžete za nákup na Supraphonline platiť? Pri doručení na Slovensko je potrebné, aby bola platba prevedená predom, pričom máte na výber tieto možnosti:

 • platba online platobnou kartou,
 • platba rýchlym prevodom,
 • platba mobilným telefónom,
 • bankový prevod,
 • poštová zloženka,
 • cez dobitie užívateľského kreditu.

Recenzie nákupu na Supraphonline.cz

Aby ste sa naozaj mohli presvedčiť o kvalite e-shopu Supraphonline.cz, prikladáme vám pár Google recenzií od zákazníkov, ktorí tento e-shop už vyskúšali.

 • Svätopluk udelil e-shopu 5 hviezdičiek z 5 a napísal naozaj pochvalný komentár: ,,Výborná prodejna, člověk si tu vždy vybere. Navíc tradiční česká značka. Oceňuji též on-line distribuci, která určitě přispěla ke zlikvidování konkurence.”
 • Šárka svoj nákup tiež hodnotí stopercentne a oceňuje hlavne rýchlosť dodania: ,,První nákup byl do třetího dne doručený. Velká spokojenost.”
 • Dávid sa pripája s chválou a dáva 5 hviezd: ,,Jsem velmi spokojen s nákupem. Kvalifikuji na jedničku podtrženou. Dík za rychlé vyřízení mé objednávky.”

Nezaujala vás ponuka Supraphonline.cz?

Pre tieto prípady máme pre vás alternatívne riešenie. Pozrite sa do kategórie “Knihy, audio, video a hry” na našich webových stránkach. Zaujať by vás mohol napríklad e-shop RukaHore.sk , kde s našim cashbackom ušetríte až 2,5 - 5 % z ceny nákupu!

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať