2,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

SportObchod.sk - Obchod so športovými potrebami

Obchod so športovými potrebami, ktorý vám správne poradí pri výbere športového náradia. Už 15 rokov patrí medzi prvú ligu v oblasti športovania a testuje pre vás na ihriskách všetko potrebné k hre.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 704 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o SportObchod.sk

Najobľúbenejšie športy užívateľov SportObchod.sk

V ponuke e-shopu SportObchod.sk nájdete širokú ponuku športovej módy a prevažne športových potrieb, v ktorých si vyberiete z rôznych športov. Na výber máte z kategórií ako hokejová výstroj, bedminton, futbal, florbal, tenis, športová móda, squash, stolný tenis, kolobežky, hokejbal a mnoho ďalších. V každej jednej sekcii následne objavíte výber všetkého, čo pre danú aktivitu alebo šport budete potrebovať. Veľmi obľúbenou súčasťou tohto e-shopu je výpredajová sekcia so zľavneným značkovým tovarom, oblečenie v sekcii fanzóna alebo výživové doplnky.

Ako si vybrať hokejovú výstroj, nosiče na auto, alebo správnu raketu na tenis?

Výber správneho športového vybavenie vôbec nie je jednoduché. Na stránkach e-shopu SportObchod.sk odborníci radia ako si správne vyberať športové potreby, ktoré sú určené na váš stupeň športovej pokročilosti. Na SportObchod.sk nájdete nielen, ale aj napríklad videorecenziena témy ako napríklad:

 • Ako si vybrať hokejovú výstroj?
 • Výber nosičov a boxov na auto.
 • Ako vybrať badmintonovú raketu?
 • Ako vybrať tenisovú raketu?
 • Ako si vybrať inliny?
 • Ako si správne vybrať zimné korčule?
 • Ako si správne vybrať raketu na squash?
 • Ako vybrať ortézu alebo bandáž?
 • Ako vybrať florbalovú hokejku?
 • Ako na tejpovanie a kinesio tejpy?
 • Ako správne vybrať kolobežku pre mňa či moje dieťa?
 • Ako vyberať futbalové kopačky či loptu?

Ako špecialista na športy ponúka obchod online poradcu, ktorý vám pomôže pri výbere tenisovej či badmintonovej rakety formou videí, praktických rád, či postupov na webovej stránke. Je preto ideálnym pomocníkom pre začiatočníkov alebo pokročilých športových vášnivcov. Ak hľadáte športové potreby online, určite nevynechajte športového poradcu a špecialistu v jednom - SportObchod.sk. V e-shope nájdete potreby ako napríklad hokejovú výstroj, potreby na loptové športy, ale aj tenisové rakety, či iné raketové športy. Neviete si poradiť, ako si vybrať vhodné športové náradie? Pozrite sa do poradne SportObchod.sk.

Kvalita obchodu je hodnotená na Heuréke.

Od novembra 2009 má obchod so športovým vybavením zlaté logo "Overené zákazníkmi". Logo je udelované na základe vysokého počtu pozitívnych hodnotení zákazníkov kvalita obchodu je hodnotená zákazníkmi na Heuréke. Odceňujú najmä športového videoporadcu a detailné popisy produktov, ktoré pri výbere uľahčujú rozodovanie. Všetky hodnotenia od zákazníkov nájdete tu. Špecialista na športovú výstroj SportObchod.sk vám zaručí garanciu najnižšej ceny v kombinácii s kvalitou a značkovým tovarom. Ak ste si aj napriek širokej ponuke značkových športových potrieb e-shopu SportObchod.sk nevybarli, navštívte iné zo športových obchodov pri nákupe s cashbackom.

Akcie a zľavy na SportObchod.sk.

Každoročne v októbri oslavuje športový obchod deň svojich narodenín. V tento deň si vždy pre vás pripraví veľké zľavy, niekedy až do výšky 65 %. Pravidelná aktualizácia produktov na stránke prináša tovar v akcii a totálny výpredaj. V roku 2018 bol tento výpredaj zameraný na hokejovú výstroj. Ďalšie akcie nielen SportObchodu nájdete na stránke akcií .

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  2,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať