Sport365.cz logo

Sport365.cz

Názov e-shopu to hovorí jasne! Či je leto alebo zima, s produktami od Sport365.cz môžete športovať 365 dní v roku.

Viac o Sport365.cz

Peniaze z nákupu späť

2 %

O Sport365.cz

Nezáleží na tom, či ste profesionál alebo športovec amatér. Vďaka internetovému obchodu Sport365.cz môžete svoje športové výkony preniesť do dokonalosti.

 

E-shop Sport365.cz sa na trhu objavil už v roku 2007. Postupne sa prepracoval k jedným z najspoľahlivejších obchodov, kde rozumejú tomu, že každý zákazník je individualita, ktorá si zaslúži osobitnú pozornosť. 

Ako píšu na svojich stránkach, ich filozofiou je najmä to, aby vo svojich zákazníkoch nevideli len ľudí, ktorí si prišli kúpiť nejaký produkt, ale partnera, ktorý im je rovnocenný. 

Športová dokonalosť 

Na stránkach Sport365.cz si na svoje prídu temer všetci, ktorí sa športu nejakým spôsobom venujú. Ak už ho robíte profesionálne, začínate alebo športujete pre radosť či vaše fyzické zdravie, na tomto internetovom obchode nájdete odpovede na väčšinu vašich otázok. 

  • Bojové športy - patríte k tým, ktorí obľubujú poriadne tvrdý šport ako box či kickbox? Stačí navštíviť túto kategóriu, kde si na svoje prídu aj milovníci juda alebo kickboxu. 
  • Cyklistika - vyberte si pohodlné oblečenie, prilby, ktoré vám budú sedieť, okuliare, cez ktoré budete vidieť aj v tom najväčšom daždi. Chcete si spraviť rodinný výlet a spoznávať svoje okolie na dvoch kolesách a pritom tráviť čas s vašimi deťmi? Vďaka vozíkom za bicykel či cyklosedačkám tak teraz môžete spraviť. 
  • Fitness - okrem oblečenia a vybavenia tu nájdete aj športovú výživu, ktorá je pri fitness štýle veľmi dôležitá. 
  • Loptové športy - tie najznámejšie loptové športy, ktoré sme milovali už ako deti: fotbal, frolbal, basketball, volejbal. 
  • Motošport - milovníci rýchlych motorov tu majú tiež svoje miesto. Pohodlné oblečenie alebo štýlové prilby si teraz môžete vybrať na jednom mieste. 

Nájdete tu však oveľa viac. Medzi kategóriami si vyberiete oblečenie, obuv, ochranné pomôcky. Nezabúda sa ani na milovníkov rybolovu a vodných športov. 

Doprava 

Aj napriek tomu, že Sport365.cz je český e-shop, vaša objednávka sa vie dostať aj k vám domov na Slovensko. 

  • GLS 
  • Zásielkovňa 

Platba 

Obchod je registrovaný a sídli v Českej republike, platbu je však možné absolvovať aj v eurách. Objednávku je však najskôr nutné dokončiť v českých korunách a po prijatí bude prepočítaná do eur podľa aktuálneho kurzu.

  • Dobierka - platba pri prevzatí objednávky 
  • Platobnou kartou on-line

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.