SKYLINK.sk logo

SKYLINK.sk - satelitné a internetové televízne vysielanie

Skylink je najväčším poskytovateľom satelitného a internetového televízneho vysielania v Českej a Slovenskej republike so 100% pokrytím. Vyberte si zo širokej ponuky programov a užite si voľné chvíle v pohodlí domova.

Viac o SKYLINK.sk

Obchod je momentálne nedostupný

Obchod je dočasne pozastavený.

O SKYLINK.sk

Skylink je najväčším poskytovateľom satelitného a internetového televízneho vysielania v Českej a Slovenskej republike so 100% pokrytím. Vyberte si zo širokej ponuky programov a užite si voľné chvíle v pohodlí domova.

Skylink.sk - satelitné a internetové televízne vysielanie

Každý z nás niekedy potrebuje oddych pri televízii. Bez kvalitného a ničím nerušeného televízneho vysielania by sme si tento oddych neužili. Využite služby najväčšieho poskytovateľa satelitného a internetového televízneho vysielania na Slovensku a v Českej republike a oddýchnite si tak, ako si zaslúžite.

Skylink - satelitné a online televízne programy

Skylink je v dnešnej dobe najväčším poskytovateľom satelitného a internetového vysielania na Slovensku a v Českej republike so 100% pokrytím. S ich službami môžete pozerať televíziu s istotou, že sa vám nič v priebehu filmu nepokazí, vyberať si môžete z najväčšej ponuky platených programov, z ktorých je mnoho vysielaných v HD kvalite.

Skylink programové balíčky

Z ponuky Skylink si môžete vybrať jeden zo základných balíčkov, ktoré sa od seba líšia množstvom programov, ktoré Skylink ponúka, tiež druhmi programov a samozrejme cenami. Zo základných balíkov môžete vyberať balík Digital pre náročných divákov, ktorý si potrpia na kvalite programov, Skylink balík Smart pre bystrých divákov, balík Flexi 10, v ktorom si 10 programov vyberiete sami, Multi balík pre diváka, ktorý má rád z každého žánru, pre naozajstných televíznych fanúšikov je tu balík Kombi a pre náročných divákov Komplet balík programov Skylink.

Základný balík Skylink môžete doplniť doplnkovým balíkom, kde si vyberú fanúšikovia filmových noviniek napríklad balík HBO Standard, filmový fanúšikovia si môžu vybrať tiež balík HBO MaxPack, pre slovenských a českých klasikov je tu balík CS Film + CS Mini, špecialisti na filmy majú na výber aj balík Film Europe + CS TV, pre mužov je v Skylink tiež balík Man-X a milovníkov vzrušujúcej zábavy balík Exxtra.

Špeciálne služby Skylink

Okrem základného, poprípade doplnkového balíka programov Skylink môžete využiť aj jednu zo špeciálnych služieb Skylink.

 • Skylink Live TV, vďaka čomu môžete sledovať televíziu so Skylink cez internet kedykoľvek a kdekoľvek. Televízne programy Skylink môžete so službou Skylink Live TV sledovať na vybraných inteligentných televízoroch, na počítači, tablete aj mobilnom telefóne. V ponuke máte 51 programov a filmotéku s desiatkami filmov, k dispozícii je vám tiež 7 dňový archív, z ktorého môžete filmy pozerať aj po ich odvysielaní. Táto služba sa poskytuje pre všetkých zákazníkov Skylink.
 • HBO GO je online filmová databáza, s ktorou môžete sledovať seriály, filmy alebo dokumenty online cez Skylink internet. Sledovať ich môžete na svojich tabletoch, mobiloch, v televízii aj na počítači.
 • FilmBox Live je služba s online filmovou databázou Skylink, s ktorou môžete pozerať filmové a seriálové premiéry svetovej produkcie v HD kvalite. Sledovať tieto filmy či seriály môžete na tabletoch, mobiloch a smart televízoroch.
 • Filmotéka Skylink funguje na princípe videopožičovne, v ktorej nájdete okolo 500 filmov všetkých žánrov. Filmy si môžete požičať vďaka aplikácii Skylink Live TV, sledovať ich budete v SD alebo HD kvalite s českým dabingom alebo titulkami.
 • Druhá karta Skylink sa zíde v prípade, že chcete pozerať na dvoch televíziách v domácnosti. Vďaka tejto Skylink karte môžete pozerať úplne nezávisle na sebe 2 rôzne programy súčasne a nemusíte tak kupovať druhý programový balík.
 • Darčekové poukazy sú skvelou formou darčeku pre celú rodinu či domácnosť. Darčekový poukaz na programový balíček Skylink môžete vyberať podľa toho, čo radi pozerajú tí, ktorí ním budú obdarovaní.

Skylink programy

Určite sa pozrite aj na ponuku Skylink programov, ktoré budete mať k dispozícii ak sa rozhodnete využívať služby Skylink. Vyberať si môžete z tejto ponuky Skylink programov:

 • všeobecné programy - ako napríklad JOJ HD, Markíza HD, Doma HD, Dajto HD, WAU HD atď.
 • filmové programy - kde nájdete televízne stanice ako JOJ Cinema HD, HBO2, Plus HD, Cinemax atď.
 • športové programy - ako napríklad Nova Sport 1 a 2 HD, Eurosport 1 a 2 HD, arena sport 1 atď.
 • dokumentárne programy - nájdete tu napríklad Discovery, National Geographic HD, DocuBox, Animal Planet a mnohé ďalšie.
 • hudobné a lifestyle programy - napríklad MTV Europe CZ, ÓČKO, Šlágr TV a mnohé ďalšie.
 • detské programy - na svoje si tu prídu aj vaše deti s programami ako Minimax, RiK, Disney Channel atď.
 • spravodajské programy - ako napríklad BBC World News HD, ČT24, Euronews atď.
 • nekódované programy - kde nájdete napríklad Fashion 4K, ORF 2 Europe, TV Record a mnoho ďalších Skylink programov.

Dekódovacia karta Skylink

So službami Skylink môžete pozerať stovky kódovaných aj nekódovaných televíznych programov na území celého Slovenska. Dekódovacia karta Skylink vám umožní prístup ku kódovaným programom zo satelitov Astra 23,5°E a Astra 19,2°E. Tieto kódované programy sú súčasťou programových balíkov Skylink.

Skylink frekvencie a parametre pre naladenie programov

Aby vám programy Skylink dobre fungovali, musíte ich mať správne naladené. Ak používate satelity s funkciou automatického ladenia, tzv. FastScan, prijímač vám naladí program automaticky. Ak však túto funkciu nemáte, je nutné ladiť programy manuálne podľa parametrov pre naladenie programov Skylink. Na webových stránkach Skylink.sk nájdete prehľadnú tabuľku so všetkými potrebnými informáciami - nájdete ju v časti Parametre pre naladenia programov.

Ako zaistiť príjem satelitnej televízie Skylink?

K tomu, aby vám fungovala satelitná televízia Skylink si musíte zaobstarať satelitnú anténu s príslušenstvom, satelitný prijímač Skylink a dekódovaciu kartu Skylink. K týmto potrebným produktom je nevyhnutná odborná inštalácia. Potom si stačí zaregistrovať službu Skylink na konkrétnu dakódovaciu kartu, počítajte pritom s registračným poplatkom, a zaplatiť servisný poplatok alebo si môžete predplatiť ľubovoľný z platených balíčkov Skylink.

Skylink akcie

Jednou z možností ako na cene ušetriť je využiť jednu zo Skylink akcií. Využiť môžete napríklad Skylink akciu na 1 mesiac programu zadarmo ak si objednáte základný balíček na celý rok alebo pri kúpe niektorého z doplnkových balíkov na jeden rok máte 2 mesiace balík zadarmo. Iné akcie sa môžu týkať cien jednotlivých balíkov.

Skylink novinky

Na webových stránkach Skylink.sk môžete sledovať Skylink novinky, z ktorých sa dozviete o všetkých novinkách služieb Skylink. Prečítať si tu môžete programové novinky, technické správy alebo si prečítať Magazín Skylink TV.

Nákup služieb Skylink

Spôsoby platby za služby Skylink

Ak ste sa rozhodli využívať služby Skylink alebo nad nimi premýšľate a chcete vedieť viac o spôsobe platby, čítajte ďalej a dozviete sa ako môžete za služby Skylink platiť.

 • Online platba v Zákazníckej zóne - toto je odporúčaný spôsob platby, pretože sa jedná o najrýchlejší a pre zákazníka najpohodlnejší spôsob platby. Je to online platba cez platobnú bránu GoPay, kde zadáte číslo vašej karty a platbu potvrdíte. Nastaviť si taktiež môžete opakovanú platbu každý mesiac.
 • SIPO/Inkaso z účtu - SIPO je ideálny spôsob pravidelnej mesačnej platby, používa sa tiež pri platbe za elektrinu, plyn apod. Pri Inkase musíte dať svojej banke súhlas s týmto spôsobom platby.
 • Trvalý príkaz - môžete si ho jednoducho nastaviť po prihlásení do vášho internet bankingu.
 • Platba u predajcu satelitnej techniky - platiť za služby Skylink môžete aj u jedného z vybraných predajcov satelitnej techniky.
 • Jednorazový prevod - za služby Skylink môžete zaplatiť aj jednorazovo za obdobie 12 mesiacov. Prevod môžete previesť vo svojej banke alebo cez internet banking.
 • V hotovosti v banke - ak preferujete platbu v hotovosti, vo svojej banke môžete zaplatiť jednorazový poplatok za obdobie 12-tich mesiacov.
 • Poštovou poukážkou - na jednej z pobočiek Slovenskej pošty môžete zaplatiť poštovou poukážkou, pričom bude platba pripísaná na účet Skylink do 5 pracovných dní.

Skylink kontakty

K dispozícii sú vám pracovníci skylink na infolinke 02/20 250 241 alebo im môžete napísať - v pravom dolnom rohu obrazovky by sa vám mala zobraziť červená bublina označujúca chat. Okrem týchto spôsobov nájdete na webovej stránke Kontaktné formuláre, ktoré sa stačí vyplniť a poslať.

Skylink recenzie

Skylink poskytuje satelitné a internetové televízne vysielanie na území celej Slovenskej aj Českej republiky a na trhu už fungujú niekoľko rokov. Nájsť teda recenzie na internete nie je až taký problém. V nich zákazníci píšu o vypadávaní programov či nefunkčných programoch, za ktoré si zaplatili a majú ich predplatené. Naopak medzi kladne hodnotené služby patrí široký výber rôznych balíkov, ktoré si často zákazník vyberá podľa svojich preferencií.

Chcete okrem televízie napríklad zabezpečiť ochranu vášmu počítaču, notebooku či tabletku? Navštívte e-shop Avast a získajte antivírusovú ochranu s cashbackom.

Slyšeli jste už o české Plné Peněžence? Vybírejte z více než 600 obchodů a nakupujte s Cashbackem.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Služby a ostatné

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.