až 12,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Sensilab.sk - prírodné doplnky stravy

Na e-shope Sensilab.sk kúpite prírodné doplnky stravy na podporu zdravia a výživy vyrábané odborníkmi viac ako 15 rokov. Kúpite tu doplnky stravy na podporu zdravia, imunity, krásy, chudnutia, takisto vitamíny, minerály, Omega 3 a veľa ďalšieho.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 683 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Sensilab.sk

Výživové doplnky Sensilab obsahujú prírodné ingrediencie najvyššej kvality, ktoré preukázali svoje účinky v klinických štúdiách. Spoločnosť dodržiava prísne farmaceutické normy, preto ich produkty obsahujú iba bezpečné a účinné prírodné zložky. Spoľahnúť sa na kvalitu doplnkov stravy Sensilab určite môžete. No poďte sa pozrieť, čo konkrétne vám tento e-shop ponúka.

Sensilab.sk - doplnky stravy pre vaše zdravie, krásu, imunitu či chudnutie

 • Najpredávanejšie - v kategórii najpredávanejšie nájdete tie najžiadanejšie produkty e-shopu. Medzi tieto produkty patrí napríklad AdrenaLux, ktorý vám pomôže pri boji proti stresu. Medzi najpredávanejšie produkty na chudnutie e-shopu Sensilab.sk patrí NightBurn EXTREME, Fat Out! Thermo burn kapsuly či Balíček Last minute chudnutie.
 • Chudnutie - nie je vaša postava taká, ako si predstavujete? Bojujte s nadváhou, či prebytočným tukom prírodnými doplnkami stravy Sensilab. Nájdete tu konkrétne spaľovače tukov, doplnky na kontrolu apetítu či efektívnejšie trávenie. Ak volíte stratégiu obmedzovania chuti do jedla, pomôcť by vám s tým mohli produkty Garcinia. Produkty SlimJOY, ktoré takisto nájdete na e-shope Sensilab, vám ponúkajú rôzne spôsoby ako dosiahnuť vašu vysnívanú postavu.
 • Stres a sústredenie - žiaľ, stres je každodennou súčasťou našich životov. Niekto sa stresuje viac, niekto menej a s tým môže súvisieť aj problém so sústredením. Pomôcť s týmito ťažkosťami by vám mohli prírodné doplnky stravy Sensilab. Produkt AdrenaLux vám pomôže udržať stres pod kontrolou, Ginko či Kurkuma zas s pamäťou a imunitným systémom.
 • Krása - krása je to, po čom mnohí túžia. Či už mladí alebo starí, cítiť sa dobre a vyzerať dobre chce každý. E-shop Sensilab vám pomôže svojimi produktmi so zažltnutými zubami, a to pomocou TeethTox sady na ich bielenie. Ak chcete redukovať celulitídu a spomaliť starnutie pleti, pomôcť by vám v tom mohli produkty značky Undo. Tie vsádzajú na účinky kyseliny hyalurónovej a kolagénu, ktorý pomôže nielen s vráskami, ale aj so spevnením nechtov a so zdravými vlasmi.
 • Zdravie - nielen krása, ale aj zdravie sú priority našich životov. Ako aj odborníci hovoria, zdravie má významný vplyv aj na krásu. Nezabúdajte teda ani na naň. Či už máte problémy s pečeňou, močovými cestami, prežívate obdobie menopauzy či potrebujete detox organizmu, obhliadnite sa po prírodných doplnkoch stravy Sensilab.
 • Pečeň - pečeň je najväčším a najdôležitejším orgánom človeka. Stará sa mimo iné o zásobovanie tela živinami a slúži ako “filter” škodlivých látok. Jej detoxikáciou môžete zefektívniť proces chudnutia a zdravého fungovania vášho organizmu. Sensilab ponúka produkty práve na jej detoxikáciu a to v podobe čajov a iných nápojov, kapsúl, kúpite tu aj balíky s kúrami obsahujúcimi nápoje aj kapsule.
 • Imunita - preventívnym opatrením pred vznikom rôznych chorôb je pravidelné podporovanie vašej imunity. Najlepším spôsobom je zásobovať telo potrebnými vitamínmi formou stravy, ale ako všetci vieme, nie vždy sa stravujeme tak, ako by si naše telo žiadalo. Podporiť imunitu môžete vitamínom C, magnéziom, B-komplexom, zinkom a ďalšími doplnkami stravy z e-shopu Sensilab.sk.
 • Omega - Omega 3 mastné kyseliny sa starajú o správne fungovanie srdca a ciev. Ideálnym zdrojom tejto látky sú ryby, no prijímať ich môžete aj vo forme doplnkov stravy. Na čisto prírodnej bázi vám Omega 3 ponúka Sensilab.
 • Vitamíny a minerály - aj pri vitamínoch a mineráloch platí, že najlepšou formou ich prijímania je pestrá strava, čo môže byť pre niekoho problém. Preto nie je nezvyčajné, že aj vitamíny a minerály telu dodávame formou doplnkov stravy. Magnézium, vitamín B12, vitamín C, Zinok, multivitamíny a minerály, vitamín D3, B komplex a mnohé ďalšie vitamíny kúpite aj na Sensilab.sk.

Všetko o nákupe na Sensilab.sk

Platba

Rozhodli ste pre nákup na Sensilab.sk? Pozrite sa, aké možnosti platby vám tento e-shop ponúka:

 • platba kartou (bez poplatku),
 • PayPal (bez poplatku),
 • platba na dobierku (poplatok 1.99 €).

Doprava

Ďalším krokom pri vytváraní objednávky je voľba spôsobu dopravy. E-shop Sensilab.sk využíva na dopravu kuriérsku spoločnosť GLS. Tá vám doručí balík na vašu adresu zvyčajne do 3 - 5 pracovných dní za poplatok 3,49 €. Pri nákupe nad 40 € máte dopravu zadarmo.

Kontakt

Kontaktná adresa a sídlo tejto spoločnosti je SENSILAB d.o.o., Verovškova 55a, 1000 Ljubljana, Slovinsko. Na túto adresu môžete posielať všetku korešpondenciu. Spojiť sa s e-shopom Sensilab.sk môžete aj prostredníctvom telefónneho čísla +421 233 527 829 alebo cez e-mail [email protected] 

Ako nakupovať na Sensilab.sk

Na výhodnejšie nákupy na Sensilab.sk nepotrebujete žiadne zľavové kupóny. Ako je to možné? Plná Peňaženka vám vráti 12,5 % ceny vášho nákupu, ak sa u nás zaregistrujete a na stránky e-shopu sa dostanete cez náš preklik “Nakúpiť s cashbackom”. Takýmto spôsobom môžete nakupovať na mnohých ďalších e-shopoch a zbierať tak odmeny vo vyšších čiastkach.

Nevybrali ste si? Doplnky stravy s cashbackom od Plnej Peňaženky môžete nakupovať na e-shopoch v kategórii “Doplnky stravy”. Nájdete tu napríklad PreZdravie.sk, kde nakupujete s cashbackom 5 % či BenuLekáreň.sk s cashbackom 7,5 %. Výživové doplnky ponúka aj slovenský výrobca Kompava.sk, kde nakupujete s cashbackom 3 %.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  až 12,5 %
 • So zľavovým kupónom uvedeným na Plnej Peňaženke
  7,5 %
 • Bez zľavového kupónu
  12,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať