6 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Raj nechtov - nechtový shop so širokým sortimentom

Miesto, kde nájdete všetky potrebné pomôcky na modeláž nechtov a nechtový dizajn. E-shop ponúka vlastnú produktovú radu UV gélov, gél lakov, či pomôcok na tvorbu akrylových nechtov.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 687 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Raj nechtov

RajNechtov.sk je miesto kde nájdete všetko potrebné pre vaše nechty.

Máloktorá žena netúži po krásnych a upravených nechtoch. Či už rada nosíte gélové, akrylové alebo prirodzene upravené nechty, Raj nechtov je miesto, kde nájdete všetko potrebné pre nechtový dizajn. Sortiment obchdou ponúka vlastné produktové rady UV gélov, či akrylových preparátov a pomôcok na tvorbu gélových nechtov. Medzi veľkú novinku v oblasti nechtového dizajnu patrí japonský brusný papier, ktorý má štyri krát dlhšiu životnosť. Produkty obchodu Raj Nechtov sú určené nielen pre profesionálne manikérky, či začiatočníčky, ktoré s tvorbou gélových nechtov ešte len začínajú. Raj nechtov ponúka možnosť veľkoobchodného odberu a tak si na svoje prídu aj kozmetické či nechtové salóny.

Praktický radca pre začínajúce manikérky v e-shope RajNechtov.sk.

Špecialisti z e-shopu Rajnechtov.sk sa usilujú o to, aby ste v ponúkanom sortimente našli všetko potrebné na úpravu vašich nechtov. V pomere nízkej ceny a vysokej kvality produktov nájdu uspokojenie zákazníci menších rozmerov, ale aj veľkoodberatelia. Raj Nechtov vám taktiež prakticky poradí pri výbere správneho materiálu na tvorbu gélových či akrylových nechtov. Na stránke nájdete aj praktického nákupného radcu, či postupy v prípade začiatočníckych “Ako začať pri tvorbe gélových nechtov”. V sortimente obchodu sa nachádzajú jednofázové gély s rôznym druhom viskozity. Farebné UV gély na tvorbu Nail Artu alebo pomôcky na modeláciu ako pilníky, brúsky, UV lampy či pomocné alebo dezinfekčné tekutiny spojené s nechtovným dizajnom.

Sortiment obchodu je rozčlenený do kategórií:

 • modelácia nechtov - sady na necht, UV lampy, UV gély základné, UV gély farebné, gél laky, akryl, nechtové tipy a šablóny, pomocné tekutiny, príslušenstvo, jednorázové utierky
 • nástroje a pomôcky - pilníky na nechty, brúsky a frézky, štetce, nádoby a boxy, vzorkovníky, kozmetické kufríky
 • zdobenie nechtov - pečiatky na nechty, pigmenty, samolepky, zdobiace pásiky, glitre, fimo zdobenie, kamienky, 3D Šablóny, fólie, vodolepky, samolepky
 • manikúra - laky na nechty, odlakovače, naked manicure, starostlivosť o ruky, starostlivosť o nechty, pedikúra, p-shine, zdobenie nechtov
 • kozmetika - umelé riasy, dekoratívna kozmetika, glitter lips, pleť, parfémy a vône, confession divine, aromaterapia, body boom (kávový peeling)
 • produkty podľa značky - Amazing Shine, Amoené, AVON, Beauty Boulevard, BodyPure, RajNechtov, Flormar, Cedro Sole, Fantasy Nails, Konad, La Chévre, Models Own, MoYou, OPI, P.Shine, Promed, Proxxon, Weber & Weber, Zoya, Body Boom, Sally Hansen
 • akčná ponuka
 • výpredaj
 • novinky

Objednávka a doprava.

V prípade, že si objednáte nechtový tovar nad 50 €, dopravu budete mať zadarmo. Obchod odosiela produkty do 24 hodín, pretože drží produkty skladom. Ak ste si v ponuke e-shopu Rajnechtov.sk nevybrali, skúste nazrieť do sekcie e-shopov zameraných na starostlivosť o telo a vychutnajte si nákupy s cashbackom.

Zákazníci odporúčajú RajNechtov.sk aj na Heuréke.

Podľa referencií zákazníkov nechtového e-shopu RajNechtov.sk na Heuréke, zákazníci pri nákupe na tomto e-shope odceňujú najmä rýchlu dopravu objednaného tovaru. Mnohé z pozitívnych hodnotení vypovedá a spolahlivosti a "komfortnom" prostredí e-shopu, najmä:

 • prehľadnosť
 • veľký výber značiek
 • výborné ceny
 • široký záber sortimentu
 • možnosť platiť kartou
 • dobrý výber spôsobov doručenia

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  6 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať