Raj nechtov logo

RajNechtov.sk - UV laky, gél laky a iné

To najlepšie pre vaše nechty od Rajnechtov.sk. Za výhodné ceny super kvalita.

Viac o Raj nechtov

Peniaze z nákupu späť

6 %

O Raj nechtov

V e-shope nájdete len overené značky, aby vaša práca bola najdokonalejšia. Úprava nechtov bude pre vás hračky s brúskami, lakmi, lampami a odsávačkami od Rajnechtov.sk.

 

RajNechtov.sk je miesto kde nájdete všetko potrebné pre vaše nechty

Máloktorá žena netúži po krásnych a upravených nechtoch. Či už rada nosíte gélové, akrylové alebo prirodzene upravené nechty, Raj nechtov je miesto, kde nájdete všetko potrebné pre nechtový dizajn. Sortiment obchdou ponúka vlastné produktové rady UV gélov, či akrylových preparátov a pomôcok na tvorbu gélových nechtov. Medzi veľkú novinku v oblasti nechtového dizajnu patrí japonský brusný papier, ktorý má štyri krát dlhšiu životnosť. Produkty obchodu Raj Nechtov sú určené nielen pre profesionálne manikérky, či začiatočníčky, ktoré s tvorbou gélových nechtov ešte len začínajú. Raj nechtov ponúka možnosť veľkoobchodného odberu a tak si na svoje prídu aj kozmetické či nechtové salóny.

Praktický radca pre začínajúce manikérky v e-shope RajNechtov.sk

Špecialisti z e-shopu Rajnechtov.sk sa usilujú o to, aby ste v ponúkanom sortimente našli všetko potrebné na úpravu vašich nechtov. V pomere nízkej ceny a vysokej kvality produktov nájdu uspokojenie zákazníci menších rozmerov, ale aj veľkoodberatelia. Raj Nechtov vám taktiež prakticky poradí pri výbere správneho materiálu na tvorbu gélových či akrylových nechtov. Na stránke nájdete aj praktického nákupného radcu, či postupy v prípade začiatočníckych “Ako začať pri tvorbe gélových nechtov”. V sortimente obchodu sa nachádzajú jednofázové gély s rôznym druhom viskozity. Farebné UV gély na tvorbu Nail Artu alebo pomôcky na modeláciu ako pilníky, brúsky, UV lampy či pomocné alebo dezinfekčné tekutiny spojené s nechtovným dizajnom.

Sortiment obchodu je rozčlenený do kategórií:

 • modelácia nechtov - sady na necht, UV lampy, UV gély základné, UV gély farebné, gél laky, akryl, nechtové tipy a šablóny, pomocné tekutiny, príslušenstvo, jednorázové utierky
 • nástroje a pomôcky - pilníky na nechty, brúsky a frézky, štetce, nádoby a boxy, vzorkovníky, kozmetické kufríky
 • zdobenie nechtov - pečiatky na nechty, pigmenty, samolepky, zdobiace pásiky, glitre, fimo zdobenie, kamienky, 3D Šablóny, fólie, vodolepky, samolepky
 • manikúra - laky na nechty, odlakovače, naked manicure, starostlivosť o ruky, starostlivosť o nechty, pedikúra, p-shine, zdobenie nechtov
 • kozmetika - umelé riasy, dekoratívna kozmetika, glitter lips, pleť, parfémy a vône, confession divine, aromaterapia, body boom (kávový peeling)
 • produkty podľa značky - Amazing Shine, Amoené, AVON, Beauty Boulevard, BodyPure, RajNechtov, Flormar, Cedro Sole, Fantasy Nails, Konad, La Chévre, Models Own, MoYou, OPI, P.Shine, Promed, Proxxon, Weber & Weber, Zoya, Body Boom, Sally Hansen
 • akčná ponuka
 • výpredaj
 • novinky

Objednávka a doprava

V prípade, že si objednáte nechtový tovar nad 50 €, dopravu budete mať zadarmo. Obchod odosiela produkty do 24 hodín, pretože drží produkty skladom. Ak ste si v ponuke e-shopu Rajnechtov.sk nevybrali, skúste nazrieť do sekcie e-shopov zameraných na starostlivosť o telo a vychutnajte si nákupy s cashbackom.

Zákazníci odporúčajú RajNechtov.sk aj na Heuréke

Podľa referencií zákazníkov nechtového e-shopu RajNechtov.sk na Heuréke, zákazníci pri nákupe na tomto e-shope odceňujú najmä rýchlu dopravu objednaného tovaru. Mnohé z pozitívnych hodnotení vypovedá a spolahlivosti a "komfortnom" prostredí e-shopu, najmä:

 • prehľadnosť
 • veľký výber značiek
 • výborné ceny
 • široký záber sortimentu
 • možnosť platiť kartou
 • dobrý výber spôsobov doručenia

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.