5,25 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Pupsocks.sk - originálne ponožky, ktoré nikto nebude mať

Ach, ako len milujeme svojich domácich miláčikov !  Dali by sme im všetko a všade by sme ich so sebou zobrali, no nemôžeme. Tento e-shop vám s touto dilemou bleskovo pomôže. Fotku vášho zvieratka si môžete dať na ponožky alebo na rúško.Ponožky môžete mať aj s potlačou tváre vašej milovanej osoby. Už sa nemusíte viac strachovať, že si nevyberiete pre vás vhodný dizajn, pretože si ho sami navrhnete! 

 

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 694 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Pupsocks.sk

Už dávno nie sú ponožky trápnym darčekom, ktorý kričí "Nevedel som, čo mám kúpiť!" Dnes sú ponožky originálnym darčekom, ktorý nadchne všetkých. Ponožky a rúška PupSocks potešia všetkých milovníkov zvierat. Dokonca pomôžete zlepšiť život psov a mačiek v útulkoch a to zaváňa dobrým skutkom, ktorý urobíte aj vy, a pritom jednoducho. Stačí si kúpiť ponožky. 

Ponožky, ktoré potešia všetky nôžky 

Sú vyrobené z kvalitného materiálu. Prvotriedne polyesterové vlákna majú veľkú odolnosť proti svetlu, poveternosti a mikroorganizmom. Tkaniny zo zmesí s polyesterom sú menej krčivé, trvanlivejšie, pevnejšie a ľahšie. Zásluhou elastanu si ponožky udržujú svoj tvar a lepšie priľnú k chodidlu. Ste milovníkom psov alebo mačiek ? Alebo máte radi obe stvorenia ? Vybrať si môžete z viacerých variantov ! Dokonca, aj tváre vašich priateľov, známych alebo rodiny. Kúpov ponožiek podporíte česko-slovenskú výrobu a to je dnes dôležité. 

Veselé rúška 

Aktuálnou témou v neľahkej dobe je nosenie rúšok. Túto nepríjemnú povinnosť si môžete spríjemniť s PupMask. Stačí poslať fotku, ktorú vám tento e-shop oreže a do jedného dňa vyrobí. 

 Všetko o nákupe na PupSocks.sk 

Platba 

E-shop prijíma online platbu platobnou kartou Visa a Master card. Platiť môžete aj na dobierku a zaplatíte za to 2,29 eur.  Pred zaplatením si môžete dať váš návrh skontrolovať, aby ste mali istotu, že všetko bude, ako si želáte. 

Doprava 

Môžete si zvoliť ešte Slovenskú poštu alebo kuriéra Zásielkovne. Dopravu cez Zásielkovňu máte zadarmo.

Reklamácia 

Reklamácia je veľmi jednoduchá. Stačí napísať e-mail na adresu [email protected], a tam vám poradia a pomôžu s vašim problémom. 

Kontakt

V prípade nejasností môžete e-shop kontaktovať na telefónnom čísle    +421 944 334 810 ( pondelok až piatok od 9:00 do 19:00)  alebo na e-mailovej adrese [email protected]

Recenzie 

E-shop PupSocks odporúča 100 % zákazníkov na Heuréke, a to nie je málo ! 

Pani Zuzana odporúča nákup na e-shope a pripája k tomu veľavravné “v pohode” 

Ďalší overený zákazník bol spokojný s dodaním a dodáva: “ rýchly a spoľahlivý.” 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Ak chcete ušetriť ešte viac, tak nezabudnite využiť cashback s Plnou Peňaženkou. Stačí sa prekliknúť cez stránku Plnej Peňaženky na stránku PupSocks a získate 5,25 % z nákupu späť. To sa oplatí ! 

Ak ste si nevybrali, odporúčame navštíviť tieto stránky na Plnej Peňaženke. Superpotlac.sk, Darking.cz, Bonprix.sk.


 

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    5,25 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať