Darking.cz logo

Darking.cz - darčekové predmety

Potešte svojich blízkych originálnymi a jedinečnými darčekmi od Darking.cz, na ktoré nezabudnú.

Viac o Darking.cz

Peniaze z nákupu späť

7,5 %

O Darking.cz

S Darking.cz už nebudete mať problém zohnať darček pre vašich blízkych. Na stránkach e-shopu si môžete vybrať z rôznych darčekových predmetov, ako sú napríklad kľúčenky, odznaky, náramky a podobne. Hľadanie je jednoduchšie aj vďaka prehľadne zoradeným kategóriám.

Vďaka e-shopu Darking.cz nebudete mať s výberom darčeku problém. Na ňom totiž nájdete množstvo doplnkov a drobností, ktoré určite oslávenca potešia. Konkrétne sa zameriavajú na predaj kožených opaskov, náramkov, odznakov, kľúčeniek a veľa ďalších drobností a doplnkov. Ich ponuka je prehľadne rozdelená podľa profesií či koníčkov oslávencov. Kúpiť tu môžete rovno aj darčekové krabičky a o dar budete mať postarané. Nezabúdajte, že s Plnou Peňaženkou môžete ušetriť až 7,5 % ceny vášho nákupu.

Aké darčeky vám Darking.cz ponúka?

Na e-shope Darking.cz nájdete naozaj široký výber darčekov pre každého. Ich ponuka je rozdelená do kategórií podľa povolania či koníčku, ktorý oslávenec má. Tieto veci im môžete darovať na meniny aj narodeniny, určite sa potešia takémuto darčeku aj pri príležitosti oslavy výročia. Na kvalitu sa u Darking môžete spoľahnúť.

 • Autodarčeky - každého milovníka áut určite poteší kožený opasok, kľúčenka s autom alebo otvárač na pivo.
 • Hasiči - obdarujte s Darking aj profesionálneho či dobrovoľného hasiča. Kúpiť mu tu môžete dokladovky, zvončeky, medaily, ale aj prívesky či traky.
 • Polícia - je oslávenec profesiou policajt? Alebo policajtov obdivuje a ich práca je pre neho fascinujúca? Kúpte mu odznak, nálepku alebo prívesok s potlačou polície.
 • Záchranári - urobiť radosť s darčekom od Darking môžete aj záchranárom. Nájdete tu opasky, magnetky, prívesky, náramky, otvárače na pivo, odznaky a veľa ďalšieho.
 • Štátne znaky a symboly - na stránkach Darking.cz nájdete aj doplnky so slovenským znakom, ako napríklad manžetové gombíky, odznaky či kravatovú sponu.
 • Poľovníci - odísť naprázdno nemusíte ani ak poznáte nejakého poľovníka. Pre neho ponúka tento predajca opasky, náramky alebo zvončeky.
 • Rybári - kúpte pre vášnivého rybára doplnok s obrázkom ryby na e-shope Darking.cz.
 • Včelári - darček či drobnosť ako poďakovanie za výborný domáci med si zaslúži každý včelár. Toho svojho môžete potešiť opaskom, odznakom či kravatovými sponami a manžetovými gombíkmi z e-shopu Darking.cz.
 • Motorkári - aj oni majú svoj koníček radi a určite sa potešia darčeku, ktorý im ho bude pripomínať. 
 • Sparťanská helma - produkty s vyobrazením sparťanskej helmy ponúka Darking na opaskoch a zvončeku.
 • Kresťanská rybička - rybička je znakom kresťanov a určite sa nájdu aj takí, ktorí nepohrdnú opaskom, odznakom či sponou na kravatu s jej vyobrazením. 

Všetko o nákupe na Darking.cz

Platba

Platiť na e-shope Darking.cz môžete tromi spôsobmi:

 • pri preberaní tovaru, teda na dobierku,
 • bankovým prevodom,
 • online platobnou kartou cez platobnú bránu GoPay.

Doprava

S dopravou na Slovensko je to jednoduché. Spoločnosť Darking ponúka dopravu Českou poštou, ktorá vám balík doručí do ruky. Za dopravu zaplatíte 99 Kč, čo sú necelé 4 €.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Samozrejmosťou aj na tomto e-shope je možnosť vrátenia tovaru. Ten je potrebné urobiť do 14 dní od jeho prevzatia. V obchodných podmienkach e-shopu nájdete formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý vyplníte a pošlete ho buď poštou alebo elektronicky. Tovar riadne zabaľte a pošlite späť. Následne vám budú vrátené peniaze.

Kontakt

Kontaktná adresa spoločnosti Darking je v Zlíne. Spojiť sa s ich pracovníkmi môžete prostredníctvom e-mailu a telefónu. Kontaktný e-mail je [email protected] a telefónne číslo je +420 603 360 767. Na pracovníkov sa môžete obrátiť s akoukoľvek otázkou, pomôžu vám s výberom alebo doplnia informácie, ktoré potrebujete vedieť.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Vybrali ste darček pre vášho blízkeho na e-shope Darking.cz? Skvelou správou je, že vďaka Plnej Peňaženke môžete na jeho cene ušetriť. Pýtate sa ako? Jednoducho - stačí sa zaregistrovať na Plnej Peňaženke a prekliknúť sa na stránky e-shopu cez nás. Po prevedení nákupu vám bude na váš účet pripísaný cashback v hodnote 7,5 % ceny vášho nákupu. 

Nevybrali ste si? Široký výber darčekov a doplnkov nájdete na e-shope Darčekový-raj.sk , tipy na darčeky pre babičku a dedka nájdete na Babičkárstvo.sk. Doplnky pre akéhokoľvek oslávenca nájdete napríklad na Soufeel.com alebo Vivantis.sk. S Plnou Peňaženkou môžete na týchto e-shopoch jednoducho ušetriť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.