Prolaika logo

Prolaika.sk - špecializovaný obchod s foto

Najväčší výber fotoaparátov na Slovensku.

Viac o Prolaika

Peniaze z nákupu späť

0,2 %

O Prolaika

Všetky fotoaparáty su ihneď k odberu. Vyberte si ten svoj na stránke Prolaika.sk. Okrem toho tu nájdete aj ďalekohľady, tlačiarne, statívy, skenery a mobilné telefóny.

Vyplatíme Vám až 0,2 % cashback späť z každého nákupu!

PRO.Laika – kráľovstvo fotografov

Spoločnosť PRO.Laika zabezpečuje komplexné služby predaja a servisu fotografickej techniky od roku 1993 a zároveň je dlhodobo najväčším a najznámejším špecialistom na fototechniku na Slovensku. PRO.Laika disponuje jednou kamennou predajňou v Bratislave na Palackého ulici, ktorá ponúka rozsiahle priestory plné najnovších fotoaparátov a fotopríslušenstva.

Kompletné vybavenie pre každého fotografa

Široký sortiment v predajni zahŕňa techniku od kompaktných fotoaparátov až po špičkové profesionálne zrkadlovky, objektívy, filtre, zábleskovú techniku, statívy, brašne alebo aj samotné vybavenie čiernobieleho procesu. Medzi rozšírený sortiment patria grafické monitory, kalibračné sondy, softvér na spracovanie fotografií ako aj literatúru pre učenlivých fotografov.

Second-hand, ktorý uvítate

Na základe veľkého záujmu o použitú fototechniku za priaznivé ceny sa neustále dopĺňa široká ponuka v second-hand oddelení, kde si na svoje prídu najmä začiatočníci alebo zberatelia historickej techniky, ktorý sem prídu hľadať svoje vysnívané prístroje.

Nie len obchod

PRO.Laika nie je len predajca fototechniky a fotopríslušenstva ale pravidelne organizuje aj workshopy tak isto pre začiatočníkov ako aj pre pokročilých na rôzne fotografické žánre a témy. Kurzy sú vedené profesionálnymi a skúsenými odborníkmi z praxe. Ponuku aktuálnych workshopov môžete nájsť tu.

Servis vybavíte v kamennej predajni

Ku komplexným službám je samozrejmosťou aj servis a poradenstvo ohľadom fotografickej techniky. Vyškolený a skúsený tím je vždy pripravený Vám pomôcť v prípade porúch prístroja buď v záručnej lehote alebo dokonca aj po záručnej lehote, vrátane starších fotoaparátov alebo inej fotooptiky vrátane ďalekohľadov.

Jednoduchý nákup cez e-shop

Tovar si viete jednoducho objednať cez e-shop s prehľadnými kategóriami po pár jednoduchých krokoch. Tovar Vám doručí SPS kuriér priamo domov. Za nákup nad 120 EUR máte dopravu dokonca zdarma, inak je bežná tarifa 3,90 EUR alebo si tovar môžete osobne vyzdvihnúť na predajni v lehote 5 pracovných dní od odoslania výzvy k osobnému odberu. Tovar je možné uhradiť dobierkou, platbou v predajni, bankovým prevodom a službou CardPay. Možný je aj nákup na splátky a to formou splátkového kalendára Cetelem, službou Cetelem v predajni alebo splátkovým kalendárom Quatro a službou Quatro v predajni. Všetky podrobné informácie o platbách a doručení nájdete tu.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.