0,15 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Prolaika - špeciazovaný eshop s foto a video technikou

Najväčšia predajňa a internetový obchod s fototechnikou Prolaika.sk. Jediný profesionálny partner Sony a všetkých významných foto značiek na Slovensku: Nikon, Canon, Leica, Olympus či Fujifilm.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 694 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Prolaika

Vyplatíme Vám až 0,15 % cashback späť z každého nákupu!

PRO.Laika – kráľovstvo fotografov

Spoločnosť PRO.Laika zabezpečuje komplexné služby predaja a servisu fotografickej techniky od roku 1993 a zároveň je dlhodobo najväčším a najznámejším špecialistom na fototechniku na Slovensku. PRO.Laika disponuje jednou kamennou predajňou v Bratislave na Palackého ulici, ktorá ponúka rozsiahle priestory plné najnovších fotoaparátov a fotopríslušenstva.

Kompletné vybavenie pre každého fotografa

Široký sortiment v predajni zahŕňa techniku od kompaktných fotoaparátov až po špičkové profesionálne zrkadlovky, objektívy, filtre, zábleskovú techniku, statívy, brašne alebo aj samotné vybavenie čiernobieleho procesu. Medzi rozšírený sortiment patria grafické monitory, kalibračné sondy, softvér na spracovanie fotografií ako aj literatúru pre učenlivých fotografov.

Second-hand, ktorý uvítate

Na základe veľkého záujmu o použitú fototechniku za priaznivé ceny sa neustále dopĺňa široká ponuka v second-hand oddelení, kde si na svoje prídu najmä začiatočníci alebo zberatelia historickej techniky, ktorý sem prídu hľadať svoje vysnívané prístroje.

Nie len obchod

PRO.Laika nie je len predajca fototechniky a fotopríslušenstva ale pravidelne organizuje aj workshopy tak isto pre začiatočníkov ako aj pre pokročilých na rôzne fotografické žánre a témy. Kurzy sú vedené profesionálnymi a skúsenými odborníkmi z praxe. Ponuku aktuálnych workshopov môžete nájsť tu.

Servis vybavíte v kamennej predajni

Ku komplexným službám je samozrejmosťou aj servis a poradenstvo ohľadom fotografickej techniky. Vyškolený a skúsený tím je vždy pripravený Vám pomôcť v prípade porúch prístroja buď v záručnej lehote alebo dokonca aj po záručnej lehote, vrátane starších fotoaparátov alebo inej fotooptiky vrátane ďalekohľadov.

Jednoduchý nákup cez e-shop

Tovar si viete jednoducho objednať cez e-shop s prehľadnými kategóriami po pár jednoduchých krokoch. Tovar Vám doručí SPS kuriér priamo domov. Za nákup nad 120 EUR máte dopravu dokonca zdarma, inak je bežná tarifa 3,90 EUR alebo si tovar môžete osobne vyzdvihnúť na predajni v lehote 5 pracovných dní od odoslania výzvy k osobnému odberu. Tovar je možné uhradiť dobierkou, platbou v predajni, bankovým prevodom a službou CardPay. Možný je aj nákup na splátky a to formou splátkového kalendára Cetelem, službou Cetelem v predajni alebo splátkovým kalendárom Quatro a službou Quatro v predajni. Všetky podrobné informácie o platbách a doručení nájdete tu.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    0,15 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať