E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

ProfiPhotoshop - online kurzy práce s Photoshopom

Na stránkach ProfiPhotoshop.sk nájdete online video kurzy zamerané na prácu s Photoshopom. Vyberie si tu začiatočník aj pokročilý fotograf.

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 662 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o ProfiPhotoshop

Ste vášnivý fotograf? Je to vaše hobby a radi by ste vaše fotografie posunuli ešte o level vyššie? Službu na úpravu fotografií Photoshop už určite poznáte, no viete s ňou aj pracovať? Práve online kurzy zamerané na prácu s Photoshopom nájdete na ProfiPhotoshop.sk. Či už ste úplný začiatočník alebo pokročilý znalec Photoshopu, online kurz si na tejto stránke určite vyberiete. Nájdete tu kurz zameraný na základy práce vo Photoshope, kurz zameraný na jednoduchú a základnú úpravu fotografií, kurz na maskovanie či vytváranie fotomontáže ako profesionál. Ak sa vám kurz nebude pozdávať, do 14 dní od platby sa môžete skontaktovať s jeho tvorcom a ten vám vráti peniaze.

Aké kurzy vám ProfiPhotoshop.sk ponúka?

Ak sa chcete vzdelávať v oblasti úpravy fotografií, pozrite sa na ponuku online kurzov na stránkach ProfiPhotoshop.sk. Vyberú si tu úplní začiatočníci, ale aj tí z vás, ktorí skúsenosti s Photoshopom máte a chcete svoje schopnosti ešte vylepšiť.

 • Kurz Základné princípy Photoshopu” - patrí medzi vaše záľuby fotografovanie? Skúšate fotiť rekreačne alebo sa tomu chcete venovať naplno? Ak áno, určite poznáte stránku na úpravu fotografií Photoshop, s ktorou pracujú aj tí najväčší profesionáli. Ak vás zaujíma, ako sa dá s touto aplikáciou pracovať, čo všetko dokáže a či prácu s ňou zvládnete aj vy, kúpte si online kurz základných princípov Photoshopu. Tento kurz je určený pre začiatočníkov, vďaka nemu sa v priebehu 12 kapitol zorientujete minimálne v jeho základoch. Absolvovanie kurzu vám bude trvať približne 4 hodiny a 30 minút.
 • Kurz Majstrovstvo v Camera Raw” - ak to myslíte s fotografovaní vážne a základy práce s Photoshopom už máte, popremýšľajte nad týmto kurzom. Ten je určený pre stredne pokročilých fotografov a obsahuje 16 kapitol + 2 bonusové kapitoly. Aspoň mierne úpravy fotografií by mal vedieť každý, kto berie fotenie aspoň trochu vážne a presne to vás naučí tento online kurz. 
 • Kurz Majstrovstvo v maskovaní” - staňte sa majstrom v maskovaní aj vy. Na ProfiPhotoshop.sk môžete absolvovať online kurz, na ktorom sa naučíte precízne maskovať čo nechcete, aby na fotografii bolo vidieť. Tento kurz je určený pre stredne pokročilých.
 • Kurz Naučte sa sami vytvoriť fotomontáž ako profesionál” - ako plynie z názvu tohto kurzu, vďaka nemu sa naučíte ako sa robí fotomontáž v programe Photoshop. Tento kurz je určený pre začiatočníkov, má celkom 7 lekcií a celkový čas videokurzu je približne 1 hodina. Skvelou správou je i to, že tento kurz je úplne zadarmo.

O lektorovi - Antonín Mika

Online kurzami ProfiPhotoshopu vás prevedie Antonín Mika. Je to vášnivý fotograf, ktorému záleží na detailoch, čo určite uvidíte počas kurzov a o to viac si z nich niečo odnesiete aj vy. Tento pán vytvoril online video kurzy ProfiPhotoshop, ktoré môžete absolvovať aj vy. Na stránkach ProfiPhotoshop v sekcii O lektorovi” nájdete aj pár ukážok z jeho tvorby a odkazy na jeho youtube kanál, kde nájdete desiatky tutoriálov zadarmo.

Vrátenie peňazí, ak vám kurz nebude vyhovovať

Nenaplnil kurz vaše očakávania? Nebojte sa ozvať a do 14 dní od zaplatenia vám budú vrátené peniaze. V tomto prípade je nutné napísať lektorovi a s ním sa dohodnete na bližšom postupe. Táto garancia vrátenia peňazí platí na všetky ponúkané kurzy.

Všetko o nákupe kurzu ProfiPhotoshop

Ako kúpiť a zúčastniť sa ProfiPhotoshop online kurzu?

 1. Vyberte si videokurz, ktorý chcete absolvovať.
 2. Následne kliknite na Kúpiť kurz”. ProfiPhotoshop ponúka možnosť kúpy kurzu v celku, ale aj zvlášť jeho lekcie.
 3. Následne vyplníte údaje o sebe (meno a e-mailovú adresu) a za kurz zaplatíte.
 4. Po zaplatení vám prídu na e-mail prihlasovacie údaje do členskej sekcie ProfiPhotoshopu a dostanete tak prístup ku kurzom, ktoré ste si kúpili.
 5. Po prihlásení si už len stiahnete videá, návody a domáce úlohy k vášmu kurzu a môžete ho začať robiť.
 6. Zakúpené kurzy nemajú časový limit, takže ich môžete absolvovať kedykoľvek.

Platobné metódy

Ak vás zaujal jeden z online kurzov ProfiPhotoshop.sk a viete, že sa ho chcete zúčastniť, e-shop vám ponúka tieto možnosti platby:

 • Online platobnou kartou, kde zadáte informácie o vašej karte.
 • Platobnou bránou PayPal, na ktorú budete automaticky presmerovaní.
 • Bankovým prevodom - k jeho prevedeniu vám budú všetky potrebné informácie zaslané na váš e-mail.

Kontakt

Pokiaľ máte nejaké otázky, môžete sa obrátiť na e-shop na e-maily [email protected] Napísať môžete aj cez kontaktný formulár, ktorý nájdete na e-shope v časti kontaktov.

ProfiPhotoshop recenzie a skúsenosti

Z recenzií sa môžete dozvedieť o veciach, ktoré sa bežne na internetových stránkach nedočítate. Nájdite si aj vy recenzie na služby e-shopu PorfiPhotoshop.sk a overte si, že do ich online kurzov sa oplatí investovať.

Nezaujala vás ponuka online kurzov ProfiPhotoshop.sk? Skúste si vybrať iný zážitok, ktorý ponúkajú e-shopy na Plnej Peňaženke. Nájdete tu napríklad Adrop.sk, kde si vyberú najmä muži alebo Darcekovy-raj.sk.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať