5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Profidiet.net - proteínová dieta

Chudnite efektívne overeným spôsobom a hlavne chutne a bez zbytočnej námahy. Chudnite pomocou proteínovej diéty Profidiet zloženej zo 4 fáz.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 476 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Profidiet.net

Proteínová diéta sa skladá zo štyroch fáz, ale skúsiť môžete aj 21 dňový Profidiet express mix. Nelámte si hlavu s tvorbou jedálnička, Profidiet to urobil za vás. Kúpite tu samostatné proteínové produkty Profidiet, ale aj zostavené programy jedál podľa jednotlivých fáz. Cena produktov Profidiet je rôzna, ale nakupovať tu môžete aj výhodné balíky, s ktorými ušetríte. Ušetriť môžete aj s Plnou Peňaženkou, ktorá vám vráti 5 % z ceny nákupu. 

O proteínovej diéte Profidiet

Ako už plynie z názvu, jedná sa o proteínovú diétu, kde sa základom stravy stávajú proteíny. Najprv ich budete prijímať v podobe proteínových Profidiet jedál a postupne budete do svojho jedálnička pridávať aj povolené živočíšne a rastlinné bielkoviny. Cieľom tejto diéty nie je hladovanie, ale snaha zvýšiť príjem kvalitných bielkovín a zredukovať príjem cukrov vo vaše strave. Zmenou pomeru príjmu cukrov a bielkovín dochádza k tzv. ketóze, ktorá navodí pocit spokojnosti, nasýtenia a dôjde ku spaľovaniu tukov. Chudnutie prebieha v štyroch po sebe nasledujúcich fázach a dobrou správou je, že môžete jesť aj povolené Profidiet sladkosti.

Fázy proteínovej diéty Profidiet

Táto proteínová diéta sa skladá zo štyroch po sebe nasledujúcich fáz. Dôležité je tieto fázy dodržiavať, aby nenastal jojo efekt a aj po skončení diéty dodržiavať naučené stravovacie návyky. Dôležité je tiež vedieť, že nastavenie diéty sa konzultuje s odborníkom, ktorý vám podľa vašich cieľov zvolí vhodný začiatok diéty. Nemusíte totiž vždy začínať prvou fázou.

  1. Fáza - chudnutie. Táto fáza je z hľadiska chudnutia najefektívnejšia. Profidiet tvrdí, že zdravý človek môže počas nej schudnúť až 15 kg. Počas tejto fázy budete jesť 4 proteínové jedlá Profidiet spolu s povolenou zeleninou a dôležité je tiež dodržiavať pitný režim. 1. fáza trvá 1 týždeň a môžete počas nej jesť aj sladké a slané proteínové jedlá Profidiet v pomere 1:1. 
  2. Fáza - stabilizácia. Druhá fáza trvá minimálne dva týždne. Váš denný jedálniček sa bude skladať z 3 proteínových jedál Profidiet, môžete jesť 1 normálne jedlo spolu s povolenou zeleninou a povolenými rastlinnými a živočíšnymi bielkovinami. Dávajte si pozor na pravidelnosť vášho stravovania a nezabúdajte, že normálne jedlo môžete jesť so zeleninovou prílohou.
  3. Fáza - fixácia. Tretia fáza trvá minimálne 4 týždne a schudnúť môžete približne 3 kg. Do jedálničku sa dostáva viac “pravých jedál” a proteínové jedlo Profidiet budete jesť iba jedenkrát za deň. A jesť môžete povolenú zeleninu, živočíšne a rastlinné bielkoviny. Stále netreba zabúdať na pitný režim a postupne môžete pridávať aj cukor, ale opatrne s ním!
  4. Fáza - udržiavacia fáza. Posledná fáza trvá minimálne 8 týždňov a jej cieľom je udržať to, čo ste nadobudli doteraz. Váš denný jedálniček sa bude skladať z jedného proteínového jedla Profidiet, jesť môžete 3 “pravé jedlá” a dopĺňať to nutrične vyváženou stravou spolu so zeleninou a ovocím. V tejto fáze si dávajte pozor na návrat k starým stravovacím návykom a snažte sa takýmto spôsobom stravovať aj po ukončení diéty.

Aké produkty vám ponúka e-shop Profidiet.net?

Proteínová diéta Profidiet je založená hlavne na konzumácii jedla Profidiet, ktoré si tu môžete kúpiť. Nájdete tu sladké aj slané chuťovky na maškrtenie, ale aj hotové jedlá, ktorých príprava vám nezaberie viac ako pár minút. Kúpite tu totiž instantné jedlá ako napríklad polievky, špagety a iné cestoviny, sladké dezerty alebo miešané vajíčka. V ponuke nájdete aj hotové jedlá, ako napríklad chlebík, keksíky, toasty, čokoládu alebo slané pizzové tyčinky. Maškrtiť môžete aj so sladkými proteínovými tyčinkami Profidiet. Svoju stravu doplňte o hotové nápoje s príchuťou kávy, čokolády alebo tu nájdete aj smoothie. Na prípravu nápojov sa vám istotne zíde šejker a nájdete tu aj výživové doplnky.

Nakupovať môžete aj výhodné balíčky Profidiet

Zachutili vám nejaké ponúkané produkty alebo by ste ich radi skúsili iba tak? Nakupujte výhodnejšie balíčky Profidiet, ktorými sa zasýtite a takisto si aj zamaškrtíte. Nájdete tu výhodné balíky proteínových mixov Profidiet na 1, 2, 3 a 4 týždne. Profidiet ponúka aj 21 dňový express mix, v ktorom nájdete hotové menu top proteínových jedál rady Exclusive. Milujete sladké? Z tohto e-shopu nemusíte odísť naprázdno. Pre milovníkov sladkostí ponúka Profidiet výhodné balíčky plné koláčikov, keksíkov, tyčiniek alebo vaflí. Výhodné balíčky Profidiet sa oplatia aj finančne. Cena jednej porcie originál jedla Profidiet vychádza do 2 €. 

Chudnúť s Profidiet môžete nech už bývate kdekoľvek

Proteínová diéta Profidiet je založená na pravidelných konzultáciách s odborníkmi. Tí vám pomôžu začať a zostaviť váš jedálniček tak, aby ste dosiahli svoje vytýčené ciele. Odborníkov Profidiet nájdete po celom Slovensku, v Bratislave aj Profidiet referenčné centrum. Odborníkov Profidiet môžete navštíviť napríklad v Trnave, Martine, v Brezne ale aj v Prešove alebo v Michalovciach. 

Všetko o nákupe na Profidiet.net

Platba

Ak vás zaujíma nielen cena, ale aj spôsoby platby za nákup na Profidiet.net, čítajte ďalej.

  • Platiť môžete bankovým prevodom alebo vkladom na účet Profidiet po prevedení objednávky.
  • Platiť môžete aj pri preberaní tovaru, teda na dobierku.
  • A tiež priamo pri objednávaní platobnou kartou online.

Doprava

Pri nákupe nad 80 € na e-shope Profidiet.net platí, že máte dopravu zadarmo. Balík vám donesie kuriérska spoločnosť Remax Courier Service a to približne do 3 dní od vášho objednania. Vy si volíte adresu, na ktorú chcete tovar priviesť a predom budete informovaní o jeho doručení.

Kontakty

Máte otázku? Neváhajte sa s ňou obrátiť na zákaznícky servis, ktorý vám so všetkým poradí. Kontaktovať ich môžete na čísle +421 917 953 818 alebo na e-mailovej adrese [email protected] Adresa spoločnosti je PROFIDIET s. r. o., Znievska 16, 851 06 Bratislava.

Reklamácie tovaru Profidiet.net

Ako zákazník máte právo tovar reklamovať, ak zistíte jeho problém. Záručná doba je 24 mesiacov a pri tovare, ktorý má uvedený dátum spotreby je tento dátum záručnou dobou. Nezabúdajte, že pri preberaní ste povinní si tovar hneď pozrieť a ak je poškodený, okamžite ho reklamovať. Môžete to urobiť písomne na adresu spoločnosti alebo na e-mail [email protected] Najneskôr do 30 dní bude vaša reklamácia vybavená.

Odstúpenie od zmluvy

Vašu objednávku môžete zrušiť ešte pred uzavretím kúpnej zmluvy, ak ste si to rozmysleli. Inak môžete od zmluvy odstúpiť do 14 dní od prevzatia tovaru zaslaním tovaru späť. Nezabudnite na vyplnenie formuláru o odstúpení od zmluvy, ktorý pošlete buď na adresu sídla spoločnosti alebo mailom na [email protected] E-shop vám do 14 dní od doručenia vašej požiadavky vráti peniaze.

Ako nakupovať na Profidiet.net ešte lacnejšie?

Zaujala vás ponuka e-shopu Profidiet.net a zároveň sa nebránite výhodnejším a lacným nákupom? Máme pre vás jednu ponuku. Nakupujte s Plnou Peňaženkou, ktorá vám za váš nákup vráti 5 % z ceny vášho nákupu. Stačí ak sa u nás zaregistrujete a na e-shop sa prekliknete cez nás. 

Profidiet.net recenzie

Aké sú recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí už vyskúšali proteínovú diétu Profidiet? Prečítať si ich môžete v príbehoch ľudí priamo na stránkach e-shopu a dozviete sa nielen o účinkoch diéty, ale dostanete tu aj cenné rady ako zvládať diétu alebo aké boli najobľúbenejšie produkty zákazníkov.

Pani Adriana schudla 15 kg a v jej hodnotení sa dočítate napríklad toto: Musím sa priznať, bol to pre mňa úplne nový zážitok. Odrazu som bola stredobodom záujmu viacerých ľudí, pričom niektorí z nich dokonca začali chudnúť spolu so mnou. Našli sa však aj takí, ktorí pochybovali. Konečný výsledok ale hovorí za všetko.”

Pán Matúš nemá čas tráviť celé hodiny v telocvični a napriek tomu schudol 20 kg. Pri prechode na túto diétu sa cítil nasledovne: Úprimne myslel som si, že sa zakrátko prejem príchutí, ale opak bol pravdou. Mal som na výber z veľkého množstva slaných jedál. Nie som príliš na sladkosti takže som si kombinoval polievky, omelety a slané tyčinky. Skvelé bolo, že som nebol nútený okamžite meniť aj jedálniček a aj cvičiť. Úpravou stravy som dosiahol maximálne výsledky. Pohyb som doplnil častejšími prechádzkami s rodinou počas voľného času. Profidiet mi pomohol zdravšie sa stravovať.”

Pani Vlaďka nemala záujem o zásadné zmeny a radikálne chudnutie, jej cieľom bolo upraviť postavu: Chudnutie bolo veľmi príjemné, celý čas som bola dobre naladená a kilogramy sa postupne strácali. Mohla som zdravo maškrtiť, keďže v ponuke bol dostatok sladkých príchutí. A príprava bola jednoduchá a rýchla. S výsledkom som bola spokojná a odporúčam ju každému, kto má záujem o menšiu redukciu hmotnosti.

Nevybrali ste si tie správne produkty alebo by ste radi skúsili iný typ diéty? Skúste ketónovú diétu s Ketomix.sk alebo KetoDiet.sk , vašu stravu môžete upraviť aj s e-shopom ZdraveStravovanie.sk . Pri nákupoch na týchto e-shopoch získate cashback z nákupu späť a na Plnej Peňaženke nájdete aj iné e-shopy zamerané na Chudnutie.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať