PowerLogy.com

Získajte späť z Vášho nákupu

Powerlogy.com - inovatívne a zdravé potraviny pre aktívnych ľudí.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod PreZdravie.sk.

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 0 % cashback späť z každého nákupu!

Powerlogy.com Vám prináša potraviny a výživové produkty inak, ako ste boli doteraz zvyknutí. V ponuke obchodu nájdete tak trochu netradičné potraviny, ktoré sú oproti tým, na ktoré ste zvyknutí inovatívne a niečím iné. Všetky z nich sa však vyznačujú vysokou kvalitou, prechádzajú kompletným testovaním a sú vyrábané z tých najlepších surovín. V Powerlogy.com je kladený veľký dôraz na nepoužívanie chemických prísad, farbív, dochucovadiel, lepku, laktózy a klasického cukru. Jednoducho všetky látky, ktoré by mohli mať akýkoľvek negatívny vplyv na Vaše telo.

V ponuke Powerlogy.com nájdete aj kávu Power Coffee, ktorá je tzv. BIO kávou. Power Coffee je výberová BIO káva, ktorá spĺňa všetky naročné kritéria kvality a spája v sebe chuťový a energetický potenciál. Jednoducho káva, na ktorú sa jednoducho môžete spoľahnúť a na rozdiel od klasickej kávy má na organizmus pozitívny vplyv a nie naopak negatívne účinky.

Ďalšími produktami v ponuke sú rôzne maslá a oleje, mandľové či kokosové. V ponuke sú taktiež rôzne výživové doplnky a pomôcky pri zdravom stravovaní, mlynček na kávu či šikovný mixér.

V prípade, že Vám objednaný produkt nebude vyhovovať, obchod garantuje 100 % vrátenie peňazí.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať