Popron.cz logo

Popron.cz - hudba, filmy, knihy

Spestrite svoj voľný čas vďaka širokej ponuke filmov, kníh, hudby či spoločenských hier na stránkac Sk.popron.cz.

Viac o Popron.cz

Obchod je momentálne nedostupný

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

O Popron.cz

Na Sk.popron.cz nájdete všetko pre váš aktívny život a voľný čas. Vyberiete si svoje obľúbené žánre hudby a filmov. Pre vaše deti majú široký výber hračiek a spoločenských hier. Sortiment nekončí len pri hrách, ale pokračuje aj v kategórii bývanie a domácnosť alebo telo a zdravie. Všetko pod jednou online strechou. Okrem dobrej hudby, kvalitných filmov, skvelých kníh, či vtipných spoločenských hier, tu môžete nájsť aj hračky pre deti, drobnosti do domácnosti alebo záhrady.

 

Filmy

Široký výber filmov, ktoré potešia všetkých filmových nadšencov. Cez filter, ktorý nájdete po rozkliknutí tejto kategórie, si zvolíte žáner, značku, zem (kde bol film natočený), titulky, formát a iné. Známe klasiky, ale aj novinky do vašich obývačiek. 

Hudba

Vyberte si ten svoj štýl hudby, ktorú radi počúvate. Ak nemáte špecifický štýl, tak si rozkliknite podkategóriu novinky a objavte piesne, ktoré sú moderné a nové. 

Pre deti nielen hračky

Pre deti len to najlepšie a vie to aj tento e-shop. Dnes už nie je problém zabaviť deti, pretože výber hračiek na trhu je široký. Popron.cz má v ponuke: autá pre najmenších, domčeky, bábiky, edukačné hračky a skladačky, hudobné nástroje, hojdacie koníky, drevené stavebnice, kočíky pre bábiky a veľa iného. Samozrejme, klasické hračky tu nájdete tiež: vláčiky, plyšové hračky, puzzle a skladačky. V samostatnej sekcii nájdete aj drevené hračky. 

Bývanie a domácnosť

Drobnosti do domácnosti a záhrady vybavíte jednoducho aj tu. Deťom hračky na hranie a pre vás pomôcky na upratovanie alebo dekorovanie. Do kuchyne, kúpeľne, záhrady, ale aj náradie, batérie a ohrievače. 

Voľný čas a hobby

Po tom, ako upracete a zariadite svoje bývanie, si určite doprajte chvíle len pre seba. O váš voľný čas sa postará Popron.cz. Vyberte si svoju aktivitu a k nej všetko potrebné, napríklad šport, knihy, virtuálnu realitu, cestovanie, spoločenské hry, outdoorové aktivity a veľa ďalšieho. 

Telo a zdravie

Doplnky ku starostlivosti o vaše telo tu objavíte tiež. Od zrkadiel, váh, zubných kefiek, vonných olejov až po mydlá, masti a zdravotné pomôcky.

Fan tovar 

Užite si zábavu so zaujímavým tovarom, ktorý sa viaže ku známym seriálom, filmom alebo rozprávkovým postavám. Nechýba tu sortiment spojený s Harrym Potterom, Simsonovcami, Game of Trones alebo Star wars. Trička, hrnčeky, ruksaky a mnoho ďalšieho čaká aj na vás. 

Netradičné darčeky

Uľahčite si premýšľanie nad vhodným darčekom a zablúďte do kategórie s netradičnými darčekmi. Nájdete tu zábavné šálky, vankúše, tričká, darčekové čaje, fotorámčeky alebo fotoalbumy. Vyberiete tu aj darček pre svojho partnera, napríklad hry pre dospelých.

Tovar s témou

Tematický tovar pre vylepšenie dôležitých dní v roku: svadby, narodenie dieťaťa, narodeniny, Veľká noc, Deň matiek, Valentín, taktiež tovar, ktorý v sebe nesie odkaz: Mickey Mouse, Pat a Mat, levanduľa, Frozen, Šmolkovia a veľa iného. 

Ako nakupovať na Popron.cz? 

Platba 

Platiť môžete týmito spôsobmi: 

  • Dobierka - zaplatíte 1,13€;
  • Platba online vopred;
  • Platba na účet vopred.

Doprava 

Dopravu na Slovensko zabezpečuje kuriérska spoločnosť GLS. Dopravu neplatíte, ak nakúpite nad 59,94 €. Vybrať si môžete doručenie cez kuriérske služby GLS alebo PPL, alebo  si môžete vybrať aj služby Packety (Zásielkovne) a balík si vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Reklamácia

Tovar môžete vrátiť do 14 dní od zakúpenia. Ak chcete tovar reklamovať, tak to môžete urobiť telefonicky v zákazníckom servise na čísle 00420 245 009 227 (v pracovné dni od 8.00 do 16.00 hod), alebo môžete zaslať tovar vrátane dodacieho listu poštou na adresu: Popron - reklamácie, Gorkého 805, 339 01 Klatovy, Česká republika.

Kontakt 

V prípade, že máte nejasnosti, kontaktujte e-shop buď telefonicky, alebo cez e-mail. 

Telefon: +420 245 009 227

E-mail: [email protected]

 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie? 

Plná Peňaženka má pre vás skvelú ponuku. Prekliknite sa zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Sk.Popron.cz a získajte 4 % z nákupu späť. 

Recenzie na Popron.cz

Tento e-shop odporúča 100 % zákazníkov, ktorí ho za posledných 90 dní hodnotili na portáli Heureka.sk

 

Ak ste si nevybrali, skúste navštíviť aj ďalšie stránky na Plnej Peňaženke: 4home.sk, Tescoma.


 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.