Pletiva.sk logo

Pletiva.sk - kvalitné pletivá

Pletiva.sk sú dôkazom toho, že plot okolo vášho domu môže vyzerať pekne. Viac o Pletiva.sk

Peniaze z nákupu späť

3,8 %

O Pletiva.sk

Všetko pre ploty. Aj tak by sa dal zhrnúť internetový obchod Pletiva.sk, kde okrem plotov okolo domu či do záhrady, chovateľského pletiva či hliníkových plotov nájdete aj stĺpiky, brány, tieniace siete a iné produkty, ktoré sú vhodné pre váš domov a záhradu.

Firma Pletiva s.r.o. ponúka kvalitné ploty za dostupné ceny. Pletivo vám vyrobia a dopravia na miesto realizácie oplotenia. Táto spoločnosť patrí medzi najstarších výrobcov na Slovensku, pre ktorých je dôležitá kvalita a spokojnosť zákazníkov. Na vašu požiadavku vám vypracujú riešenie pre oplotenie s použitím kvalitného pletiva.

Pletiva.sk - slovenský výrobca pletív

Ponuka e-shopu Pletiva.sk je prehľadne zoradená do jednotlivých kategórií. Pozrite sa, čo vám tento predajca ponúka.

 • Klasické pletivá, pletivové ploty - najpoužívanejšie oplotenie nájdete práve v tejto kategórii. Nájdete tu ploty vhodné na záhradu, okolo domu, chovateľské pletivá či lesnícke oplotenie.
 • Plotové zvárané panely, plotové dielce - zvárané plotové panely sú vhodné pre oplotenie rodinných domov, výrobných hál, parkovísk, škôl, tovární, športových objektov či štadiónov. Sú odolné voči korózii, vďaka čomu majú dlhú životnosť.
 • Gabiónové ploty, sypané ploty - originálnym a esteticky nevšedným plotom bude určite gabiónový alebo sypaný plot. Ten vám dokonca vytvorí aj zvukovú bariéru proti okolnému hluku áut.
 • Hliníkové ploty - tieto ploty sa vyznačujú dlhou životnosťou, bezúdržbovosťou, farebnou stálosťou na niekoľko desaťročí. Na Pletiva.sk vám ho urobia na mieru podľa vašich predstáv.
 • Plotové stĺpy - pri nákupe pletiva a plotu netreba zabúdať ani na stĺpiky. Na e-shope Pletiva.sk nájdete guľaté a hranaté stĺpiky, vzpery a príslušenstvo k tomu určené.
 • Podhrabové dosky - podhrabové dosky sú výborným, jednoduchým a rýchlym riešením, keď nechcete betónovať múrik pod plotom. Pomocou držiakov podhrabovej dosky, ktoré sa prichytávajú priamo na stĺpik samoreznými skrutkami osadíte podhrabovú dosku naozaj jednoducho.
 • Brány - na e-shope Pletiva.sk kúpite hotové, jednokrídlové aj dvojkrídlové brány, s výplňou pletiva, zvárané siete aj panely v rôznych rozmeroch. Bránu vám spoločnosť Pletiva s.r.o. vyrobí aj na mieru podľa vašich predstáv.
 • Tieniace siete a pásky - ak si chcete na vašom pozemku vytvoriť súkromie a zabrániť pohľadom okoloidúcich, ochrániť seba alebo záhradu pred priamym slnkom alebo znížiť prašnosť z priľahlej komunikácie, tieniace siete a tieniace pásky sú skvelým riešením.
 • Gabióny - ako oplotenie vám môžu slúžiť aj gabiónové koše, ktoré vyplníte kameňmi, drevom či iným materiálom. Využijete ich aj ako kvetináče alebo stĺpy.
 • Kamene - na Pletiva.sk kúpite aj kamene do sypaných plotov alebo okrasné kamene, s ktorými si vytvoríte na záhrade pekný chodník či okrasnú skalku.
 • Reklamné predmety - ako správny fanúšiť e-shopu Pletiva.sk si u nich môžete kúpiť reklamné predmety z kvalitných materiálov s logom tejto firmy.
 • Akcie a výpredaj - chýbať nesmú ani zlacnené produkty. Kúpite tu nielen zlacnený tovar, ale aj výpredajové pletivá a príslušenstvo k plotom či úplne novinky e-shopu.

Všetko o nákupe na Pletiva.sk

Platba

Nákupy pletiva sú jednoduché a rýchle s e-shopom Pletiva.sk, rovnako ako platba. Pozrite sa, aké spôsoby platby vám tento e-shop ponúka:

 • v prípade osobného odberu je možná platba v hotovosti,
 • dobierkou alebo v hotovosti pri dodaní tovaru,
 • bankovým prevodom na základe predfaktúry.

Doprava

V podmienkach dopravy e-shopu Pletiva.sk platí, že pri osobnom vyzdvihnutí na jednej z predajní máte dopravu zadarmo. Cena dopravy na vašu adresu sa bude líšiť podľa zóny, v ktorej bývate.

 • Zóna 1 (Bratislavský, Trnavský, Nitriansky, Trenčiansky kraj) - doprava 25 € a pri nákupe nad 250 € máte doručenie zadarmo.
 • Zóna 2 (Žilinský, Banskobystrický kraj) - doprava 45 € a pri nákupe nad 450 € máte doručenie zadarmo.
 • Zóna 3 (Prešovský, Košický kraj) - doprava 65 € a pri nákupe nad 650 € máte doručenie zadarmo.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Do 30 dní od doručenia tovaru môžete tovar bez údavania dôvod vrátiť. Priamo na stránkach e-shopu nájdete aj formulár na odstúpenie od zmluvy. Po spracovaní vášho požiadavku vám budú vrátené peniaze za tovar, vrátane nákladov vynaložených na dopravu.

Kontakt

Neváhajte sa v prípade akýchkoľvek otázok obrátiť na zákaznícky servis e-shopu Pletiva.sk. Môžete zatelefonovať na číslo 0911280587 alebo napísať na [email protected] V prípade, že máte nejakú otázku, odpoveď na ňu môžete nájsť aj na blogu e-shopu Pletiva.sk.

Kamenné predajne

Ak by ste radi navštívili osobne kamennú predajňu spoločnosti Pletiva s.r.o., nie je v tom žiadny problém. Predajne má táto spoločnosť dve, a to konkrétne v Hlohovci a v Trnave. Predajňu Pletiva v Hlohovci nájdete na adrese Rázusova 73 a v Trnave na adrese Zavarská 32. Na stránkach e-shopu nájdete aj otváracie hodiny a kontaktných pracovníkov danej predajne.

Ako nakupovať na Pletiva.sk ešte výhodnejšie?

Výhodné nákupy na Pletiva.sk vám zaručí cashback od Plnej Peňaženky. Ten dostanete na váš účet po registrácii sa u nás a po prekliku na stránky e-shopu Pletiva.sk cez Plnú Peňaženku. Nakupujte tak výhodne s cashbackom 3,75 % z ceny vášho nákupu.

Recenzie

Aké sú skúsenosti zákazníkov s e-shopom Pletiva.sk? Prečítajte si recenzie, z ktorých sa dozviete viac.

 • Zákazník Marek udelil e-shopu Pletiva.sk na Heureke 100 %: “Slovenský výrobca, predáva kvalitné výrobky za výhodne ceny, profesionálny prístup k zákazníkom, veľmi príjemná komunikácia, vedia ochotne poradiť , rýchle vybavenie objednávky, maximálna spokojnosť.”
 • Pani Andrea si pochvaľuje personál a doručenie: “Ochotný a ústretový personál.Rýchle doručenie."
 • Zákazníčka Vladimíra našla hneď niekoľko pozitív e-shopu Pletiva.sk: “Hneď telefonické info po zadaní objednávky, Rýchla odpoveď emailom, Info o odoslaní a či vyhovuje termín”

Nevybrali ste si? Kvalitné pletivá ponúka aj Merkurymarket.sk, kde môžete získať cashback v hodnote 1,75 %. S cashbackom od Plnej Peňaženky môžete nakupovať tiež módu, nábytok, elektroniku, kozmetiku, veci do domácnosti a veľa ďalšieho.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.

Sme najväčší cashback portál na Slovensku

 • Celkom pripísané zákazníkom +8 mil. € pripísané zákazníkom
 • Počet registrovaných užívateľov 890 tis. registrovaných užívateľov
 • Počet obchodov v našom katalógu 813 obchodov v našom katalógu

3 za prvé tri nákupy

Začnite s nami šetriť a získajte bonus