3,75 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Pletiva.sk - pletivá a príslušenstvo k plotom

Ako plynie z názvu e-shopu, na Pletiva.sk nájdete najmä pletivá a príslušenstvo k plotom. Kúpite tu plot vhodný k domu, na záhradu, chovateľské pletivá či hliníkové ploty, tiež plotové stĺpiky, brány, tieniace siete a ďalšie produkty pre váš dom a záhradu.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 687 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Pletiva.sk

Firma Pletiva s.r.o. ponúka kvalitné ploty za dostupné ceny. Pletivo vám vyrobia a dopravia na miesto realizácie oplotenia. Táto spoločnosť patrí medzi najstarších výrobcov na Slovensku, pre ktorých je dôležitá kvalita a spokojnosť zákazníkov. Na vašu požiadavku vám vypracujú riešenie pre oplotenie s použitím kvalitného pletiva.

Pletiva.sk - slovenský výrobca pletív

Ponuka e-shopu Pletiva.sk je prehľadne zoradená do jednotlivých kategórií. Pozrite sa, čo vám tento predajca ponúka.

 • Klasické pletivá, pletivové ploty - najpoužívanejšie oplotenie nájdete práve v tejto kategórii. Nájdete tu ploty vhodné na záhradu, okolo domu, chovateľské pletivá či lesnícke oplotenie.
 • Plotové zvárané panely, plotové dielce - zvárané plotové panely sú vhodné pre oplotenie rodinných domov, výrobných hál, parkovísk, škôl, tovární, športových objektov či štadiónov. Sú odolné voči korózii, vďaka čomu majú dlhú životnosť.
 • Gabiónové ploty, sypané ploty - originálnym a esteticky nevšedným plotom bude určite gabiónový alebo sypaný plot. Ten vám dokonca vytvorí aj zvukovú bariéru proti okolnému hluku áut.
 • Hliníkové ploty - tieto ploty sa vyznačujú dlhou životnosťou, bezúdržbovosťou, farebnou stálosťou na niekoľko desaťročí. Na Pletiva.sk vám ho urobia na mieru podľa vašich predstáv.
 • Plotové stĺpy - pri nákupe pletiva a plotu netreba zabúdať ani na stĺpiky. Na e-shope Pletiva.sk nájdete guľaté a hranaté stĺpiky, vzpery a príslušenstvo k tomu určené.
 • Podhrabové dosky - podhrabové dosky sú výborným, jednoduchým a rýchlym riešením, keď nechcete betónovať múrik pod plotom. Pomocou držiakov podhrabovej dosky, ktoré sa prichytávajú priamo na stĺpik samoreznými skrutkami osadíte podhrabovú dosku naozaj jednoducho.
 • Brány - na e-shope Pletiva.sk kúpite hotové, jednokrídlové aj dvojkrídlové brány, s výplňou pletiva, zvárané siete aj panely v rôznych rozmeroch. Bránu vám spoločnosť Pletiva s.r.o. vyrobí aj na mieru podľa vašich predstáv.
 • Tieniace siete a pásky - ak si chcete na vašom pozemku vytvoriť súkromie a zabrániť pohľadom okoloidúcich, ochrániť seba alebo záhradu pred priamym slnkom alebo znížiť prašnosť z priľahlej komunikácie, tieniace siete a tieniace pásky sú skvelým riešením.
 • Gabióny - ako oplotenie vám môžu slúžiť aj gabiónové koše, ktoré vyplníte kameňmi, drevom či iným materiálom. Využijete ich aj ako kvetináče alebo stĺpy.
 • Kamene - na Pletiva.sk kúpite aj kamene do sypaných plotov alebo okrasné kamene, s ktorými si vytvoríte na záhrade pekný chodník či okrasnú skalku.
 • Reklamné predmety - ako správny fanúšiť e-shopu Pletiva.sk si u nich môžete kúpiť reklamné predmety z kvalitných materiálov s logom tejto firmy.
 • Akcie a výpredaj - chýbať nesmú ani zlacnené produkty. Kúpite tu nielen zlacnený tovar, ale aj výpredajové pletivá a príslušenstvo k plotom či úplne novinky e-shopu.

Všetko o nákupe na Pletiva.sk

Platba

Nákupy pletiva sú jednoduché a rýchle s e-shopom Pletiva.sk, rovnako ako platba. Pozrite sa, aké spôsoby platby vám tento e-shop ponúka:

 • v prípade osobného odberu je možná platba v hotovosti,
 • dobierkou alebo v hotovosti pri dodaní tovaru,
 • bankovým prevodom na základe predfaktúry.

Doprava

V podmienkach dopravy e-shopu Pletiva.sk platí, že pri osobnom vyzdvihnutí na jednej z predajní máte dopravu zadarmo. Cena dopravy na vašu adresu sa bude líšiť podľa zóny, v ktorej bývate.

 • Zóna 1 (Bratislavský, Trnavský, Nitriansky, Trenčiansky kraj) - doprava 25 € a pri nákupe nad 250 € máte doručenie zadarmo.
 • Zóna 2 (Žilinský, Banskobystrický kraj) - doprava 45 € a pri nákupe nad 450 € máte doručenie zadarmo.
 • Zóna 3 (Prešovský, Košický kraj) - doprava 65 € a pri nákupe nad 650 € máte doručenie zadarmo.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Do 30 dní od doručenia tovaru môžete tovar bez údavania dôvod vrátiť. Priamo na stránkach e-shopu nájdete aj formulár na odstúpenie od zmluvy. Po spracovaní vášho požiadavku vám budú vrátené peniaze za tovar, vrátane nákladov vynaložených na dopravu.

Kontakt

Neváhajte sa v prípade akýchkoľvek otázok obrátiť na zákaznícky servis e-shopu Pletiva.sk. Môžete zatelefonovať na číslo 0911280587 alebo napísať na [email protected] V prípade, že máte nejakú otázku, odpoveď na ňu môžete nájsť aj na blogu e-shopu Pletiva.sk.

Kamenné predajne

Ak by ste radi navštívili osobne kamennú predajňu spoločnosti Pletiva s.r.o., nie je v tom žiadny problém. Predajne má táto spoločnosť dve, a to konkrétne v Hlohovci a v Trnave. Predajňu Pletiva v Hlohovci nájdete na adrese Rázusova 73 a v Trnave na adrese Zavarská 32. Na stránkach e-shopu nájdete aj otváracie hodiny a kontaktných pracovníkov danej predajne.

Ako nakupovať na Pletiva.sk ešte výhodnejšie?

Výhodné nákupy na Pletiva.sk vám zaručí cashback od Plnej Peňaženky. Ten dostanete na váš účet po registrácii sa u nás a po prekliku na stránky e-shopu Pletiva.sk cez Plnú Peňaženku. Nakupujte tak výhodne s cashbackom 3,75 % z ceny vášho nákupu.

Recenzie

Aké sú skúsenosti zákazníkov s e-shopom Pletiva.sk? Prečítajte si recenzie, z ktorých sa dozviete viac.

 • Zákazník Marek udelil e-shopu Pletiva.sk na Heureke 100 %: “Slovenský výrobca, predáva kvalitné výrobky za výhodne ceny, profesionálny prístup k zákazníkom, veľmi príjemná komunikácia, vedia ochotne poradiť , rýchle vybavenie objednávky, maximálna spokojnosť.”
 • Pani Andrea si pochvaľuje personál a doručenie: “Ochotný a ústretový personál.Rýchle doručenie."
 • Zákazníčka Vladimíra našla hneď niekoľko pozitív e-shopu Pletiva.sk: “Hneď telefonické info po zadaní objednávky, Rýchla odpoveď emailom, Info o odoslaní a či vyhovuje termín”

Nevybrali ste si? Kvalitné pletivá ponúka aj Merkurymarket.sk, kde môžete získať cashback v hodnote 1,75 %. S cashbackom od Plnej Peňaženky môžete nakupovať tiež módu, nábytok, elektroniku, kozmetiku, veci do domácnosti a veľa ďalšieho.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  3,75 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať