Paragon Software Group

Paragon Software Group - komplexné softwareové vybavenie.

Získajte až 37,5 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 37.5 % miesto bežných 25 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Paragon Software Group?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Paragon Software Group
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu Paragon Software Group

Peniaze z nákupu späť
37.5 %
Prejsť do obchodu
Paragon Backup & Recovery 15 a 16, Paragon CampTune, Paragon Disk Wiper 15 Professional, Paragon ExtFS for Windows, Paragon NTFS & HFS+ for Linux 9.5, Paragon Partition Manager 15 Home a Professional
37.5 %
Prejsť do obchodu
Paragon Drive Copy 15 Professional, Paragon ExtFS for Mac 11, Paragon Festplatten Manager 15 Professional SP5, Paragon Festplatten Manager 15 Suite SP5, Paragon Hard Disk Manager 15 Professional
18.75 %
Prejsť do obchodu
Paragon Hard Disk Manager 15 Suite, Paragon Hard Disk Manager 16, Paragon Hard Disk Manager for Mac, Paragon Migrate OS 5.0, Paragon UFSD Value Pack
18.75 %
Prejsť do obchodu
Paragon NTFS for Mac 15, Paragon HFS+ for Windows
7.5 %
Prejsť do obchodu
Ostatné výrobky
0 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 37.5 % cashback späť z každého nákupu!

Paragon Software Group je svetová spoločnosť, založená v roku 1994. Spoločnosť má partnerstvá s významnými značkami akými sú napríklad Dell, Motorola, Toshiba, Siemens, Nokia či Microsoft. Vyberte si zo širokej ponuky software produktov pre Vašu domácnosť alebo firmu a nenechajte nič na náhodu. Verte profesionálom!

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google