Odsuseda.sk logo

OdSuseda.sk - všetko pre vašu záhradu

Zháňate vhodné vybavenie do záhrady? Obráťte sa na suseda a zaobstarajte si skleníky, domčeky a ďalšie vybavenie do záhrady z e-shopu, ktorému dôveruje 96 % zákazníkov cenového porovnávača.

Viac o Odsuseda.sk

Peniaze z nákupu späť

0,5 - 2 %

Vybrané TIP produkty

2 %

Ostatné produkty

0,5 %

O Odsuseda.sk

Všetko pre vašu záhradu - aj tak by sa dali zhrnúť stránky e-shopu Odsuseda.sk, v ktorom nájdete kompletný záhradný sortiment, dielenské vybavenie a krbové kachle, všetko pre pestovanie, ako napríklad skleníky či fóliovníky, príslušenstvo, ale aj záhradné náčinie, ktoré potrebujete pre skrášlenie vašej záhrady. Odsuseda.sk vám pomôže mať záhradu ako z magazínu. 

 

Záhrada krajšia ako od suseda

Tvorba záhrady sa zdá byť na prvý pohľad jednoduchou záležitosťou, ale v skutočnosti za každým centimetrom vášho zeleného raja stojí veľa práce a dôkladného plánovania. To ale nevadí, pretože v e-shope Odsuseda.sk nájdete všetko potrebné na dosiahnutie vysnenej záhrady. V katalógu produktov nájdete skleníky, prístrešky, záhradnú techniku, záhradné náradie, všetko na pestovanie, ohraničenie záhonov či starostlivosť o užitočných zvieracích susedov, ktorí pomáhajú udržať zdravú záhradu. Nechýba ponuka záhradného nábytku, zavlažovacích systémov, bazénov a trampolín či grilov na drevené uhlie, grilov plynových či elektrických.

Záhradné skleníky

V tejto kategórii nájdete široký výber viac ako 100 rôznych záhradných skleníkov. Vyberať môžete medzi klasickými sklenenými skleníkmi, ako aj medzi skleníkmi z polykarbonátu s rôznou šírkou polykarbonátových dosiek. Ďalej u nás nájdete fóliovníky, rôzne typy zimných záhrad, a tiež záhradné pavilóny.

Záhradný nábytok a doplnky

Spríjemnite si čas strávený vo vašej záhrade kvalitným vybavením či doplnkami, ktoré ju nielen zútulnia, ale aj vyzdvihnú atmosféru letných večerov, a to napríklad v podobe záhradného osvetlenia. V tejto kategórii ďalej nájdete rôzne druhy záhradného nábytku. Predovšetkým praktické skladacie stoly a stoličky. Ďalej potom úložné boxy, ktoré sa hodia na úschovu rôznych vecí z vašej záhrady.

Záhradná technika

Údržba záhrady je náročná, preto pre vás v tejto kategórii pripravil e-shop Odsuseda.sk ponuku elektrických a benzínových záhradných pomocníkov, ktorí vám budú po ruke pre bežné záhradné činnosti, no zároveň s nimi hravo zvládnete aj náročnejšie úkony. Existuje celý rad rozdielnej záhradnej techniky a Od suseda je jasné, že nie je jednoduché si vybrať. Neváhajte sa preto ozvať na číslo 220 570 342 s akoukoľvek otázkou a tím Od suseda vám rád poradí.

Záhradné stavby a prístrešky

V tejto kategórii nájdete rôzne typy záhradných stavieb, ktoré zvládnete zmontovať aj svojpomocne. Popri širokej ponuke drevených a plechových domčekov na náradie, nájdete aj väčšie drevené záhradné chatky, kde môžete v letných mesiacoch ubytovať nielen seba, ale aj vašich hostí.

Kachle

Neoddeliteľnou súčasťou Susedovej ponuky sú už od prvopočiatku kachle na tuhé palivá. V e-shope Odsuseda.sk nájdete menšie kachle, hodiace sa skôr na chaty a chalupy či kachle zodpovedajúce požiadavkám moderného nízkoenergetického bývania. O čaro plápolajúceho ohňa nemusia byť ukrátení ani tí, ktorí bývajú v bytoch, či nemajú možnosť výstavby krbu. V Susedovej ponuke nájdete aj biokrby, ktoré perfektne nahradia atmosféru otvoreného ohňa bez potreby komína, a zároveň dizajnovo osviežia váš príbytok.

Susedov blog - Susedoviny

Susedoviny sú miesto, kde si každý sused príde na svoje. Inšpirácia pre váš dom a záhradu. Susedov blog vám prináša rady a tipy ako si vybrať správne náradie či nástroje pre vašu záhradu, ako správne pestovať či sadiť, susedské rady a triky pre to najlepšie susedstvo.

 

Nevybrali ste si? Navštívte napríklad aj Kinekus.sk, v ktorom nájdete množstvo užitočných vecí nielen do záhrady alebo obľúbený MerkuryMarket.sk s možnosťou osobného odberu na ktorejkoľvek predajni.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.