Nabytok-harmonia.sk logo

Nabytok-harmonia.sk - kvalitný nábytok z celej Európy

Kvalitná výroba a spoľahlivé materiály - to môžete očakávať od nábytku a bytového zariadenia v Nabytok-harmonia.sk

Viac o Nabytok-harmonia.sk

Peniaze z nákupu späť

1,5 - 3 %

O Nabytok-harmonia.sk

Zariaďujete alebo prerábate interiér svojej domácnosti? Zamerajte sa na výber kvalitného nábytku, matracov a doplnkov, ktoré vám bude slúžiť dlhé roky. V Nabytok-harmonia.sk si zariadite celý byt či dom.

V e-shope sa môžete inšpirovať kvalitným nábytkom, moderným prevedením interiérov, zábavným dizajnom detských izieb, praktickým využitím priestoru, zdravotnými matracmi alebo aj lacnými nábytkovými zostavami.

Zariadenie pre všetky izby a záhradu. Aké ? 

Nabytok-harmonia má pre vás široký výber nábytku do celého vášho bytu a domu, dokonca si zariadite aj záhradu. Vaša kuchyňa bude oplývať luxusom a moderným dychom, keď si vyberiete z e-shopu: kuchynské linky, jedálenské stoly, barové stoličky a iné. Vaša spálňa môže byť ako z obrázka (z podobného ako vidíte v tomto článku nižšie) luxusná a zároveň útulná, kvôli kvalitným komponentom: postele, matrace, nočné stolíky, komody a skrine a jemnosť dodáte s krásnymi lampami, ktoré presvetlia izbu aj váš život. Detské izby neboli nikdy také hravé a farebné, ako dnes. Detské postele, skrine, písacie stoly a ďalšie kusy nábytku budú vaším deťom spríjemňovať ich dni dospievania a zrenia. Aby toho nebolo málo, tak e-shop má vo svojej ponuke vybavenie do pracovne, predsiene, kúpeľne a v neposlednom rade aj do vašej záhrady. Neváhajte a spoznávajte tento e-shop.

Ako nakupovať na Nabytok-harmonia.sk ? 

Platba

Platiť môžete týmito spôsobmi

  • Dobierka - priplatíte navyše 2 €
  • Platba online - táto služba je zadarmo;
  • Platba kreditnou kartou na účet e-shopu.

Doprava

Dopravu vám zabezpečia tieto dve kuriérske spoločnosti: 

Toptrans - Zásielku Vám doručí kuriérskou doručovateľ TOPTRANS na zadanú adresu. V deň doručenia Vás bude kuriér kontaktovať a dohodnete si čas odovzdania. TOPTRANS využívame iba pre nadmerné zásielky alebo pre zásielky od 29 kg;

PPL - cena sa pohybuje od 7 € v závislosti od váhy vašej zásielky. 

Reklamácia

Pre rýchlu a bezstarostnú reklamáciu alebo vrátenie kliknite sem. Vyplnením online formulára máte zjednodušenú prácu. Pohodlne bez zbytočného behania vyriešite reklamáciu, na ktorú máte nárok do 24 mesiacov od kúpy. 

Kontakt

E-shop je tu pre vás: Pondelok - Piatok 8:00 - 16:30 na telefónnom čísle: +420 222 518 768 alebo na e-mailovej adrese: [email protected].

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Nevybrali ste si a aj naďalej hľadáte nábytok ? Skúste sa obrátiť, rozumej prekliknite sa, na e-shop Sconto-Nabytok.sk alebo Vemzu

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.