Nabytkomania.sk logo

Nábytkománia.sk - moderný nábytok

Nakupujte moderný nábytok za nízke ceny na Nabytkomania.sk

Viac o Nabytkomania.sk

Peniaze z nákupu späť

2,3 - 3 %

Produkty SONGMICS a VASAGLE

3 %

Ostatné produkty

2,3 %

O Nabytkomania.sk

Zariaďujete si byť a hľadáte kvalitný nábytok za férové ceny? Radi by ste priniesli zmenu do svojej domácnosti? Na stránkach e-shopu Nabytkomania.sk nájdete nábytok do kúpeľne, kuchyne, obývačky, dokonca aj do záhrady.

Hľadáte zariadenie do vašich izieb ? Potrebujete si zrenovovať či zariadiť kuchyňu, obývačku, detskú izbu, pracovňu alebo záhradu ? Navštívte e-shop a objavte čaro nízkych cien a kvality a zažite tak spokojnosť, ktorú vám ponúka každý, no nie každý to vie aj naplniť.  Nabytkomania je na trhu už 5 rokov a vie čo je kvalita. 

Čo ponúka Nabytkomania.sk ?

Obývačka 

Chceli by ste do svojej obývačky moderný nábytok, ktorý by vyzeral luxusne a bol by kvalitný ? Do obývačky budete potrebovať určite tv stolíky, regále a vitríny, pohodlné sedacie súpravy, taburetky a ozdobou vašej obývačky budú jednoznačne pohodlné a moderné kreslá. Pre knihomoľov má e-shop na výber knižnice, ktoré unesú aj ťažkú váhu múdrych kníh. Základom peknej a útulnej obývačky sú určite fotorámiky, v ktorých máte založené vaše spomienky. 

Spálňa

Základom dobrej spálne sú jednoznačne postele. Aké si predstavujete, že sú pre vás dokonalé ? Kovové, čalúnené, drevené, s úložným priestorom, rozkladacie, sklápacie ? Vyberte si tú pravú v e-shope. V spálni budete potrebovať aj šatníkové skrine, kde si uložíte všetky vaše veci. Komody, skrine alebo spálňové sektory. Pre vašu postel ponúkajú ešte aj matrace a rošty. Dokonca tu objavíte aj posteľnú bielizeň, ktorú si viete perfektne doladiť k celej vašej spálni. 

Kuchyňa a jedáleň

Milé dámy, ale aj milí páni, zariaďte si kuchyňu podľa najnovších trendov. Vyberte si pre vás vhodný nábytok do kuchyne s Nabytkomania.sk. Do jedálne si vybriete jedálenský stôl, stoličky, barové stoličky a to všetko nájdete v kategórii kuchyňa. 

Kúpeľňa 

Kúpeľňový sektor podľa vášho gusta ? Trh ponúka rôzne prevedenia a vy si môžete vybrať z tohto e-shopu, ktorý ponúka len to najlepšie. Umývadlá a kúpeľňové zostavy čakajú na vaše pohľady a konštatovania. 

Pracovňa

S týmto e-shopom si zariadite pohodlne a kvalitne aj pracovňu alebo študovňu pre vaše deti. Kreslá od výmyslu sveta a aj nábytok, ktorý bude funkčný. Stoly, stoličky a doplnky do pracovne.

Detská izba

O pekný nábytok a skrinky núdza nebude. Zariadite izbu vašim škôlkarom, školákom aj študentom. Všetky vekové kategórie potrebuju svoj priestor - priestor na knihy a na osobné veci. 

Záhrada

Nielen interiér, ale aj exteriér - vašu záhradu - si zdokonalíte prostredníctvom Nabytkomania.sk. Záhradný nábytok, slnečníky, prenosné ohniská alebo piknikové deky budú vašimi obľúbenými prostriedkami pre oddych a zábavu. 

Ostatné bytové doplnky

Osvetlenie do celého vášho príbytku, bude základ pre váš presvetlený život. Stolové lampy, nástenné, stropné, bodové svetlá alebo aj lustre. Nájdete tu tiež chovateľské potreby.

Ako nakupovať na Nabytkomania.sk ? 

Platba

Platiť môžete dvomi spôsobmi : 

  • Prevodom na účet ................ 0 €
  • Dobierka...............................5 €

Doprava

  • Dopravu zabezpečujú vlastnú alebo Rhenus, pri menších zásielkach využívajú spoločnosť DPP.
  • Spôsob a cena dopravy je určená na základe rozmerov a hmotnosti celej objednávky.
  • Informácie o cene za dopravu zistíte v nákupnom košíku počas objednávky.

Reklamácia 

Záruku na všetky výrobky máte v lehote 2 roky od kúpy. Vrátiť alebo vymeniť môžete tovar do 30 dní od kúpy. 

Kontakt

Kontaktujte e-shop v prípade, že máte nejasnosti alebo otázky. Zavolajte im na telefónne číslo alebo napíšte e-mail: [email protected], +420 607 400 005.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Stačí sa preklikávať s Plnou Peňaženkou, a tak viete výborne ušetriť. Prekliknite sa zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Nabytkomania.sk a získate až 3 % z nákupu späť. 

Ak ste si nevybrali, nezúfajte. Môžete navštíviť aj iné obchody na Plnej Peňaženke, ktoré vám ponúkajú sortiment nábytku do vášho bytu čí domu: Moebelix.sk, MercuryMarket, ScontoNábytok.sk

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.