Mp3.sk logo

Mp3.sk - mobilné zariadenia

Mp3.sk je jeden z popredných predajcov mobilných zariadení na Slovensku. E-shop s niekoľkými oceneniami vám ponúkne nie len najnovšie modely telefónov, ale aj spoľahlivé príslušenstvo.

Viac o Mp3.sk

Peniaze z nákupu späť

0,2 - 2 %

O Mp3.sk

E-shop MP3.sk prevádzkuje spoločnosť ARAŠID s.r.o. Niečo vyše 5 rokov bol sortiment MP3 prehrávačov súčasťou tiež známeho e-shopu pre profesionálnych užívateľov počítačov a profi hráčov hier ProGamingShop.sk, v ktorom nakúpilo už viac ako 30 000 zákazníkov. Vďaka vášmu veľkému a rastúcemu záujmu o mp3 prehrávače a audio-video techniku e-shop pre celú túto kategóriu pripravil samostatný špecializovaný obchod MP3.sk, ktorý je v súčasnosti najväčším Slovenským predajcom mp3 prehrávačov a mobilných telefónov. E-shop MP3.sk vyhral v roku 2019 cenu kvality v súťaži SHOPROKU, ktorú organizuje Heureka.sk a v rovnakom roku sa cez MP3.sk predalo viac ako 30 000 kusov mobilných telefónov.  V ponuke e-shopu MP3.sk nájdete značky všetkých popredných mobilných výrobcov, príslušenstvo k mobilným zariadeniam a použité mobilné telefóny, ktoré sú 100 % funkčné a so zárukou.

 

MP3.sk, to nie je len ponuka mp3 prehrávačov

Ako sme už naznačili, ponuka e-shopu mp3.sk presahuje mp3 prehrávače a mobilné telefóny. V eshope nájdete tiež tablety, audio a video príslušenstvo či dokonca vychytávky ako bluetooth čiapka a bezdrôtový karaoke mikrofón. Vyberať môžete z nasledujúcich kategórií:

 • Mobilné telefóny a bazár mobily
 • Príslušenstvo pre mobilné telefóny
 • Tablety a príslušenstvo pre tablety
 • Notebooky a e-booky
 • Pamäťové karty, USB kľúče a pevné disky
 • Inteligentná domácnosť
 • Nabíjačky a batérie
 • GPS navigácie, kamery a reproduktory
 • Elektro vozidlá
 • Slúchadlá, video a audio
 • Hračky
 • Led žiarovky a svetlá

Bazár mobilov 

V e-shope MP3.sk nájdete okrem nových či rozbalených mobilných telefónov aj mobilné telefóny vykúpené od zákazníkov e-shopu. Na všetky tieto mobilné telefóny poskytuje MP3.sk záruku 12 mesiacov, v prípade rozbaleného balenia alebo nového telefónu z výkupu poskytuje záruku 24 mesiacov. Ak objednáte mobil z e-shopu, máte možnosť ho bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní alebo ho vymeniť za iný.

Servis mobilných telefónov

 1. Vyhľadáte si mobilný telefón alebo iné zariadenie na servis/opravu cez vyhľadávacie okno na stránke.
 2. Zobrazí sa vám ponuka servisných úkonov s orientačnými cenami.
 3. Vyplníte svoje kontaktné údaje a odošlete formulár.
 4. Doručíte zariadenie na opravu. Môžete ho poslať poštou/kuriérom, doručiť na niektorú z predajní,
  alebo bezplatne e-shop objedná vyzdvihnutie zariadenia na vašej adrese.
 5. Po prijatí zariadenia v našom servisnom centre e-shop vykoná diagnostiku a dohodne s vami finálnu opravu vrátane konečnej ceny. Vy sa rozhodnete, či zariadenie opraví alebo ho zašle späť bez opravy.

Výkup mobilných telefónov

Máte zariadenie, ktoré chcete predať? Stačí navštíviť ktorúkoľvek z predajní, v ktorých sa o proces výkupu postarajú predajcovia MP3. vaše zariadenie riadne skontrolujú, ohodnotia a ponúknu výhodnú výkupnú sumu. V prípade výkupu online odošlete žiadosť o online výkup a všetky potrebné informácie dostanete e-mailom. Predbežnú výkupnú cenu a ďalšie informácie o výkupe nájdete na stránkach e-shopu MP3.sk

Nový mobilný telefón za starý

Využite získané peniaze z predaja starého mobilu na nákup nového zariadenia z ponuky e-shopu MP3.sk a jednoducho vymeňte svoje staré zariadenie za nové. Predajcovia e-shopu vám pomôžu vybrať nové zariadenie, od ktorého vám odpočítajú výkupnú hodnotu staršieho zariadenia. Rozhodnete sa, či rozdiel zaplatíte hneď alebo si vyberiete nákup na splátky aj bez akontácie. A ak nepotrebujete nové zariadenie, peniaze z výkupu môžete použiť na ktorýkoľvek produkt z ponuky MP3.sk.

Doprava a platba

Pri kúpe produktov na MP3.sk máte všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji. Ak je objednávka na sklade, bude v prípade vytvorenia objednávky v pracovný deň do 16:00 rovnaký deň aj spracovaná a expedovaná.

Možnosti platby

 • Na dobierku: Za objednávku zaplatíte pri jej prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetky produkty z e-shopu bez obmedzení. Platba na dobierku je možná iba pri spôsobe dodania kuriérom.
 • Platba cez internet - TatraPay / VÚB e-platby: Klienti Tatrabanky, VÚB banky a Slovenskej Sporiteľne môžu na úhradu využiť službu priamej platby cez elektronické bankovníctvo. Tento typ platby je aktívny len v prípade, ak sú všetky produkty na sklade.
 • Platba cez internet - Platba platobnou kartou: Platba za objednávku bude zrealizovaná cez virtuálny POS terminál Tatra banky. Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD alebo MAESTRO. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou.
 • Platba cez internet - Platba cez PayPal: Platba za objednávku bude zrealizovaná prostredníctvom služby PayPal. Na úhradu cez PayPal musíte mať zriadený PayPal účet. Platba cez PayPal je aktívna, iba ak sú všetky objednané produkty na sklade a je zvolený spôsob dodania kuriérskou službou. Takto zaplatenú objednávku je možné zaslať iba na adresu, ktorú máte uvedenú v PayPal účte.
 • Platba cez internet - GoPay - SLSP, Poštová Banka, SberBank, UniCredit...: Platba za objednávku bude zrealizovaná prostredníctvom služby GoPay. Cez GoPay je možné využiť službu priamej platby cez elektronické bankovníctvo v bankách Poštová Banka, SberBank, UniCredit. Platba cez GopPay je aktívna, iba ak sú všetky objednané produkty na sklade.
 • Platba cez SMS správu: Platba sa uskutočnuje cez SMS správu, objednaný aktivačný kľúč obdržíte SMS správou ihneď po vykonaní transakcie. Tento spôsob platby je prístupný iba pri objednávaní cd kľúča, ktorý je na sklade.
 • V hotovosti: Za objednávku zaplatíte pri jeho osobnom prevzatí jednej z predajní. Pri osobnom odbere je možné platiť v hotovosti alebo cez platobnú kartu.
 • Na splátky cez HOME CREDIT

Možnosti doručenia

 • Kuriérskou spoločnosťou: Objednávka vám bude zaslaná kuriérom až do domu a obdržíte ju nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou. Kuriér vás bude pred doručením kontaktovať na zadanom tel. čísle. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený okrem informačného e-mailu aj cez SMS správu.
 • Osobne na predajni: Prevzatie objednávky osobne na jednej z predajní. Ak je objednaný produkt na centrálnom sklade internetového obchodu a objednáte si ho v v pracovný deň do 16:00, bude na predajni dostupný nasledovný pracovný deň po 12:00 o čom vám príde potvrdzujúca SMS na vami zadané telefónne číslo.
 • Doručenie cez (Packetu) Zásielkovňu: Objednávka vám bude doručená na vybrané odberné miesto (Packety) Zásielkovne. K dispozícii je už viac ako 1000 odberných miest v rámci Slovenska. Produkt je zvyčajne pripravený na vyzdvihnutie nasledovný pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou
 • Okamžité doručenie CD kľúča: Okamžité doručenie môžete využiť pri objednávani aktivačných kódov pre hry z kategórie CD-Kľúče. Objednaný CD kľúč obdržíte formou zobrazenia v prehliadači ihneď po úhrade objednávky cez SMS platbu, TatraPay alebo CardPay. V prípade úhrady cez SMS platbu vám aktivačný kľúč automaticky zašleme aj cez SMS správu.

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.