Mastersport.sk logo

Masterspost.sk – športové vybavenie

S Mastersport.sk sa vybavíte na rekreačný aj profesionálny, individuálny aj skupinový šport. Poďte si po značky Spartan či SENSOR.

Viac o Mastersport.sk

Peniaze z nákupu späť

3,5 %

O Mastersport.sk

Spoločnosť Mastersport (pred tým Najlacnejsisport) je pôvodom česká firma, ktorá pôsobí aj na slovenskom trhu. Patrí medzi jedného z najväčších predajcov športových potrieb na Slovensku, ponúka totiž viac ako 50 000 produktov priamo na sklade. Nakupovať môžete z pohodlia domova, na tovar sa vzťahuje 24-mesačná záručná doba a platiť môžete rýchlo a bezpečne. V ponuke nájdete široký sortiment na loptové športy, zimné aj letné športy, dokonca aj vybavenie na vodné športy či raketové športy. Pri nákupe cez Plnú Peňaženku vám vrátime cashback z nákupu späť a váš nákup tak môže byť ešte výhodnejší.

 

Športové potreby online

Mastersport.sk - loptové športy

Kto by nemal rád nejaký loptový šport? Ako deti sme sa určite všetci hrávali futbal či volejbal, na telesnej možno aj florbal či basketbal. Výbavu na loptové športy ako je futbal, volejbal, basketbal, florbal, hádzaná, vodné pólo alebo nohejbal kúpite na e-shope Mastersport.sk. Okrem toho tu nájdete aj gymnastické lopty a iné príslušenstvo na tréningy jednotlivých športov.

Mastersport.sk - bazény

Leto sa spája s kúpaním. Kúpať sa môžete v jazere, na kúpalisku a v dnešnej dobe už aj u vás na záhrade. Mastersport.sk ponúka rôzne druhy bazénov ako detské bazény, prstencové bazény, nafukovacie aj nadzemné bazény, okrem toho tu kúpite aj vybavenie k bazénu ako filtrácie, bazénovú chémiu, bazénové vysávače, plachty k bazénom, pumpy na nafukovanie, schodíky k bazénu a iné príslušenstvo k bazénu. Mastersport.sk ponúka aj vodné hračky, nafukovacie lehátka, kruhy, vesty, rukávniky, bazénové trampolíny a nafukovacie vírivky.

Mastersport.sk - ostatné športy

Kategória ostatné športy na e-shope Mastersport.sk zahŕňa vybavenie na iné druhy športov. Máte doma atléta? Nakúpte mu výbavu na atletiku práve na tomto e-shope. Nájdete tu aj vybavenie na judo, box a karate, pre milovníkov výšok sa tu nájde príslušenstvo ku skialpinizmu, kitingu či horolezectvu. Veľkou zábavou pre niekoho môže byť aj Slackline, ku ktorému Mastersport.sk ponúka výbavu na svojom e-shope.

Mastersport.sk - fitness a posilňovňa

Pre mnohých z nás zahŕňa starostlivosť o naše zdravie pravidelné posilňovanie alebo návštevy vo fitness. Niektoré veci si však môžete kúpiť aj na doma. Mastersport.sk ponúka v tejto kategórii činky a závažia, kúpite tu aj bežecké pásy, steppery, vibračné a posilňovacie stroje. Popri cvičení nezabúdajte ani na výživu, možno sa vám zídu aj bandáže a fitness doplnky. Do svojej posilňovacej a fitness výbavy môžete zakomponovať aj cyklotrenažéry, veslovacie trenažéry, posilňovacie veže či ergometre. Ak chcete posilňovanie povýšiť na vyššiu úroveň, pomôžu vám k tomu profesionálne posilňovacie stroje z Mastersport.sk a k tomu posilňovacie lavice. Na pravidelný pohyb tu nájdete aj trampolíny, ktoré ocenia určite aj deti, tak isto eliptické trenažéry, nakúpiť tu môžete aj rotopedy, recumbenty.

Mastersport.sk - hry

Hry nemusia byť iba pre deti. Mastersport.sk ponúka šípky, biliard aj stolný futbal. Samozrejme tu nájdete aj spoločenské hry, menej známy kroket a kuželky a petanque.

Mastersport.sk - bicykle

Ste vášnivý cyklista? Ak aj nie, to nevadí, výbavu si na e-shope Mastersport.sk vyberú aj rekreačný cyklisti. Mastersport.sk predáva bicykle, cyklo náradie, cyklo oblečenie aj výživu. Do výbavy tu nájdete cyklistické prilby pre vašu bezpečnosť na cestách, tachometre, svetlá a blikačky na nočné jazdy, cyklo fľaše pre udržanie pravidelného príjmu tekutín. Kúpiť si tu môžete aj cylkotrenažéry aj elektrobicykle. Pre deti ponúka Mastersport.sk odrážadlá.

Mastersport.sk - kolobežky a odrážadlá

Dnes už existujú aj rôzne druhy kolobežiek. Mastersport.sk ponúka veľký výber kolobežiek na každodenné použitie. Mastersport.sk ponúka kolobežky s nafukovacími kolesami, elektrické kolobežky, skladacie kolobežky aj freestylové kolobežky. Mastersport.sk ponúka aj príslušenstvo ku kolobežkám, kúpite tu aj ložiská na kolobežky, kolieska na kolobežky a tiež pre vašu ochranu prilby na kolobežky. Okrem kolobežiek nájdete v tejto kategórii odrážadlá.

Mastersport.sk - korčule a skateboardy

Mastersport.sk sa postará aj o výbavu pre tých, ktorý majú radi skateboardy, v ponuke nájdete aj elektroboardy. Mastersport.sk ponúka kolieskové korčule aj zimné korčule.

Mastersport.sk - prilby a chrániče

E-shop Mastersport.sk ako jeden z najväčších obchodov na Slovensku s výbavou pre športovcov myslí aj na vašu bezpečnosť a ochranu. V ponuke sa nachádzajú prilby, bandáže, chrániče a plávacie vesty.

Mastersport.sk - outdoor a camping

Veríme, že sa medzi vami nájdu aj takí, ktorí majú radi campovanie a trávenie voľných chvíľ v prírode. Na camping ponúka Mastersport.sk stany, spacie vaky, karimatky alebo nafukovacie matrace a k nim na jednoduchšie nafukovanie aj pumpy na nafukovanie. Nájdete tu aj samostatnú kategóriu camping, kde nájdete campingový nábytok, grily, chladiace boxy atď. Pri dlhodobejšom stanovaní sa vám určite hodia variče a k tomu plynové kartuše, vreckové nože, riad, lampy. Nakúpiť si tu môžete aj výbavu na horolezectvo ako prilby, úväzky, lezečky atď. Na svoje si tu prídu aj rybári, nájdete tu samostatnú kategóriu rybárstvo. Svoje čaro má aj trávenie času v prírode počas noci, k čomu sa bezpochyby hodia svietidlá-čelovky, svoj zdravotný stav alebo svoj pohyb môžete kontrolovať vďaka Mastersport.sk meračom - krokomery, pulzomery, buzoly atď. Pre horských turistov ponúka Mastersport.sk trekingové palice, Mastersport.sk ponúka aj piknikové deky a iné doplnky či výživu.

Mastersport.sk - pre deti

Urobte radosť aj tým najmenším. Pre deti ponúka Mastersport.sk kolobežky, trampolíny, kúpiť tu môžete aj lopty a hopsadlá. V lete im môžete urobiť radosť bazénom, kolieskovými korčuľami alebo hojdačkami a hojdacími dekami. Do záhrady im môžete kúpiť aj šmýkačky pre deti. Pre tie najmenšie deti tu nájdete aj odrážadlá. Na jeseň si s nimi môžete ísť púšťať lietajúcich drakov. V zime ich určite potešia sánky a boby, možno aj zimné korčule. Nezabúdajte ani na ich bezpečnosť, Mastersport.sk predáva aj detské prilby.

Mastersport.sk - raketové športy

Medzi raketové športy, ku ktorým si môžete kúpiť výbavu na e-shope Mastersport.sk, patrí bedminton, ktorý si môžete zahrať aj s vašimi deťmi na záhrade alebo na kúpalisku, tenis, squash a ricochet. Kúpiť si tu môžete športové potreby aj na stolný tenis.

Mastersport.sk - vodné športy

Pre milovníkov vodných športov a vody celkovo ponúka Mastersport.sk bazény, kúpiť tu môžete aj lode na splavovanie riek, nájdete tu aj plavecké potreby ako topánky do vody, plavecké čiapky, plavecké okuliare atď. Máte radi potápanie a freediving? Na tieto druhy športov ponúka Mastersport.sk neoprény, podvodné skútre, topánky do vody, bójky a cievky atď. Adrenalínový nadšenci nájdu na tomto e-shope aj vybavenie na kiting a tiež lopty na vodné pólo.

Mastersport.sk - záhrada a voľný čas

Ak chcete nakupovať pohodlne z domova na e-shope Mastersport.sk, nemusíte byť zapálení športovci. V kategórii záhrada a voľný čas nájdete bazény, hojdačky a hojdacie siete, infrasauny pre pohodový a oddychový čas na záhrade. Pre deti tu nájdete napríklad bránky na futbal, basketbalové koše so stojanom, šmýkačky pre deti, lietajúce taniere alebo trampolíny. Relaxačný a pritom zábavný je šport petanque, zahrať si môžete aj kroket alebo kuželky. Vo voľnom čase môžete tiež kempovať.

Mastersport.sk - zimné športy

Zima ako ročné obdobie je pre mnohých z nás najkrajšie obdobie v roku, no nájdu sa aj tí, ktorým zima nevyhovuje. Zo zimných športov, ku ktorým si výbavu nakúpite online na e-shope Mastersport.sk patrí hokej, lyžovanie alebo tu kúpite aj snowboard. Pre horolezcov ponúkajú výbavu na skialpinizmus. V ponuke sa nachádzajú aj “klasické” sane a boby, taktiež tu nájdete aj zimné korčule.

Mastersport.sk - športové oblečenie a obuv

A v ponuke Mastersport.sk nesmie chýbať ani športové oblečenie a obuv. Kúpiť si tu môžete napríklad mikiny, spodnú bielizeň, tričká, bundy a vesty. Pre cyklistov cyklistické oblečenie, pre plavcov či potápačov neoprény, kúpacie čiapky, topánky do vody a plávacie vesty. V ponuke nájdete aj funkčnú bielizeň, šatky a čelenky, ponožky, spodky či lycrové oblečenie. Na hlavu tu nájdete aj čiapky a kukly.

Nákup na Mastersport.sk

Doprava

Objednávka z e-shopu Mastersport.sk vám môže byť doručená týmito spôsobmi:

  • zásielkovou službou - pri balíku do 50kg bude balík odoslaný expresnou službou, tento spôsob dopravy je za poplatok 5 € a pri nákupe nad 120 € je doprava zadarmo;
  • Slovenskou poštou-balík do ruky - túto možnosť môžete využiť pri balíku s hmotnosťou menej ako 30kg, za poplatok 6 € a balík vám bude doručení do 2 pracovných dní, pri nákupe nad 120 € je doprava zadarmo;
  • Zásielkovou službou XL - cena za dopravu je 25 € a pri nákupe nad 200 € je doprava zadarmo;
  • možnosťou je aj osobný odber na výdajnom mieste Uloženky - pri balíku do 20 kg a s maximálnou dĺžkou jednej strany 100 cm. Tento spôsob dopravy stojí 4 € a pri nákupe nad 120 € je doprava zadarmo;
  • tiež osobný odber na výdajných miestach Geis Point - za poplatok 4 €, pri objednávke nad 120 € je doprava zadarmo. Balík nesmie presiahnuť hmotnosť 15kg a rozmery 80x60x42cm.

Platba

Pri nákupe na e-shope Mastersport.sk máte na výber hneď niekoľko možností platby.

  • na dobierku - platiť môžete aj pri preberaní tovaru za poplatok 1 €, pri nákupe nad 200 € sa tento poplatok neúčtuje;
  • prevodom na účet - po prevedení objednávky vám budú do 24 hodín doručené podklady na prevedenie platby prevodom;
  • online platba kartou - pri tejto možnosti budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu a následne vám bude na e-mail odoslané potvrdenie platby;
  • splátkový predaj online - na splátky môžete nakupovať pri nákupe nad 120 € a je potrebné doložiť kópiu občianskeho preukazu, ďalší identifikačný doklad a doklad potvrdzujúci výšku príjmu;
  • ostatné možnosti platby - platiť môžete aj faktúrou alebo zloženkou, no to až po individuálnej dohode s pracovníkmi.

Reklamácia

Na tovar z e-shopu Mastersport.sk sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov, pokiaľ nie je uvedené pri výrobku inak. Vaša reklamácia bude vybavená do 30 dní od prijatia reklamácie. Pri reklamácii nezabudnite priložiť k tovaru presný popis závady, kópiu faktúry, adresu a kontaktné údaje na vás.

Výmena tovaru

Ak ste sa rozhodli pre výmenu tovaru, máte na to 14 dní od jeho zakúpenia. Tovar nesmie byť poškodený, používaný a musí byť zabalený v pôvodnom obale. Informáciu o výmene tovaru pošlite e-mailom alebo listom s potrebnými údajmi o tovare, ktoré nájdete na stránke e-shopu v časti “Reklamácia”.

Vrátenie tovaru

Pri vrátení tovaru môžete vyplniť vzorový formulár a vrátiť tovar môžete počas 14 dní od jeho prevzatia. Následne vám budú vrátené peniaze a to najneskôr do 14 dní od doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy.

Kontakty

Potrebujete poradiť? Obráťte sa na zákaznícke centrum spoločnosti Mastersport.sk na telefónnom čísle 0918 665 685 alebo im pošlite mail na adresu [email protected]. Na stránkach e-shopu v časti “Kontakty” nájdete aj presnú fakturačnú adresu aj s číslom účtu. Veľkoobchod Mastersport.sk nájdete v Ostrave.

Recenzie na Mastersport.sk

Priamo na stránkach e-shopu Mastersport.sk nájdete recenzie ich zákazníkov. Nájdete tu rôzne ohlasy a skúsenosti na nákup v tomto e-shope, no tieto referencie vám môžu jednoducho pomôcť pri výbere alebo rozhodovaní sa či v tomto e-shope nakúpite alebo nie. Nižšie vám ponúkame kópie niektorých z nich.

“Rýchle dodanie tovaru, výborná komunikácia.”

“Super obchod, odporúčam.”

“Veľmi rýchle vybavenie objednávky. Mohol som sa poradiť pred vystavením objednávky.” “Som veľmi spokojný.”

“Na tovar som cakala 7 dni. Pocas tej doby mi bolo oznamene ze tovar uz prevzala ina osoba, potom ze ani nevedia kde je. Mali v tom chaos.”

“Spokojnosť. Kupovali sme nafukovací vankúš a na tejto stránke bol najlacnejší. Cena poštovného je vyššia, ale vykompenzuje sa to s cenami tovaru.”

“Obchod bol bezproblémový. Všetko prebehlo, ako malo.”

“Tovar nebol doruceny v uvedeny den. :-(“

“Tovar bol doručený až po opakovaných urgenciach, kuriér DPD zásielku doručil na nesprávne vydané miesto. Eshop a slečna na ich infolinke sa vec snažila riešiť a zaslali tovar.”

“Rýchla dodávka, tovar perfektne zabalený, nepoškodený v dobrej kvalite.”

 

Nevybrali ste si? Skúste e-shop Decathlon.sk s cenovo dostupným športovým oblečením a vybavením alebo ďalšie e-shopy zapojené na Plnej Peňaženke v časti Šport, hobby a zábava.. Nákupom cez Plnej Peňaženky získate cashback z nákupu.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.