Maluna.cz logo

Maluna.cz - menštruačné nohavičky a pomôcky

Český e-shop Maluna.cz ponúka najväčší výber menštruačných pomôcok a produktov, ktoré vám uľahčia život. Maluna.cz odporúča 99 % zákazníkov cenového porovnávača a navyše doručuje na Slovensko.

Viac o Maluna.cz

Peniaze z nákupu späť

5 %

O Maluna.cz

E-shop Maluna.cz tvoria ženy (hlavne pre ženy). Od roku 2007 sa obchod nazýval Kalíšek.cz, ale keďže správne nepopisoval všetky ponúkané produkty, v roku 2018 sa rozhodli názov zmeniť na Maluna. Tím e-shopu Maluna.cz sa riadi cestou: "my něco vyzkoušíme" -> "nám to vyhovuje" - > "my to prodáváme". Všetci v tíme chcú, aby sa každá žena počas menštruácie cítila v pohode a mala k dispozícii menštruačnú pomôcku, ktorá jej vyhovuje a ktorá je zároveň zdravotne nezávadná. V e-shope Maluna.cz nájdete značky ako Meracus, Snuggs, SaYu, Modibodi, Love Luna, Yuuki, Merula, Mooncup, Lunette, Selena Care, Nobilis Tilia, Urtekram, Dulcia, Anela a ďalšie.

 

Menštruačné nohavičky, kalíšky a ďalšie pomôcky

E-shop Maluna.cz má všetky menštruačné pomôcky rozdelené do prehľadných kategórií:

  • Menštruácia - hľadáte spoľahlivé pomôcky na opakované použitie? Potrebujete alternatívu bežných jednorázových pomôcok? Usilujete o menštruáciu bez odpadu? Navštívte e-shop Maluna.cz, s ktorým to hravo zvládnete.
  • Plodnosť - v tejto kategórii nájdete dostupnú antikoncepciu, bylinky na podporu plodnosti či pohodlné kjace podprsenky a popôrodné vložky.
  • Menopauza pre mnohé ženy predstavuje nielen stretnutie s návalmi tepla a ďalšími telesnými príznakmi, ale tiež psychologické a duchovné premeny, ktoré dokážu byť skutočnou výzvou. V tejto kategórii nájdete produkty, ktoré vám toto obdobie môžu spríjemniť.
  • Inkontinencia s ponukou inkontinenčných nohavičiek pre ženy aj mužov, inkontinenčných vložiek a posiňovačov panvového dna.

Okrem toho môžete v e-shope Maluna.cz objaviť kategóriu Kozmetika s ponukou deodorantov, gélov pre intímnu hygienu a ďfalších produktov pre starostlivosť o pleť, telo a vlasy. Nakuknite tiež do kategórie Ekodrogéria alebo filtrujte na Maluna.cz podľa značiek.

Maluna.cz - široký výber menštruačných pomôcok s doručením na Slovensko

Maluna poradňa

Neviete si sať s niečím rady? Navštívte Maluna poradňu. Tím Maluna pre vás napísal kopu článkov plných informácií, natočil videá nabité skúsenosťami a má tiež skupinu na Facebooku, v ktorej si ženy navzájom radia! Môžete im tiež napísať na [email protected]. Vyskúšali množstvo menštruačných pomôcok, vyznajú sa v značkách aj veľkostiach a rady vám poradia. Opýtajú sa vás preto na vaše miery, ak ide o nohavičky a na intímne detaily, ak ide o kalíšky.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.