Koberce.sk logo

Koberce.sk

Zavítajte do e-shopu koberce.sk, na miesto, kde okrem kobercov nájdete tiež podhaly, matrace či záclony do vašej domácnosti.

Viac o Koberce.sk

Peniaze z nákupu späť

2,5 %

O Koberce.sk

Koberce.sk nie je na slovenskom trhu žiadny nováčik, pôsobí u nás už viac ako 15 rokov a značka sa stala zárukou stability a istoty. Tento e-shop môžete poznať napríklad ako sieť maloobchodných predajni KOBRAJ alebo KOBERCE TREND na východnom Slovensku. Poteší vás určite široká ponuka skladom a doručenie kuriérom po celom Slovensku.

 

Ponuka e-shopu koberce.sk

Koberce.sk je spoľahlivým e-shopom pre nákup kobercov a doplnkov do domácnosti, ktoré spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu, dizajn a funkčnosť. So širokou ponukou kobercov od renomovaných výrobcov si môžete byť istí, že si vyberiete ten správny kúsok pre váš interiér. A hoci samotný názov napovedá, že e-shop bude výhradným predajcom kobercov, nie je tomu tak, v e-shope koberce.sk objavíte tiež:

  • metrážne koberce
  • kusové koberce
  • umelá tráva
  • behúne
  • kobercové štvorce
  • PVC
  • Podlahy
  • Doplnky
  • Matrace
  • Záclony

Vaša podlaha ako v bavlnke vďaka kobercom z Koberce.sk

V e-shope koberce.sk nájdete koberce rôznych materiálov, farieb a veľkostí, takže si môžete byť istí, že nájdete kúsok, ktorý bude dokonale zapadať do vášho domova. V e-shope zoženiete koberce pre všetky miestnosti, od obývačky a spálne až po kuchyňu a kúpeľňu. Navyše, koberce sú odolné a ľahko sa udržujú, takže sa o ne nemusíte starať a môžete sa plne sústrediť na to, aby vaša domácnosť vyzerala skvele. A to za skvelé ceny, ktoré vám umožňia získať koberce vo vynikajúcej kvalite za veľmi výhodné ceny. 

Koberce a doplnky do domácnosti z koberce.sk

Akcie a výpredaje, do koberce.sk utekajte

Nie nie, stačí sa prekliknúť do e-shopu prostredníctvom Plnej Peňaženky do sekcie Akcie alebo Výpredaj a okrem cashbacku tak vychytáte tiež štýlové koberce, matrace a ďalšie doplnky do domácnosti za super ceny. Tak neváhajte a navštívte e-shop koberce.sk,  24/7 v pohodlí domova.

 

Nevybrali ste si? Navštívte tiež e-shop Merkury Market s predajňami po celom Slovensku s Plnou Peňaženkou a získajte nákupom 2,5 % alebo e-shop 4home.sk s pomocníkmi pre celú dománosť. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.