Kilpi.cz logo

Kilpi.cz

Kilpi.cz je značka športového oblečenia odskúšaná v drsných podmienkach. Nesie v sebe podpis severu, aby ste si aj v tých najnáročnejších podmienkach mohli užívať váš obľúbený šport.

Viac o Kilpi.cz

Peniaze z nákupu späť

4 %

O Kilpi.cz

Outdoorové oblečenie a doplnky značky Kilpi boli preverené tými najnáročnejšími a najdrsnejšími podmienkami, aké možno okúsiť len na severe, preto sú tou najvhodnejšou voľbou pre vaše športové a vonkajšie aktivity. Nielen, že sa v nich budete cítiť dobre, ale ešte vás aj ochránia pred vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Na stránkach internetového obchodu Kilpi.cz výrobky značky Kilpi označujú za "štít, vďaka ktorému budete v bezpečí a ochránení". Pri výrobe oblečenia a doplnkov priali výzvu a každý jeden produkt poriadne preverili a pripravili tak, aby bol vhodný aj na tie najnáročnejšie výzvy. 

Ten najlepší výber 

  • Lyžiarske oblečenie, ktoré je ročne preverované spokojnými nadšencami lyžovania a to nielen na zjazdovkách u nás doma, ale aj za našimi hranicami. Na svoje si prídu ako zjazdoví lyžiari, tak aj milovníci bežeckého lyžovania. Aby ste sa na svoje oblečenie mohli naozaj spoľahnúť, niektoré kúsky obsahujú japonské membrány DERMIZAX a kvalitný materiál SIBERIUM s vodným stĺpcom až 20 000 mm. 
  • Cyklistické oblečenie tvoria prevažne ľahké a priedušné bundy, dresy, tričká, či kraťasy, ale nájdu sa aj ponožky a cyklistické rukavice, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou každého poriadneho cyklistu. 
  • Nezabúda sa ani na bežcov. Nájdete tu kvalitné bežecké batohy, vesty či bežecké pásky. 
  • Outdoorové oblečenie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Dokonale vám sadne a prispôsobí sa vášmu telu. Nebude vás nijako obmedzovať, ochráni vás však pred vplyvmi počasia. Budete tak v bezpečí za každých podmienok. 

SIBERIUM je materiál, ktorý je vyvinutý priamo spoločnosťou Kilpi. Funguje na princípe vrstvenia laminátu a medzi jeho výhody patrí napríklad to, že je pohodlný, elastický a priedušný. Vďaka jeho mnohým variantám si môžete vybrať bundu priamo pre vás. 

Ako ušetriť s Plnou Peňaženkou 

  • Prekliknite sa tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky e-shopu Kilpi.cz
  • Vyberte si svoje produkty a dokončite nákup. 
  • Sledujte, ako vám na účte Plne Peňaženky naskakuje odmena vo výške cashbacku.
  • Keď obchodník vašu odmenu chváli, môžete si ju nechať vyplatiť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.