imago.cz logo

imago.cz

Hry, knihy, repliky a oblečenie zo sveta fantasy a sci-fi. Harry Potter, Pán Prsteňov, Zaklínač a iné kultové klasiky na jednom mieste.

Viac o imago.cz

Peniaze z nákupu späť

3 %

O imago.cz

Majiteľom firmy je Jiří Reiter, ktorému fantasy učarovalo už v roku 1994. Jeho organizačné a tvorcovské schopnosti sa neskôr rozhodol pretaviť do vlastného biznisu a tak vzniká obchod pre milovníko fantasy. 

E-shop ste mohli poznať pod starým názvom fantasyobchod.cz. Verili by ste, že jeho ponuka sa na samom začiatku zmestila do kufra po starom otcovi? V roku 2021 sa však rozhodli rozšíriť svoje obchody a tak zmenili meno i logo a dnes ich poznáme ako imago.cz. 

 

Všetko pre fantasy nadšencov 

Ste vášnivý čitateľ, hráte LARP alebo RPG či stolné hry? Imago.cz je teda obchod priamo pre vás. Dnes dokonca podporujú aj rôzne subkultúry a komunity, ktoré vznikli z fantasy a vyrábajú aj vlastné produkty. 

 • Spoločenské hry - fantasy, to nie sú len krásne príbehy, ktoré nás presunú do iného sveta, sú to aj parádne hry, pri ktorých sa na chvíľu môžeme vžiť do role našich hrdinov. Na imago.cz v sekcii spoločenské hry nájdete stolné a kartové hry, hry na hrdinov, hracie kocky, zberateľské hry, ale nechýbajú ani doplnky k hrám, ktoré už vlastníte a chceli by ste ich vylepšiť, či dokonca puzzle a hry na von či pre rodiny. 
 • Filmy, seriály, knihy - dovoľte svojej fanúšikovskej duši prejaviť sa naplno. V tejto kategórii si môžete vybrať nie len oblečenie svojej obľúbenej fantasy, ale aj doplnky a šperky. Ak chcete dať svetu najavo svoju lásku k Harrymu Potterovi, Pánovi prsteňov alebo inému ikonickému fantasy dielu, stačí, ak sa prekliknete do podkategórie bývanie a  kuchyňa. Poznáte nejakého vášnivého zberateľa? Na stránkach imago.cz mu môžete vybrať darček v pohode zberateľkej figúrky. 
 • LARP, fantasy, cosplay - radi sa hráte na hrdinov? Chceli by ste aspoň na moment vyzerať ako vaša naobľúbenejšia postava? Zúčastňujete sa podujatí, comic-conov a chcete si vylepššiť svoj kostým? Tu nájdete cosplay, kostými, masky a aj vybavenie a rekvizity. 
 • Knihy a komiksy - to najlepšie, čo svet fantasy kedy ponúkol a stále ponúka. Tie najlepšie a nazjnámejšie knižné diela ako Zaklínač či Pán prsteňov a k tomu aj tie najlegendárnejšie komiksové a manga diela. 
 • Žijeme imago - všetko, čo vás baví a máte radi, teraz na jednom mieste. Čaje, limonády, oblečenie, šperky a doplnky aj z dielne imago.cz

PLATBA 

Tak, ako na iných e-schopoch, aj tu môžete platiť hneď niekoľkými spôsobmi. 

 • Platba pri prevzatí objednávky - buď hotovosťou alebo kartou 
 • Platba prevodom na účet 
 • Rýchly bankový prevod cez GoPay - rýchly bankový prevod cez niekoľko bánk
 • Faktúra so splatnosťou - táto možnosť však platí len pre veľkoobchody
 • Twisto - ponúka možnosť odložiť si platbu za objednávku až o 30 dní

DOPRAVA 

Aj keď má e-shop svoje zázemie u našich susedov v Českej republike, objednávku vám vedia doručiť aj k nám na Slovensko. 

 • Služba GLS - poštovné s dobierkou stojí 8,32 €, pri platbe vopred to je 5,84
 • Pobočka Zásielkovne 
 • Zásielkovňa - doručenie na adresu

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.