Himalyo.sk logo

Himalyo.sk

Produkty bez kompromisov. Výnimočná kvalita prírodných produktov s pozitívnym vplyvom na zdravie. To je značka Himalyo, inšpirovaná ďalekým Tibetom.

Viac o Himalyo.sk

Peniaze z nákupu späť

5,3 %

O Himalyo.sk

Himalyo je koncept prírodnej starostlivosti inšpirovaný tibetskou a ajurvédskou medicínou. Je založený na princípoch vyskúšaných za tisícky rokov, na živote, ktorý je v súlade s prírodnými zákonmi. Výnimočná sila produktov Himalyo tak spočíva v energii, ktorú tradične spracované plody načerpali z čistej prírody vysokohorských oblastí. Všetky produkty Himalyo sú čisto prírodné, v overenej bio kvalite, neriedené, bez zahusťovadiel a bez konzervantov a sú vhodné pre celú rodinu, vrátane detí.

 

Prírodná starostlivosť o vaše telo a myseľ

Sortiment e-shopu Himalyo.sk zahŕňa sušené bobule goji, výživové doplnky, vzácnu hubu cordyceps, kolagén, výrobky z rakytníka rešetliakového a ďalšie a neustále sa rozširuje. Všetky produkty sú prírodné a v najvyššej kvalite. V e-shope môžete produkty filtrovať podľa nasledujúcich kategórií:

  • GOJI je známa svojim vysokým obsahom vitamínu C, ktorý posilňuje imunitný systém a pomáha bojovať proti voľným radikálom. Bobule obsahujú aj vitamíny A, E a železo, ktoré podporujú zdravie kože, zrak a krvný obeh.
  • RAKYTNÍK podporuje prirodzenú obranyschopnosť - imunitný systém a zdravý spánok.
  • CORDYCEPS skrývajú šetrne pripravený a neriedený extrakt zo vzácnej huby Cordyceps sinensis. Zber prebieha v oblasti Tibetu v nadmorskej výške nad 4 000 metrov.
  • TIBER COLLECTION s ponukou obľúbeného TIBET ZEN, ktorý je výborným pomocníkom pri zvládaní stresových situácií, nepokoja, psychickej únavy a vyčerpania.
  • AROMATERAPIA používa éterické oleje pri liečbe rôznych problémov a zároveň prevonia váš domov. 
  • KOZMETIKA
  • OSTATNÉ s ponukou napríklad bambusovej lyžičky na naberanie sušených plodov či sklenej dózy vhodnej na uchovanie sušených plodov.

Filozofia Himalyo

„Kvalitu produktov HIMALYO berieme veľmi osobne. Preto starostlivo vyberáme tie najlepšie lokality na pestovanie plodov a detailne kontrolujeme celý priebeh výroby od samého začiatku až do odovzdania každého produktu do rúk našich zákazníkov. Všetko začína ručným zberom plodov, ktorý je nielen šetrný k rastlinám, ale zároveň zaisťuje selekciu výlučne dozretých plodov, čerstvosť a dokonalé uchovanie všetkých dôležitých nutrientov. Spracovanie plodov prebieha do niekoľkých hodín od zberu priamo v mieste zberu. Vo svojej plnej sile a nezmenenej podobe sú produkty dopravené k našim zákazníkom, ktorí tak získavajú produkt pôvodnej kvality v jeho čistej a prírodnej podobe.“

Recepty Himalyo

Chcete si pripraviť časovo nenáročné a zdravé nápoje, džem či muffiny? V tom prípade sa inšpirujte receptami z Himalyio.sk a objavte napríklad návod na vynikajúce smoothie s rakytníkom. 

 

Nevybrali ste si? Skúste nakuknúť do ďalších e-shopov so zdravou výživou na Plnej Peňaženke a získajte za nákup cashback. Odporúčame známu lekáreň Dr.Max s ponukou nielen liekov a výživových doplnkov alebo napríklad e-shop Grizly.sk s ekologickým variantom potravín a doplnkov stravy.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.