Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Herbatica.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Herbatica.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 6,5 % cashback späť z každého nákupu!

Zdravie a krása patria k sebe! To je heslo, ktorým sa riadi Herbatica.sk. Obchod sa špecializuje na predaj tradičnej a prírodnej ruskej kozmetiky, ktorá zahŕňa široké spektrum produktov pre Vaše zdravie. Ponuka obchodu je prehľadne rozdelená podľa špecifických zdravotných problémov, od tráviaceho traktu, cez kožné problémy, až po problémy s imunitou, bolesťou hlavy alebo zvýšeným stresom. V ponuke nájdete naozaj veľký výber prírodných olejov, mastí, krémov, čajov, drvín a sušín, vitamínov a doplnkov stravy, extraktov a sirupov, kozmetiky, drogérie, masážnych prípravkov alebo prísad do kúpeľa. Produkty sú tiež rozdelené podľa aktívnej látky, ktorá je v nich hlavnou a primárnou esenciou. Najpoužívanejšie látky sú argán, múmio, šungit, čaga, med alebo rykytník.

V obchode na Vás čaká veľmi príjemné prostredie a férový prístup, zaujme určite aj blog o zdraví a správnom životnom štýle, Herbatica.sk môžete sledovať aj na Instagrame, kde na Vás čakajú každodenné inšpirácie, rady a tipy, ktoré Vám pomôžu zlepšiť každý jeden deň. Väčšina produktov je na sklade, preto je doručenie rýchle a v prípade že nakúpite za viac ako 65 €, poštovné neplatíte. Samozrejmosťou je záruka, vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti a množstvo zaujímavých darčekov pri väčších, ale aj menších objednávkach.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Herbatica.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať