Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Herbatica.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Herbatica.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 6.5 % cashback späť z každého nákupu!

Zdravie a krása patria k sebe! To je heslo, ktorým sa riadi Herbatica.sk. Obchod sa špecializuje na predaj tradičnej a prírodnej ruskej kozmetiky, ktorá zahŕňa široké spektrum produktov pre Vaše zdravie. Ponuka obchodu je prehľadne rozdelená podľa špecifických zdravotných problémov, od tráviaceho traktu, cez kožné problémy, až po problémy s imunitou, bolesťou hlavy alebo zvýšeným stresom. V ponuke nájdete naozaj veľký výber prírodných olejov, mastí, krémov, čajov, drvín a sušín, vitamínov a doplnkov stravy, extraktov a sirupov, kozmetiky, drogérie, masážnych prípravkov alebo prísad do kúpeľa. Produkty sú tiež rozdelené podľa aktívnej látky, ktorá je v nich hlavnou a primárnou esenciou. Najpoužívanejšie látky sú argán, múmio, šungit, čaga, med alebo rykytník.

V obchode na Vás čaká veľmi príjemné prostredie a férový prístup, zaujme určite aj blog o zdraví a správnom životnom štýle, Herbatica.sk môžete sledovať aj na Instagrame, kde na Vás čakajú každodenné inšpirácie, rady a tipy, ktoré Vám pomôžu zlepšiť každý jeden deň. Väčšina produktov je na sklade, preto je doručenie rýchle a v prípade že nakúpite za viac ako 65 €, poštovné neplatíte. Samozrejmosťou je záruka, vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti a množstvo zaujímavých darčekov pri väčších, ale aj menších objednávkach.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google