Estila.sk logo

Estila.sk

Estila.sk so štýlovým a dizajnovým nábytkom, svietidlami a dekoráciami oživí váš domov. Nechajte miestnosti vášho domu vyniknúť vďaka e-shopu s najširšou ponukou španielskeho nábytku a pridajte sa k spokojným zákazníkom Estila.

Viac o Estila.sk

Peniaze z nákupu späť

1,5 %

O Estila.sk

Estila.sk vznikla v roku 2014 a od svojho vzniku sa stará o štýlovú ponuku produktov a pravidelne prináša novinky, ktoré dizajnéri získavajú z rôznych kútov Európy podľa najnovších trendov. Preto Estila prináša to najlepšie zo sveta interiérového dizajnu pre štýlové bývanie. Názov e-shopu Estila.sk je inšpirovaný španielskym slovom “estilo”, čo v preklade znamená štýl. A štýlový nábytok, dekorácie a doplnky sú tým, čo v e-shope Estilo.sk nájdete, pretože kvalitný dizajn a štýl sú  kľúčovými k vytvoreniu toho pravého štýlového bývania a atmosféry, kde sa vždy budete cítiť komfortne a spokojne. Sortiment e-shopu Estila.sk sa sústreďuje prevažne na španielsky nábytok s dlhoročnou históriou a nábytok talianskych výrobcov, ale v ponuke estila.sk nájdete tiež ponuku výrobcov z ostatných častí sveta.

 

 

Estila nábytok do každej miestnosti

E-shop Estila.sk si dáva záležať na prehľadnom vizuále stránky, fotografiách, názvoch a popisoch jednotlivých produktov. V ponuke e-shopu nájdete nábytok do každej miestnosti. Na stránkach Estila.sk si tak vybavíte štýlovým nábytkom obývačku, jedáleň, spálňu, kanceláriu, predsieň, kúpeľňu a na Estila.sk sa potešia aj záhradkári vďaka ponuke záhradných kresiel, stolov a ďalšieho záhradného nábytku.

Estila.sk - trendy nábytok s cashbackom

Tie pravé svietidlá z Estila.sk

Objavte inšpiráciu svietidiel na Estila.sk, aby vás doma čakala vždy príjemná a pokojná atmosféra. Na e-shope Estila.sk nájdete:

  • Stolné lampy môžu byť ideálnou dekoráciou na nočnom stolíku alebo pracovnom stole.
  • Nočné lampy sú ideálne na večerné čítanie knihy.
  • Lustre pôsobia príťažlivo a luxusne. Nad jedálenským stolom dodáva každému spoločnému jedlu to pravé orechové, spálňu zase okamžite premení na elegantnú hlavnú suitu. 
  • Stojace lampy ponúkajú možnosť osvetliť iba určitú časť miestnosti a zvyčajne sa umiestňujú k pohovke alebo do rohu miestnosti.
  • Pracovné lampy sa postarajú o vaše oči, ak dlho sedíte za stolom. 
  • Závesné lampy v rôznych tvaroch, štýloch, farbách a materiáloch osvetlia váš interiér a samy ho vyzdobia.
  • Nástenné lampy sú "must have" do každej miestnosti, od obývacej izby po spálňu alebo dokonca chodbu.
  • Tienidlá sú tou správnou voľbou ak vám vaša lampa robí veľa svetla a vy chcete len príjemné šero a atmosféru.

Luxusné a dizajnové zrkadlá 

Zrkadlo je povinná výbava každého interiéru. Neodmysliteľným miestom pre zrkadlo je jednoznačne predsieň, aby ste mali pred odchodom istotu, že vám nestojí nejaký ten vlas na hlave. Luxusné zrkadlá navyše plnia svojim vzhľadom a štýlom aj dizajnovú úlohu takmer v každej miestnosti. Na chodbe doplnené nástennými svetlami, v spálni pri šatníku alebo toaletnom stolíku majú dizajnové zrkadlá neodmysliteľné miesto. Zrkadlo ale nie je len užitočný pomocník pri úprave vzhľadu. Vďaka svojmu výraznému rámu a tvaru pomôže vytvoriť osobitý štýl. Väčšie nástenné zrkadlá alebo viacero malých pri sebe izbu presvetlia a opticky zväčšia. Široký výber štýlov a typov na Estila.sk umožní, aby ste ich umiestnili kdekoľvek vo vašej domácnosti.

Štýlové doplnky a dekorácie do každého domova na Estila.sk

Retro, vintage, rustikálny ši škandinávsky štýl interéru? Dopňte ho štýlovými doplnkami z e-shopu Estila.sk. Dizajnové a luxusné bytové doplnky z Estila.sk pre vaše interiéry vám vyzdobia nábytok v každej miestnosti. Vhodnými dizajnovými a štýlovými doplnkami dokážete vytvoriť v miestnosti nezabudnuteľnú atmosféru a pohodlie. Bytové doplnky z tohto e-shopu sú v rôznych štýloch čím dokážete svoje štýlové bývanie elegantne spestriť. Vďaka vešiakom, vintékam, stojanom a ďalším doplnkom z Estila.sk vyzdobíte a skrášlite každý kút vo vašom domove.

Štýlové a luxusné dekorácie dokončia to, čo ste začali s nábytkom pri zariaďovaní domova. Platí, že dekorácie majú svoje miesto v úplne každej miestnosti či je to obývacia izba alebo hosťovská izba. Inšpirujte sa ponukou štýlových a dizajnových dekorácií na e-shope Estila.sk a ozdobte si interiér plne podľa vášho želania. Dekorácie majú svoje stále miesto na stenách obývačiek, predsiení či chodieb a jedálni ale aj na rôznych odkladacích miestach vytvorených štýlovými komodami, luxusnými knižnicami v obývačke alebo dizajnovými a luxusnými príborníkmi a vitrínami v jedálni, ale aj luxusnými konzolami a poličkami v predsieni alebo na chodbe, ale aj v záhrade a predzáhradke vášho domu.

Výpredaj aj novinky do domácnosti na Estila.sk

Čo ďalšie v e-shope s najväčšou ponukou španielskeho nábytku objavíte? Navštívte napríklad sekciu Novinky a odhľaľte, čo práve frčí. E-shop Estila.sk pracuje neustále na tom, aby vám priniesol nový štýlový a originálny nábytok od overených dodávateľov. Neváhajte, vyberte si novinku a predbehnite ostatných tým, že budete mať doma neokukaný kúsok dizajnového nábytku či štýlovej lampy a dekorácie.

Ste viac fanúšikom online nákupov nábytku a doplnkov vo výpredaji? V tom prípade bude presne pre vás kategória Výpredaj na e-shope Estila.sk. V tomto e-shope objavíte nábytok, doplnky aj dekorácie v rôznej výške zľavy, stačí si len vybrať.

Nábytok na mieru s Estila

Nakukli ste na ponuku e-shopu Estila, ale nesedia vám rozmery, alebo len jednoducho chcete nábytok na mieru? Obráťte sa na e-shop Estila, ktorá vo väčšine prípadov túto možnosť ponúka. V budúcnosti tiež e-shop plánuje pridať ku každému kusu nábytku ikonu možnosti výroby na mieru.

Dodacie podmienky pri nákupe na Estila.sk

Dodacie lehoty e-shopu Estila.sk sú spravidla do 6 do 8 týždňov odo dňa objednávky/uzatvorenia kúpnej zmluvy. Do tohto termínu objednaný tovar e-shop Estila.sk odošle/odovzdá doručovacej službe. V prípade, že si vyberiete ťažšie dostupný produkt, sa môže dodacia lehota predĺžiť. O predĺžení dodacej lehoty budete e-shopom Estila v čo najkratšom čase upovedomený a oznámený o predpokladanom termíne dodania. Ak sa e-shopu nepodarí produkt zabezpečiť ani v dodatočnej lehote, máte právo odstúpiť od zmluvy peniaze za nákup vám budú vrátené do 14 dní.

 

Nevybrali ste si? Dajte šancu aj ďalším e-shopom, v ktorých nakúpite s cashbackom. Nakuknite napríklad do populárneho e-shopu Sconto, alebo zariaďte štýlovo domácnosť s Asko nábytkom s cashbackom. Navštívte tiež prehľad ďalších e-shopov s ponukou nábytku na Plnej Peňaženke.

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.