Eoshop.cz logo

Eoshop.cz

Internetový obchodný dom, v ktorom zoženiete všetko, čo potrebujete pre lepšie a pohodlnejšie bývanie na jednom mieste.

Viac o Eoshop.cz

Peniaze z nákupu späť

0,5 - 6 %

O Eoshop.cz

Eoshop.cz je český internetový obchod, ktorý sa zameriava na širokú ponuku produktov. Snaží sa spríjemniť, ale hlavne zjednodušiť obchodovanie na internete. Na stránkach e-shopu nájdete všetko, čo potrebujete pre to, aby sa vám u vás doma lepšie, ľahšie a najmä pohodlnejšie bývalo. Nakupovanie je jednoduché aj vďaka prehľadným kategóriám a možnosti porovnať si tovar, takže sa pomocou pár klikou dozviete, či je pre vás výhodnejšie nakupovať práve odtiaľto alebo máte hľadať iný e-shop. Zariaďovanie domácnosti nebolo nikdy jednoduchšie. 

 

Prehľadné kategórie 

Nie je nič lepšie, ako nájsť všetko na jednom e-shope. Nemusíte sa preklikávať cez množstvo otvorených okien a neustále sa strachovať o to, či ste si vybrali dobrý e-shop a vašej peniaze náhodou nevyjdú na vnivoč. Množstvo e-shopov sa snaží, aby práve ten, ktorý ste si vybrali, bol pre vás ten pravý a neustále ste sa k nemu vracali. Pomôcť k tomu môže aj prehľadné zoradenie kategórií, aby bolo vyberanie oveľa jednoduchšie. 

 • Postele - čo by to bola za spálňu bez postele? Na stránkach tohto e-shopu si vyberiete postele všetkého druhu, dokonca aj také, ktoré sa zmestia do skrine. Áno, predstavte si, aj tam môže byť posteľ. Perfektne to šetrí miesto. Vyberať si môžete z detských, ale aj manželských postelí, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov, ako napríklad drevo, laminát alebo aj kovu.  
 • Trampolíny - čosi, čo v dnešnej dobe akoby nemohlo chýbať v žiadnej záhrade. Táto nevinná detská zábavka sa dostala do veľkej obľuby a je to rozhodne jedna z vecí, ktoré vaše dieťa vymenuje, keď sa ho opýtate, čo by si prialo napríklad k narodeninám. Tu nájdete trampolíny pre deti, ale aj pre fitness a cvičenie. 
 • Obývacie steny - na stránkach e-shopu sľubujú skutočne lacné obývacie steny. Zariadiť si obývaciu izbu podľa predstáv dá niekedy zabrať. Tu vám poskytujú možnosť navoliť si všetky podstatné parametry ako farbu, veľkosť či dokonca cenu. 
 • Sedacie súpravy - neodmysliteľnou súčasťou každej obývačky je aj sedacia súprava, veď kam by ste usadili susedu, čo sa prišla pozrieť na to, ako ste prerobili? Tu si vyberiete z kožených či čalúnených, moderných alebo klasických, dokonca aj z takých, ktoré môžete ľahko rozložiť a majú úložný priestor. 
 • Nábytok - v tejto sekcii nájdete to, čo ste v ostatných nenašli, ale rozhodne sa bez toho doma nezaobídete. Skrine, stoly, stoličky, kúpeľňový nábytok či množstvo iného. 
 • Pre deti - väčšina rodičov svojim deťom dopraje všetko, čo im na očiach vidia a všetci chcú, aby sa ich deti mali dobre. Skvelý začiatkom je aj detská izba, ktorá je pre malé ratolesti akýmsi kráľovstvom. Práve tu totiš trávia väčšinu času, musia sa tu cítiť pohodlne, ale hlavne bezpečne. Nájdete tu nábytok, osvetlenie, hračky, ale aj sekciu venujúcu sa bezpečnosti detí, aby sa nič nestalo ani tým najmenším.  
 • Záhrada - ak žijete v dome a máte záhradu, určite na nej trávite veľa času. Najmä v letných mesiacoch je to obľúbené miesto, kde sa stretávajú rodiny a priatelia, počas teplých večerov sa zhovárajú pri ohni, grilujú alebo oslavujú. Aby tieto stretutia boli pohodlnejšie, môžete vašu záhradu a terasu obohatiť o záhradný nábytok, detské hračky - veď aj tí najmenší sa musia niekde hrať, o bazény alebo pomôcky na grilovanie, aby sa tieto stretnutia stali nezabudnuteľnými. 
 • Šport - máte radi akčný život? Neradi sedíde doma a radšej sa hýbete? Športujete alebo chodíte na turistiku? Okrem obuvi a oblečenia, si tu môžete vybrať aj vybavenie na boxovanie, loptové športy, zimné športy alebo camping. 
 • Dekorácie - bývanie je aj o detailoch. Sošky, ozdoby na každé ročné obdobie a množstvo ďalšieho nájdete práve v tejto kategórii. 
 • Dielňa - niečo pre naozajstných kutilov a mužov v domácnosti, ktorí radi opravujú, prerábajú alebo vytvárajú. Vŕtačky, ručné náradie, stavebné konzoly nájdete na jednom mieste s kompresormi alebo elektrocentrálami. 

Možnosti platby 

Nakupovanie cez internet má množstvo výhod. Medzi inými aj to, že môžete platiť rôznymi spôsobmi a vybrať si ten, ktorý vám práve danú chvíľu vyhovuje.

 • Dobierka - zaplatíte, keď si budete balík preberať 
 • Bankový prevod - na stánke nájdete všetky potrebné informácie pre uskutočnenie tohto typu platby 
 • QR kód - už nemusíte nič ručne prepisovať a báť sa, že by ste sa pomýlili alebo niečo zle skopírovali. Stačí si cez telefón naskenovať kód a všetky potrebné kolónky sa vyplnia samé. 
 • Online platba kartou - možnosť využiť GooglePay, ApplePay, ThePay
 • Nákup na splátky 
 • Bitcoin - žijeme v modernej dobe, kde si už aj virtuálne meny získavajú svoje miesto. Ak patríte medzi štastlivcov, ktorí sa kryptomenách vyznajú, môžete využiť aj túto možnosť. 

V prípade, že počas 14 dní chcete odstúpiť od zmluvy a tovar z nejakého dôvodu vrátiť, peniaze za nákup vám budú vrátené rovnakým spôsobom, ako ste zaň zaplatili. 

Doprava na Slovensko 

Pri objednávaní stačí, ak si pri štáte doručenie vyberiete Slovenskú republiku a ako menu zaznačíte EU. Poštovné závisí od váhy vašej objednávky 

 • PPL SK
 • Zásielkovňa 
 • Toptrans SK - tento spôsob doručenia závisí nie len od hmotnosti, ale aj vzdialenosti. 

Reklamácia a vrátenie

V prípade, že nie ste s tovarom spokojný alebo ste zistili, že to nie je to pravé orechové, tovar môžete vrátiť do 14 dní. Tovar vám buď vymenia alebo vám vrátia peniaze. 

V prípade, že ste tovar reklamovali, vašu reklamáciu by mali vybaviť do 30 dní. V prípade, že vám bola reklamácia uznaná a chcete nový tovar, pošlú vám ho na ich vlastné náklady. 

Ako ušetriť s Plnou Peňaženkou 

 • Prekliknite sa tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky e-shopu Eoshop.cz 
 • Vyberte si svoje produkty a dokončite nákup. 
 • Sledujte, ako vám na účte Plne Peňaženky naskakuje odmena vo výške od 0,6 % do 7,5 % z nákupu.
 • Keď obchodník vašu odmenu chváli, môžete si ju nechať vyplatiť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.