eFarby.sk logo

eFarby.sk - farby na všetky povrchy

Dajte zbohom fádnym povrchom vo vašej domácnosti. Oživte ich s farbami od eFarby.sk

Viac o eFarby.sk

Peniaze z nákupu späť

až 1,3 %

Produkty značky STAMP

1,3 %

Ostatné produty

1 %

O eFarby.sk

Chcete oživiť svoj domov novými farbami? Na eFarby.sk nájdete farby a laky na všetky povrchy, tmely i lepidlá, ale na svoje si tu prídu aj naozajstný umelci a to práve vďaka rozsiahlej ponuke farieb pre profesionálov.


Obchod eFarby.sk je jediný svojho druhu. Príbeh značky sa začal písať ešte v roku 1992, kedy vznikol rodinný kamenný obchod, kde otec majiteľa predával farby. Tu mladý Michal začal zbierať skúsenosti a spoznávať svet farieb a lakov. A v roku 2008 prichádza s myšlienkou vytvorenia obchodu, v ktorom si budú môcť ľudia vybrať pohodlne. Začína vznikať nápad internetového obchodu s farbami, kotrý doposiaľ na Slovensku, v Česku, ale ani nikde na svete, nebol. Michal stál teda pred náročnou úlohou. Nie len vytvoriť takýto obchod, ale presvedčiť aj dodávateľov, že niečo také môže fungovať. Dovtedy si totiž nikto nevedel predstaviť, že by sa práve tieto produkty dali kúpiť cez internet. V čase, keď si vieme z pohodlia domova zakúpiť skutočne čokoľvek, nám to už nepríde také nepredstaviteľné. 

Vyberte si z množstva produktov 

Na stránkach e-shopu eFarby.sk si vyberie skutočne každý. Farby všetkých odtieňov, tmele i laky temer na všetky povrchy, náradie i pomôcky, bez ktorých sa pri práci s farbou nezaobídete. Nezabúda sa ani na umelcov, pre ktorých má e-shop vyhradenú vlastnú sekciu. 

 • Farby a laky - v tejto sekcii okrem farieb a lakov nájdete aj spreje, lazúry, moridlá, oleje či vosky a množstvo iného. 
 • Tmely a lepidlá - vybrať si môžete aj zo silikónov, hydroizolácie, PUR peny či nivelizačných hmôt. 
 • Podľa povrchu - či budete pracovať s drevom, betónom, kovom, fasádami, stenami alebo fasádami, v tejto kategórii nájdete všetko, čo potrebujete. 
 • Náradie a pomôcky - všetko, čo potrebujete k dobre odvedenej práci nájdete na jednom mieste 
 • Drogéria - pri práci s farbami trpí aj pokožka, preto tu nájdete rôzne krémy na ruky. Okrem toho si tu však môžete zakúpiť igelity, špongie a iné prostriedky na čistenie. 
 • Pre umelcov - ste kreatívna duša, ktorá sa prejavuje najmä prácou s farbami? Akryl, aquarel, olej. Aj takéto farby nájdete v tejto sekcii vyhradenej práve pre kreatívcov. Okrem toho tu nájdete aj všetky pomôcky. 
 • Darčeky - poznáte niekoho, kto rád pracuje s farbami a povrchmi a chceli by ste mu venovať originálny darček? Darujte mu darčekovú poukážku. 
 • Výpredaje a akcie - nenechajte si ujsť najaktuálnejšie zľavy a akcie. 

► Doprava 

Váš tovar si môžete nechať poslať kuriérom alebo si ho vyzdvihnúť bezplatne na predajni alebo centrálnom sklade, ktorý sa nachádza v Žiline. V rámci mesta Žilina máte navyše pri nákupe nad 69 € dopravu zadarmo. 

Spôsoby platby za dopravu sa líšia v závislosti od hmotnosti tovaru, ktorý ste si objednali. Objednávku vám však môžu doručiť: 

 • 123 kuriér - v rámci Slovenska vám kuriérska služba dodá tovar, ktorý má hmotnosť do 80 kg, v rámci Českej republiky je to do 50 kg
 • Zásielkovňa/Packeta - túto službu je možné využiť pri objednávke do 10 kg
 • Paletová preprava - preprava pre objednávky nad 80 kg

Pri objednávke nad 249 € máte dopravu kuriérom po Slovensku zadarmo. 

► Platba 

Rovnako ako pri iných e-schopoch aj tu môžete platiž rôznymi spôsobmi. 

 • ApplePay 
 • GooglePay
 • ReMax
 • Kartou

► Získajte 30 € na ďalší nákup 

Nebýva zvykom, že vám e-shop len tak daruje peniaze na ďalší nákup. S eFarby.sk je to jednoduché. Stačia len dve veci, ktoré musíte spraviť a pri ďalšom nákupe môžete ušetriť 30 € z vlastnej peňaženky. 

Stačí, ak na e-mail e-shopu pošlete vaše fotografie produktov, ktoré ste zakúpili na stránkach e-shopu eFarby.sk a k zakúpeným produktom napíšete vaše hodnotenie, o ktorom sa takisto zmienite v e-maily, aby vedeli, ktoré hodnotenie je vaše. 

Podrobnejší návod nájdetene na stránkach e-shopu

Ako ušetriť s Plnou Peňaženkou 

 • Prekliknite sa tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky e-shopu eFarby.sk 
 • Vyberte si svoje produkty a dokončite nákup. 
 • Sledujte, ako vám na účte Plne Peňaženky naskakuje odmena vo výške až 2 % z nákupu.
 • Keď obchodník vašu odmenu chváli, môžete si ju nechať vyplatiť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.