Edibles.eu

Edibles.eu - jedlé dekorácie a potreby na pečenie.

Získajte 9 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 9 % miesto bežných 6 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Edibles.eu?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Edibles.eu
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 9 % cashback späť z každého nákupu!

V obchode Edibles.eu nájdete množstvo zaujímavých spestrení pre Vaše torty, zákusky či perníčky – fantázii se medze nekladú a na tvorenie budete mať s ponúkanými produktami od Edibles.eu priestoru viac, než dosť.

V Edibles.eu je pre Vás pripravená široká ponuka etikiet a dekorácií z jedlého papiera, ktorých výrobou sa táto rodinná firma zaoberá už dlhý čas. Veríme, že sa Vám ponúkané produkty budú páčiť a narazíte na množstvo originálnych novinek z jedlého papiera a naviac, s vanilkovou príchuťou.

V obchode Edibles.eu pre Vás radi pripravia aj dekorácie na mieru, s ľubovolnou grafikou podľa Vašeho výberu alebo podľa zadanej tematiky. Dekorácie sú vyrábané až do veľkosti 60 x 40 cm, v ponuke sú aj originálne prerezávané oplátky bez potlače, dokonca aj v BIO kvalite.

Aplikácia už je iba na Vás. Dekorácie sú vhodné na torty, zákusky, ale môžete ich vyskúšať aj na vianočné perníčky a koláče – jednoducho prilepíte a pečiete, zapichnete, položíte. Na Edibles.eu je pre Vás pripravený aj skúšobný balíček, v ktorom nájdete mix našich produktov za symbolickú cenu.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google