Edibles.eu

E-shop špecializujúci sa na výrobu domácich perníčkov. Máte firmu a chceli, by ste perníčky na vianočné či PF pozdravy? Objednajte si ich od edibles.eu.

Získajte 6 % späť z Vášho nákupu

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 393 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Edibles.eu?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Edibles.eu
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 6 % cashback späť z každého nákupu!

V obchode Edibles.eu nájdete množstvo zaujímavých spestrení pre Vaše torty, zákusky či perníčky – fantázii se medze nekladú a na tvorenie budete mať s ponúkanými produktami od Edibles.eu priestoru viac, než dosť.

V Edibles.eu je pre Vás pripravená široká ponuka etikiet a dekorácií z jedlého papiera, ktorých výrobou sa táto rodinná firma zaoberá už dlhý čas. Veríme, že sa Vám ponúkané produkty budú páčiť a narazíte na množstvo originálnych novinek z jedlého papiera a naviac, s vanilkovou príchuťou.

V obchode Edibles.eu pre Vás radi pripravia aj dekorácie na mieru, s ľubovolnou grafikou podľa Vašeho výberu alebo podľa zadanej tematiky. Dekorácie sú vyrábané až do veľkosti 60 x 40 cm, v ponuke sú aj originálne prerezávané oplátky bez potlače, dokonca aj v BIO kvalite.

Aplikácia už je iba na Vás. Dekorácie sú vhodné na torty, zákusky, ale môžete ich vyskúšať aj na vianočné perníčky a koláče – jednoducho prilepíte a pečiete, zapichnete, položíte. Na Edibles.eu je pre Vás pripravený aj skúšobný balíček, v ktorom nájdete mix našich produktov za symbolickú cenu.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Edibles.eu si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať