Dulcia.sk logo

Dulcia.sk

Dulcia natural je slovenská prírodná kozmetika založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, čistých esenciálnych olejov, vzácnej ružovej vody a aloe vera. Tvorí vysoko kvalitné, udržateľné kozmetické prípravky v duchu tradícií.

Viac o Dulcia.sk

Peniaze z nákupu späť

3 %

O Dulcia.sk

Kozmetika Dulcia natural je ručne vyrábaná prírodná kozmetika založená na báze rastlinných extraktov, vysoko efektívnych aktívnych látkach, vzácnych botanických hydrolátoch a čistých esenciálnych olejoch. Za pár rokov sa z malej rodinnej firmy, ktorá pomáha tisícom slovenských a českých zákazníkov v starostlivosti o pleť, vyvinula silná moderná značka s medzinárodnými ambíciami a myšlienkami, ktoré posúva ďalej do sveta. E-shop Dulcia.sk tvorí vysoko kvalitnú a udržateľnú kozmetiku v duchu tradícií, otvorený inováciám a kreativite. 

 

Kozmetika so slovenskou dušou

Pri výrobe používa Dulcia suroviny, ktoré sú históriou overené, ale novo objavované prírodné aktívne látky s preukázanými dôsledkami z pokrokových laboratórií. V e-shope Dulcia.sk si môžete vyberať produkty: 

  • Pleť - vďaka Dulcia výrobkom na pleť získate 100 % účinných látok. Neobsahujú žiadne umelé stabilizátory a nebezpečné konzervanty. Vybrať si môžete pleťových sér, pleťových krémov, ochranných krémov s SPF, pleťových masiek a ďalších prírodných produktov starostlivosti o pleť. 
  • Telo - vyberať môžete parfumy so silným charakterom, prírodné dezodoranty, krémy s SPF či produkty na ústnu hygienu alebo 100 % prírodné produkty zo Slovenska pre najmenších a mamičky. 
  • Darčeky - darujte svojim blízkym darčekovú poukážku alebo darčekový set Dulcia Natural a nakuknite tiež do ponuky Zvýhodnené sety.
  • Make up - e-shop Dulcia.sk spolupracuje s francúzskou značkou COULEUR CARAMEL, ktorá má zložením produktov, ale aj svojou filozofiou k značke Dulcia veľmi blízko. Práve preto nájdete na stránkach Dulcia.sk ponuku profesionálnej, vysokokvalitnej a originálnej dekoratívnej kozmetiky, ktorá spája čisté prírodné ingrediencie s modernými technológiami.

Prírodná slovenská kozmetika Dulcia

Dulcia Natuint

Za posledný rok uviedla Dulcia na trh novú kozmetickú líniu Natuint, ktorá odzrkadľuje svetové trendy v oblasti prírodnej kozmetiky. Ingrediencie v portfóliu vyše 70 produktov ako sú telové a pleťové krémy, účinné séra, profesionálne masky a pílingy, či pleťové esencie a hmly s vitamínmi a prírodnými kyselinami sú vždy najvyššej kvality. Kvalita aktívnych látok a ich pomerov a kombinácii pre najvyšší účinok je základom každého produktu v portfóliu Dulcia natural a novej kozmetickej línie Natuint.

Dulcia magazín

Začítajte sa do článkov, ktoré si pre vás pripravil e-shop Dulcia.sk. Zistite napríklad, prečo si zaobstarař fotonickú svetelnú masku v boji proti akné, vráskam a ďalším problémom s pleťou alebo si prečítajte viac o novinke v e-shope Dulcia.sk - kozmetike Natuint.

Dulcia poradňa

Neviete si dať rady s výberom správnej kozmetiky? Trápia vás problémy s pleťou a chcete sa poradiť? Presne pre vás e-shop Dulcia.sk. vytvoril poradňu, v ktorej si môžete filtrovať podľa témy alebo jednoducho zadať kľúčové slovo. Na e-shope môžete navyše sami zadať otázku, na ktorú vám tím Dulcia rád odpovie. Navštívte tiež video poradňu a zistite napríklad, na aký produkt je tím Dulcia najviac pyšný.

Doprava a platba na Dulcia.sk

Cena dopravy v e-shope Dulcia.sk je 2,90 € bez ohľadu na hmostnosť objednávky alebo počet kusov. Pri nákupe nad 49 € máte dopravu zadarmo! Vybrať si môžete doručenie cez odberné miesto kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Services Balíkovo, doručenie do Alzaboxu, boxu SPS alebo Direct4time. Objednávku si tiež môžete nechať doručiť expresne kuriérom UPS alebo si objednávku môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave. V takom prípade máte doručenie zadarmo!

Za objednávku môžete zaplatiť pohodlne cez platobnú bránu GoPay, použitím QR kódu cez VIAMO, bankovým prevodom alebo na dobierku. 

 

Nevybrali ste si? Skúste napríklad prírodnú kozmetiku Yves Rocher s nákupom cez Plnú Peňaženku a získajte cashback, alebo nakuknite do slovenského e-shopu s bio kozmetikou a potravinami Naureus. Inšpirujte sa tiež ďalšími e-shopmi s cashbackom.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.