Dublez.sk logo

Dublez.sk

Dodajte dotyk prírody svojmu obydliu vďaka dreveným obrazom, svadobným dekoráciám, darčekovým predmetom a dreveným bytovým doplnkom od slovenskej značky zo Serede. 

Viac o Dublez.sk

Obchod je momentálne nedostupný

Obchod je dočasne pozastavený.

O Dublez.sk

„Za značkou DUBLEZ stojí mladý tím ľudí, ktorý miluje dizajn a prírodné materiály už od roku 2018. Vyrábame drevené bytové doplnky do domácnosti, svadobné dekorácie, ozdoby do toriet a darčekové predmety. Snažíme sa priniesť do ľudských obydlí krásu, potešenie a skrytú symboliku s príbehom.“ E-shop Dublez.sk nevyrába len čačky bez duše, práve naopak, naplní domov harmóniou, pokojom a láskou. Každý výrobok z Dublez vzbudí radosť a potešenie pre oko. Cieľom značky Dublez je spájať podobných nadšencov, vyjadriť názor a zosobniť životný štýl. Všetky výrobky Dublez sú vyrobené s láskou na Slovensku, zdôrazňujú jednoduchosť a jedinečnosť.

 

Hodiny, drevené obrazy a ďalšie prírodné výrobky na Dublez

DUBLEZ ponúka jedinečné drevené dekorácie do domácností, svadobné ozdoby a drevené darčeky. V ponuke e-shopu Dublez konkrétne nájdete:

 • Bytové doplnky
 • Dekorácie na torty
 • Svadobné doplnky a dekorácie
 • Originálne darčeky
 • Hračky pre deti
 • Sezónny tovar

Dublez - drevené obrazy a dekorácie do domácnosti

Dublez dekorácie do bytu podľa miestnosti

Hľadáte prehľadné rozdelenie dekorácií podľa miestnosti? Na e-shope Dublez.sk žiadny problém, pretože v Dublez vedia, že jednoduchý a prehľadný výber je dôležitý pomocník pri výbere tej správnej dekorácie. Hľadáte originálne a moderné bytové dekorácie do obývačky, ktoré sa perfektne hodia nad sedačku či akúkoľvek inú prázdnu stenu? V tom prípade ste v e-shope Dublez.sk na správnom mieste - tešiť sa môžete na široký výber drevených obrazov, nálepiek a dekorácií do obývacej izby v každom štýle. Originálne bytové dekorácie, ktoré sa tiež perfektne hodia na stenu do kuchyne objavíte po prekliku na stránku Dublez.sk. Široký výber drevených obrazov, nálepiek a dekorácií do jedálne v každom štýle sú rovnako samozrejmosťou. Okrem obývačky a kuchyne v DUBLEZ vybavíte aj spálňu, detskú izbu, chodbu, predsieň a dokonca kanceláriu. Nechýba ponuka drevených citátov či drevených nadpisov do akejkoľvek izby. 

Dublez dekorácie do bytu podľa štýlu

 Útulný a praktický, svetlý a jednoduchý či  masívny s návratom do minulosti a nádychom prírody? Nech už ste nadšenec akéhokoľvek štýlu, na Dublez.sk objavíte tie správne drevené dekorácie. Konkrétne sa vám značka DUBLEZ ponúka dekorácie:

 • v klasickom štýle, ktoré zladíte takmer v každej domácnosti,
 • v modernom stýle, od kvetov až po abstraktné umenie, ktoré sa perfektne hodia do obývačky či kuchyne,
 • v škandinávskom štýle, ktorý doladíte vkusnými rastlinami a textilnými materiálmi,
 • v minimalistickom štýle, ktorý sa najčastejšie spája s jednoduchosťou, neutrálnymi farebnými paletami a čistými líniami,
 • v industriálnom štýle, ktorý sa vyznačuje kovovými prvkami, drevom, pálenou klasickou tehlou, hranatými tvarmi, neutrálnymi farbami,
 • v retro štýle, ktoré zanechajú nádych histórie a návrat do minulého storočia,
 • vo vidieckom štýle, ktorý v sebe spája nadčasovosť a ekologickosť materiálov,
 • v provensálskom štýle, ktorý sa vyznačuje kvetinovými dekoráciami a bledým drevom,
 • vo vintage štýle, ktoré sa vyznačujú históriou a zrelosťou, na ktorých sa podpísal zub času,
 • v rustikálnom štýle, ktorý sa vyznačuje masívnym surovým drevom, kameňom, kovmi, návratom do minulosti s nádychom prírody,
 • v orientálnom štýle, ktorý patrí z historického hľadiska do východnej Ázie (Číny a Japonska), ale časom sa rozšíril na celú Áziu vrátane arabských krajín, Indie a pod.

Nezabudnite tiež nakuknúť do sekcie kolekcie, ktorá je prehľadne rozdelená podľa tematiky alebo motívu, alebo skúste sekciu novinky.

Všetko o nákupe na Dublez.sk

Oslovili vás drevené dekorácie či bytové doplnky značky DUBLEZ? V tom prípade vás určite zaujímajú možnosti platby a dopravy za nákup. Zaplatiť za objednávku môžete jednoducho prostredníctvom platobnej brány Gopay, bankovým prevodom na účet, prostredníctvom služby Google Pay alebo Apple pay. Zaplatiť môžete tiež v hotovosti pri osobnom odbere alebo kuriérovi pri doručení zásielky.

Z e-shopu Dublez.sk si môžete nechať objednávku doručiť prostredníctvom Packety (Zásielkovne), kuriérom, alebo si môžete objednávku osobne prevziať v Seredi. Všetky informácie o doprave a platbe nájdete na stránkach e-shopu Dublez.sk.

 

Nevybrali ste si? Bytové dekorácie a doplnky s cashbackom nájdete tiež v obľúbenom e-shope 4home.sk alebo v e-shope s českým pôvodom Bonami.sk. Objavte tiež ďalšie e-shopy, v ktorých môžete nakupovať s cashbackom na Plnej Peňaženke.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.