Cubenest.sk logo

Cubenest.sk

Cubenest je česká značka vyrábajúca designové príslušenstvo nielen pre všetky produkty firmy Apple.

Viac o Cubenest.sk

Peniaze z nákupu späť

3,5 %

O Cubenest.sk

Podobne ako vy, aj oni milujú všetko, čo má logo nahryznutého jablka a veria, že vy malo byť doplnené len tým najkvalitnejším príslušenstvom. Ich príbeh začal z lásky k týmto jedinečným zariadeniam. Boli len skupina kamarátov - gadgetárov, ktorí sa nechceli zmieriť s priemer­ným príslušenstvom pre ich obľúbené Apple produkty. Chceli niečo lepšie, niečo, čo by skutočne zodpovedalo estetike a vysokej kvalite, ktorú Apple zariadenia ponúkajú. A tak sa zrodil Cubenest!

 

Názov Cubenest je inšpirovaný dvoma konceptmi. Prvá časť, Cube, odkazuje na 1m3 kocku, ktorú mali zavesenú na strope v triede fyziky. Táto kocka ich vždy ohromovala svojou veľkosťou a presnosťou - a práve takú milimetrovú presnosť prenášajú do ich produktov.

Druhá časť, Nest, symbolizuje dva aspekty. Prvý z nich, fascinácia, ich motivuje k dôkladnej práci na detailoch a dizajne ich produktov. Vytvárajú ich tak, aby dokonale ladi­li s ikonickým nahryznutým jablkom.

Druhý význam slova Nest potom predstavuje hniezdo - rovnako ako mláďatá získavajú v hniezde energiu a sú tam kŕmené, tak aj ich produkty poskytujú nevyhnutnú energiu pre vašich miláčikov, aby boli pripravené na celodenné používanie. Ak je potrebné energiu doplniť aj počas dňa, majú pre vás pripravené ďalšie produkty. Sú to také rozšírujúce hniezda, ktoré si môžete vziať so sebou kamkoľvek - na pracovné stretnutie, do kancelárie, auta alebo na dovolenku. S Cubenest sa môžete spoľahnúť, že vám bude vždy k dispozícii tam, kde to budete potrebovať.

Čo robí Cubenest takým jedinečným? 

Je to posadnutosť dokonalosťou. Každý produkt, ktorý vytvoria, je starostlivo navrhnutý, testovaný a vylepšovaný, kým nespĺňa ich vysoké štandardy. A keď hovoríme vysoké, myslíme tým naozaj vysoké. Pretože každé Apple zariadenie si zaslúži presne to.

Dokonalé príslušenstvo

V ponuke nájdete napríklad MagSafe nabíjačky, MagSafe powerbanky, MagSafe držiaky do auta, remienky na Apple Watch, stojany na iPad alebo  GaN nabíjačky.

Prečo si vybrať práve Cubenest? 

Pretože sú rovnako nadšení pre Apple produkty ako vy. Pretože robia všetko pre to, aby ich príslušenstvo bolo dokonalé a pretože si vážia každého zákazníka, ktorý sa rozhodne prejaviť im dôveru. Sú komunita ľudí, ktorí zdieľajú tú istú vášeň.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.