ČistéOblečenie.sk logo

ČistéOblečenie.sk - oblečenie bez potlače

Hľadáte jednoduché tričko? Na Čistéoblečenie.sk nájdete kvalitné tričká bez podtlače.

Viac o ČistéOblečenie.sk

Peniaze z nákupu späť

4 %

O ČistéOblečenie.sk

E-shop CisteOblecenie.sk vznikol ako odozva na podtlačovú módu. Vďaka nemu si dnes milovníci jednoduchosti môžu vyberať nie len z tričiek, ale aj búnd, mikín, šiat, či dokonca pracovného oblečenia alebo froté doplnkov a to v 92 rôznych farbách.

 

Veľký výber

Povedali by ste, že ČistéOblečenie.sk nemôže jednoduchou ponukou zaujať? Opak je pravdou! Vyberať môžete až spomedzi 8 966 rôznych kombinácií tričiek, búnd, mikín, šiat, či iného oblečenia pre pánov, dámy, aj deti, pracovného oblečenia alebo froté doplnkov. Oblečenie je dostupné v 92 farbách. Všetky modely sú navyše v špičkovej kvalite a pohodlnom strihu.

Rôzne možnosti platby

Svoj nákup môžete zaplatiť hneď tromi spôsobmi. Prvým spôsobom je klasická platba na dobierku v hotovosti, alebo v prípade zvolenia dopravy kuriérom, je možné platiť aj kartou. Využiť môžete aj platbu online prevodom, platbu kartou alebo klasický prevod.

Rýchle dodanie

V prípade, že objednávku stihnete do 14:00, z nákupu sa môžete tešiť už do dvoch pracovných dní. Ako spôsob dopravy môžete zvoliť služby DHL, ktorá okrem pracovných dní doručí zásielku aj v sobotu. V prípade, že sa s kuriérom neviete stretnúť, odporúčame nechať si zásielku odložiť v niektorom z ParcelShopov. Objednávky nad 49 € s DPH sú doručené zdarma! Osobný odber je možný na ulici Němcovej 30 v Košiciach.

Jednoduchá výmena

Aby Vám oblečenie z ČistéOblečenie.sk nesadlo sa stáva zriedka. Pri každom produkte je totiž uvedená prehľadná tabuľka veľkostí, vďaka ktorej si môžete ešte pred nákupom rozmery odmerať na oblečení, ktoré už doma máte. Ak Vám však vybrané kúsky predsa len nesadnú, tovar môžete do 14 dní vrátiť.

 

Nevybrali ste si? Navštívte tiež ďalšie e-shopy s cahsbackom v kategórii Dámska a pánska móda. Do pozornosti dávame obľúbený Bonprix.sk alebo čínskeho giganta Temu.com.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.