4 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

ČistéOblečenie.sk - kvalitné oblečenie bez podtlače

Hľadáte jednoduché a pohodlné tričko? v Obchode ČistéOblečenie.sk nájdete tričká bez potlače a nápisov. Vyberajte so širokej ponuky tričiek v rôznych farbách a veľkostiach s akciou 4 + 1 zdarma.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 690 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o ČistéOblečenie.sk

E-shop ČistéOblečenie.sk vznikol ako reakcia na nedostatok „obyčajného“ oblečenia bez potlače na trhu. Milovníci jednoduchosti, ktorí si nepotrpia na módne výstrelky, ocenia hneď niekoľko výhod nápaditého e-shopu.

Veľký výber

Povedali by ste, že ČistéOblečenie.sk nemôže jednoduchou ponukou zaujať? Opak je pravdou! Vyberať môžete až spomedzi 8 966 rôznych kombinácií tričiek, búnd, mikín, šiat, či iného oblečenia pre pánov, dámy, aj deti, pracovného oblečenia alebo froté doplnkov. Oblečenie je dostupné v 92 farbách. Všetky modely sú navyše v špičkovej kvalite a pohodlnom strihu.

Rôzne možnosti platby

Svoj nákup môžete zaplatiť hneď tromi spôsobmi. Prvým spôsobom je klasická platba na dobierku v hotovosti, alebo v prípade zvolenia dopravy kuriérom, je možné platiť aj kartou. Využiť môžete aj platbu online prevodom, platbu kartou alebo klasický prevod.

Rýchle dodanie

V prípade, že objednávku stihnete do 14:00, z nákupu sa môžete tešiť už do dvoch pracovných dní. Ako spôsob dopravy môžete zvoliť služby DHL, ktorá okrem pracovných dní doručí zásielku aj v sobotu. V prípade, že sa s kuriérom neviete stretnúť, odporúčame nechať si zásielku odložiť v niektorom z ParcelShopov. Objednávky nad 49 € s DPH sú doručené zdarma! Osobný odber je možný na ulici Němcovej 30 v Košiciach.

Jednoduchá výmena

Aby Vám oblečenie z ČistéOblečenie.sk nesadlo sa stáva zriedka. Pri každom produkte je totiž uvedená prehľadná tabuľka veľkostí, vďaka ktorej si môžete ešte pred nákupom rozmery odmerať na oblečení, ktoré už doma máte. Ak Vám však vybrané kúsky predsa len nesadnú, tovar môžete do 14 dní vrátiť.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    4 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať