1,5 až 5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

AVEPHARMA - výnimočné pordukty pre vaše zdravie

Avepharma sa snaží pomáhať ľuďom a zvieratkám cez výnimočné produkty, ktoré zlepšia a skvalitnia ich život. V tejto lekárni nájdete lieky na bolesť, úvanu a vyčerpanie, ale i prípravky na vlasy a pleť.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 551 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o AVEPHARMA

Online lekáreň Avepharma.eu ponúka lieky na bolesť, únavu, prostriedky na starostlivosť o vlasy, pleť a veľa ďalšieho. Kúpite tu aj veterinárske a stomatologické produkty.

Avepharma.eu - online lekáreň s výnimočným zložením a účinkami svojich produktov

Online lekáreň Avepharma.eu je e-shop, na ktorom nájdete lieky aj produkty na riešenie mnohých ťažkostí. Trápi vás bolesť, máte problémy s potením, potrebujete výživové doplnky alebo tu chcete kúpiť výrobky pre vaše zviera? To môžete rýchlo a jednoducho na stránkach lekárne Avepharma.eu. Spoločnosť Avepharma s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2007, predáva popredné a overené značky ako Akutol, bioXtra alebo Perspi-Guard. Za nákup budete platiť pri preberaní balíku, ktorý vám dovezie kuriérska spoločnosť DPD.

Bolesť - Trápi vás bolesť? Bojujte s ňou účinným spôsobom s prípravkami Avepharma určenými na bolesť svalov a kĺbov, zápalov a opuchov a kúpite tu aj lokálne anestetikum.

Potenie - Ak vám prekáža neustále potenie, pri ktorom bežné produkty z drogérie nepomáhajú, pozrite sa na ponuku online lekárne Avepharma. Nájdete tu produkty na boj proti poteniu, nadmernému poteniu a zápachu.

Zuby a ústa - Máte pocit sucha v ústach? Môže to byť spôsobené nedostatkom tekutín, ale aj chorobou. Tento problém vám pomôžu liečiť produkty na suché ústa. V ponuke Avepharma.eu nájdete aj produkty na ústnu hygienu a výrobky na hĺbkové čistenie jazyka.

Vitalita - Cíťte sa zdravo a buďte vitálni nech už vás trápi čokoľvek. V tejto kategórii nájdete lieky na únavu, trávenie a psychickú pohodu. V ponuke nájdete aj špeciálny výživový doplnok značky Jódaqua, ktorý sa odporúča užívať počas tehotenstva.

Prvá pomoc - Viete, čo by nemalo chýbať vo výbave vašej lekárničky? Sú to lieky a produkty, ktoré využijete ako prvú pomoc pri nejakej nehode. Avepharma v tejto kategórii ponúka prvú pomoc na odreniny, krvácajúce rany, popáleniny, dekubity a bercové vredy. S Avepharmou si môžete liečiť aj jazvy a nájdete tu aj produkty na hojenie rán.   

Vlasy a telo - V kategórii vlasy a telo nájdete opaľovacie potreby, s ktorými bude vaša pokožka v bezpečí.

Matka a dieťa - Široké spektrum výrobkov tu nájdu aj maminy pre svoje ratolesti. V online lekárni Avepharma.eu nájdete cumlíky, hrnčeky, dojčenské fľaše, ale aj prostriedky na čistenie fliaš. Kúpite tu aj všetko pre bezpečnosť vašich detí, zahrať sa môžu s plyšovými hračkami Avepharma. K bežným činnostiam každej mamy patrí kŕmenie dojčiat, starostlivosť o ústnu hygienu dieťaťa, k čomu tu prostriedky takisto nájdete. 

Výživové doplnky - Výživové doplnky nenahradzujú stravu, no vášmu telu a celkovému zdraviu môžu prospieť. Avepharma ponúka napríklad vitamíny B-komplex, magnézium, či bylinkové čaje.

Veterina - Nepodceňujte ani starostlivosť o vášho domáceho miláčika. Kúpte mu v lekárni Avepharma antiparazitiká, prostriedky na jeho hygienu či na ošetrenie rán a podporu kĺbov. Samostatnou kategóriou sú výrobky pre kone a hospodárske zvieratá.

Stomatológia - Oddelenou kategóriou na Avepharma.eu je stomatológia, kde nájdete všetko pre vašu ústnu hygienu. Konkrétne sa tu nachádzajú výrobky na hĺbkovú hygienu jazyka, či spreje určené na orientačnú skúšku vitality zubov. Máte doma rotačný stomatologický prístroj? Starajte sa oň a dlhšie vám vydrží nepoškodený. Na Avepharma.eu nájdete potrebný sprej na údržbu a mazanie rotačných nástrojov. Ak vás trápia suché ústa, pomoc hľadajte aj v tejto ponuke lekárne Avepharma.eu.

Všetko o nákupe na Avepharma.eu

Platba

Za tovar, ktorý nakúpite v online lekárni Avepharma budete platiť na dobierku, teda pri preberaní tovaru. Peniaze za nákup tak dáte kuriérovi a tento spôsob platby je bezplatný.

Doprava

Ak ste sa rozhodli pre nákup v online lekárni Avepharma.eu, určite vás zaujíma akým spôsobom vám bude balík doručený. Balík vám prinesie kuriérska služba DPD za poplatok 3,5 €. Vaša objednávka vám bude doručená do 2 pracovných dní na adresu, ktorú si sami zadáte. Pri nákupe nad 30 € máte dopravu zadarmo.

Reklamácia tovaru

Tovar môžete reklamovať buď osobne na adrese Avepharma v Bratislave alebo poštou spolu s kópiou daňového dokladu a dôvodom reklamácie. Najneskôr do 14 dní bude vaša reklamácia vybavená a to buď výmenou tovaru, odstránením chyby alebo vrátením peňazí.

Kontakty

Máte otázky? Opýtajte sa na ne kompetentných pracovníkov e-shopu Avepharma.eu, ktorí vám ochotne poradia a pomôžu. Môžete im zatelefonovať na číslo +421 915 080 566 alebo napísať na [email protected] Najneskôr do druhého dňa vám pracovníci pošlú odpoveď.

Využite poradenstvo Avepharma.eu

Prečítajte si zaujímavé a informačné články na e-shope Avepharma.eu. Dozviete sa v nich napríklad aj to, čo by mala obsahovať lekárnička alebo ako bojovať so suchom v ústach. Tieto články nájdete v samostatnej kategórii “Poradenstvo”, kde máte k dispozícii aj archív plný zaujímavých článkov. 

Ako nakupovať na Avepharma.eu ešte lacnejšie?

Nakupujte výhodne vďaka Plnej Peňaženke, ktorá vám za každý nákup vráti 5 % z ceny nákupu na váš účet. Nakupovať môžete aj produkty z kategórie Akcia, kde nájdete výhodné a zlacnené produkty. Ak máte k dispozícii zľavový kupón Avepharma, nezabudnite ho pri nákupe zadať do príslušného políčka.

Avepharma.eu recenzie

Radi by ste sa dozvedeli o e-shope Avepharma.eu viac z recenzií, ktoré napísali samotní zákazníci? Vyhľadajte si na internete recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí už nákup v tomto internetovom obchode absolvovali a presvedčte sa o jeho kvalite sami.

Nevybrali ste si? Skúste ďalšie online lekárne na Plnej Peňaženke a nepremeškajte tak možnosť výhodnejšieho nákupu vrátením cashbacku. V kategórii “Zdravie a jedlo” nájdete napríklad lekáreň Dr.Max.sk , MojaLekáreň.sk alebo BenuLekáreň.sk .

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    až 5 %
  • Akciové produkty
    1,5 %
  • Ostatné produkty
    5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať