Adiel.sk logo

Adiel.sk - pomoc pri otehotnení

Na Adiel.sk vám diskrétne pomôžu vyriešiť váš problém s neplodnosťou.

Viac o Adiel.sk

Peniaze z nákupu späť

4 %

O Adiel.sk

Neplodnosť je v súčasnosti čoraz väčší problém, postihujúci nie len mladé páry. Na Adiel.sk vám ponúkajú riešenie: certifikované produkty zamerané na problematiku neplodnosti nie len u žien, ale i u mužov.

Neplodnosť – najväčší strašiak posledného desaťročia. Za neplodnosť sa považuje stav, keď pri pravidelnom nechránenom pohlavnom styku nedôjde k otehotneniu. Príčin neplodnosti je veľa, jednou z nich je určite aj fakt, že sa plánovanie bábätka odsúva na stále neskorší vek. To bol aj prípad manželky zakladateľa tohto projektu. Pár sa snažil otehotnieť už nejakú tú chvíľu, ale predtým, než by podstúpili umelé oplodnenie, rozhodli sa využiť pomoc z prírody. Po štúdiu literatúry stavili na čínsku medicínu. Tá ich doviedla okrem duševného pokoja aj k vytúženému potomkovi.

Takéto precitnutie by nemalo zostávať len medzi dvoma ľuďmi, preto sa pán Kameníček rozhodol, že svoje poznatky využije na to, aby pomohol aj ostatným párom na ich ceste k otehotneniu. Začínal od niekoľkých málo produktoch, ktoré rozosielal sám balíček po balíčku. Osobne si nechal vždy urobiť dôkladné rozbory a posudky na prípravky, ktoré ďalej ponúkal. Precestoval polovicu sveta, aby Vám mohol ponúknuť to najlepšie a predovšetkým najúčinnejšie na problematiku neplodnosti.

Dnes sa môžeme hrdo označiť za najväčší špecializovaný obchod s produktmi na podporu počatia. Okrem eshopu, na ktorom si môžete všetky doplnky stravy, tinktúry, čaje a mnoho iného zakúpiť, Vám predovšetkým ponúkame odborné individuálne poradenstvo a rady a tipy ako otehotnieť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.