4 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Adiel.sk - všetko pre otehotnenie

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 690 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Adiel.sk

Neplodnosť – najväčší strašiak posledného desaťročia. Za neplodnosť sa považuje stav, keď pri pravidelnom nechránenom pohlavnom styku nedôjde k otehotneniu. Príčin neplodnosti je veľa, jednou z nich je určite aj fakt, že sa plánovanie bábätka odsúva na stále neskorší vek. To bol aj prípad manželky zakladateľa tohto projektu. Pár sa snažil otehotnieť už nejakú tú chvíľu, ale predtým, než by podstúpili umelé oplodnenie, rozhodli sa využiť pomoc z prírody. Po štúdiu literatúry stavili na čínsku medicínu. Tá ich doviedla okrem duševného pokoja aj k vytúženému potomkovi.

Takéto precitnutie by nemalo zostávať len medzi dvoma ľuďmi, preto sa pán Kameníček rozhodol, že svoje poznatky využije na to, aby pomohol aj ostatným párom na ich ceste k otehotneniu. Začínal od niekoľkých málo produktoch, ktoré rozosielal sám balíček po balíčku. Osobne si nechal vždy urobiť dôkladné rozbory a posudky na prípravky, ktoré ďalej ponúkal. Precestoval polovicu sveta, aby Vám mohol ponúknuť to najlepšie a predovšetkým najúčinnejšie na problematiku neplodnosti.

Dnes sa môžeme hrdo označiť za najväčší špecializovaný obchod s produktmi na podporu počatia. Okrem eshopu, na ktorom si môžete všetky doplnky stravy, tinktúry, čaje a mnoho iného zakúpiť, Vám predovšetkým ponúkame odborné individuálne poradenstvo a rady a tipy ako otehotnieť.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    4 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať