Activeshop.sk logo

Activeshop.sk

ACTIVESHOP Slovensko je vyhľadávaným obchodom a najmä partnerom pre mnohé salóny krásy.

Viac o Activeshop.sk

Obchod je momentálne nedostupný

Obchod je dočasne pozastavený.

O Activeshop.sk

Spoločnosť ACTIVESHOP bola založená v roku 2003 v poľskom meste Wroclaw. V súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov a dovozcov kozmetických komponentov a zariadení pre kaderníkov v Európe. V roku Activeshop expandoval za hranice Poľska a rozšíril svoje pôsobenie na slovenskom trhu. Firma ACTIVESHOP Slovensko svoju cestu úspešne odštartovala na Veľtrhu kozmetiky INTERBEAUTY v októbri 2013.

 

Ponuka e-shopu Activeshop.sk 

Stálu ponuku produktov každým týždňom e-shop Activeshop rozširuje. Keď ešte v roku 2013 to bolo 1 800 produktov, dnes sa môže pochváliť číslom viac ako 4 000. Spoločnosť ACTIVESHOP je zástupcom renomovaných svetových značiek, počet jej aktívnych zákazníkov prekračuje číslo 3 000, a na Slovensku a v Európe má viac ako 300 veľkoobchodných zákazníkov. V e-shope Activeshop.sk nájdete:

 • Jednorázové produkty ako kozmetické servítky, jednorázové šľapky, jednorázové separátory, papierové fólie a ďalšie jednorázové produkty.
 • Ponuku produktov na gélové nechty a nechtovú modeláž značky Activeshop. V súčasnosti sú preferované okrem UV/LED gélu na nechty aj hybridné laky - gél laky na nechty a stále je populárna francúzska manikúra.
 • Produkty na nechty OCHO NAILS

 • Najširší sortiment produktov do kozmetických salónov ako sú lupa lampy, kozmetické kreslá alebo kozmetické prístroje s rýchlym dodaním.

 • Vybavenie kaderníckeho salónu - špičkové kadernícke vybavenie,  kadernícke nástroje,  kadernícke doplnky, doplnky na predlžovanie vlasov, nábytok pre kaderníka.

 • Produkty pre pedikérky ako jednorázové kozmetické utierky, pilníky, peelingy na nohy, vaničky, podnožky a ďalšie.

 • Produkty na sterilizáciu a dezinfekciu - ultrazvukové čističky, kozmeticke a medicínske autoklávy, gély na dezinfekciu rúk a nôh, sprej na dezinfekciu všetkých povrchov, kozmetické utierky na dezinfekciu jemných povrchov.

 • Vybavenie tetovacie salónu - elektrické kozmetické kreslá, jednorázové kozmetické prestieradla, stolíky, jednorázové podprsenky a ďalšie.

 • Vybavenie pre barbershop a fitness vybavenie

 • Kancelárske stoličky a masážne prístroje

Activeshop výpredaj

Navštívte okrem kategórií e-shopu Activeshop.sk s filtrovaním napríklad aj podľa značky tiež stránku výpredaja, ktorá sa pravidelne aktualizuje. V tejto sekcii objavíte množstvo produktov za ešte výhodnejšie ceny. 

Blog a školenia Activeshop

Na čo všetko sa dá využiť ultrazvuková čistička? Ako si vybrať kozmetické kreslo? To a mnoho viac sa dozviete v blogu e-shopu Activeshop. V prípade, že sa zaujímate o školenia a kurzy v odboroch kozmetika a manikúra, nakuknite na stránku školenia v e-shope Activeshop.sk.

Cena dopravy a možnosti platby

Centrála ACTIVESHOP sa nachádza v Poľskej Wroclavi a na stránke Activeshop sa nachádza viac ako 8000 produktov, nie je možné mať všetok nami predávaný tovar skladom v našej centrále ACTIVESHOP Slovensko.

Cena dopravy sa vám automaticky zobrazí v pokladni. Cena je vypočítavaná podľa váhy objednaného tovaru, miesta doručenia a je priamo zahrnutá do objednávky. Pri objednaní tovaru mimo Slovenskej republiky je cena prepravy vypočítaná individuálne, o čom klienta informujeme e-mailom, alebo telefonicky. 

Pri objednávaní tovaru máte možnosť si vybrať spôsob platby: 

 • Platba prevodom na účet
 • Platba na dobierku
 • Platba pri osobnom odbere

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.