Rozhovor so Svetlá.sk

„V dnešnom svete toho osvetlenie dokáže oveľa, oveľa viac než len vniesť svetlo do našich domovov.“

13. 6. 2023
Rozhovor so Svetlá.sk

► Aký sortiment výrobkov ponúka vaša spoločnosť? Predstavte nám ju.


Svetlá.sk je ideálnym miestom, ak hľadáte osvetlenie pre svoj dom, záhradu, kanceláriu, obchod alebo pre akékoľvek iné použitie. V našej širokej ponuke nájdete presne to, čo chcete a čo vám vyhovuje. Okrem interiérového a exteriérového osvetlenia nájdete v našom internetovom obchode aj žiarovky, komerčné svietidlá alebo riešenia pre inteligentnú domácnosť vrátane zabezpečenia a vykurovania SmartHome. Svetlá.sk vám poskytnú kvalitné a nadčasové osvetlenie, ktoré vám bude slúžiť dlhé roky.

Rozhovor Svetlá.sk

► Na vašej stránke máte kategóriu tovaru "Inteligentý dom". Aký tovar v nej zákazníci nakupujú a ako funguje?


V dnešnom svete dokáže osvetlenie oveľa, oveľa viac ako len vniesť svetlo do našich domovov. Inteligentné osvetlenie sa dá do veľkej miery prispôsobiť vašim potrebám a prinesie do vášho života viac pohodlia a praktickosti. Inteligentnú domácnosť môžete riešiť v dome alebo byte, ktorý priamo vlastníte, ale aj v nájomnom bývaní. V systéme inteligentného osvetlenia sú všetky komponenty navzájom prepojené prostredníctvom WiFi, čo vám umožní ovládať svetlá vo vašej domácnosti zo smartfónu. Vo väčšine prípadov budete potrebovať bezdrôtový mostík, o ktorom bude reč v nasledujúcich odsekoch. Ak je pre vás inteligentné osvetlenie zaujímavou možnosťou, môžete si vybrať medzi inteligentnými stropnými svietidlami a napríklad aj inteligentným vykurovaním.

► Udržateľnosť je dnes veľkou témou. Nájdeme vo vašom okolí nejaké udržateľné výrobky? Ako takýto tovar funguje?


Áno, ponúkame veľký výber udržateľného osvetlenia. Udržateľnosť svietidla určujú rôzne aspekty: výrobcovia svietidiel venujú pozornosť mnohým zložkám, ktoré sú prospešné pre životné prostredie, od použitia energeticky úspornej technológie LED cez použitie obnoviteľných surovín až po použitie recyklovateľného obalového materiálu. Dôležitými faktormi sú aj krátke prepravné vzdialenosti a možnosť opráv pre dlhú životnosť. Udržateľné nástenné svietidlá môžu rozprávať aj príbeh: v ktorom regióne boli ručne vyrobené, aké obnoviteľné materiály umožnili ich vznik a ako pri výrobe svetla chránia životné prostredie a vašu peňaženku.

Rozhovor Svetlá

► Máte vo svojom sortimente výrobok, ktorý je u vašich zákazníkov dlhodobo obľúbený? Dokážete odhadnúť, prečo je to tak?

Dopyt našich zákazníkov je rôzny. Závisí to napríklad od ročného obdobia. Ale medzi klasiku patria nástenné svietidlá ako Lucande Kalinda alebo kovové stropné svietidlo Phinea vo vintage štýle. S ponukou viac ako 50 000 výrobkov máme pre každého svojho favorita.

Ďakujeme za rozhovor.