Pripravte sa na Pyramídu

 
Nakúpte už v septembri a uistite sa, že odoberáte newsletter 

V októbri odštartuje na Plnej Peňaženke tradičná hra Pyramída. Skúsenejší Peňaženkári už Pyramídu určite poznajú, pokiaľ využívate náš cashback portál kratšiu dobu, máme pre vás stručné zhrnutie, ako naša Pyramída prebieha.

Postupne budete odkrývať 15 políčok na 5 poschodiach Pyramídy. Každé políčko sa odkryje po splnení určitej úlohy. Niekedy sa stačí prekliknúť zo správneho odkazu, ktorý je ukrytý napríklad v newslettroch alebo na našom Facebooku. Inokedy je potrebné vyvinúť náročnejšiu aktivitu, napr. odporučiť kamaráta, ohodnotiť e-shopy alebo uskutočniť nákup. Pri splnení všetkých úloh dostanete bonus 5 €. Aspoň čiastkovú časť odmeny dostanete aj v prípade, že odkryjete všetky políčka z nižších poschodí.

Aby ste získali aspoň minimálny bonus, musíte prekliknúť 5 odkazov z našich newsletterov. To samozrejme nie je nič náročné. Avšak k tomu musíte byť prihlásení k odberu newsletteru. Uistite sa teda včas, že máte odber newslettera nastavený. Pokiaľ ste naše newslettre v posledných dňoch zaznamenali v schránke, nemusíte sa o nič starať. V opačnom prípade vám poradíme, ako sa k odberu prihlásiť.

Odkrytie dvoch políčok v Pyramíde si môžete zaistiť už v tomto mesiaci. Stačí v priebehu septembra uskutočniť dva nákupy v dvoch rôznych eshopoch cez Plnú Peňaženku a dve políčka z 15 budú vaše už vo chvíli, keď Pyramída na začiatku októbra ešte len začne.
Prajeme vám úspešnú hru!

PS: Pravidlá Pyramídy z minulého roka nájdete tu. V roku 2023 pribudnú ešte drobné zmeny, ale základné princípy zostanú rovnaké.