Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 313 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode ZľavoLam.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web ZľavoLam.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Vyplatíme Vám 7,5 % cashback späť z každého nákupu!

Zľavolam.sk je zľavový portál, ktorý Vám ponúka zľavy vo výške od 50 až 90 % na rôzne produkty a služby. Nenakupujte bezhlavo a nerozvážne, prejdite si ponuku obchodu a nakupujte to, čo je práve výhodné. Blížia sa Vianoce, sviatok jedného z Vašich milovaných alebo chcete urobiť radosť len tak? Potom ste na Zľavolam.sk správne a zo stoviek výhodných ponúk a zliav si zaručene vyberiete!

Sortiment je prehľadne rozdelený do kategórií a podkategórií, akými sú napríklad Domácnosť, Krása a zdravie, Bio produkty, Móda, Elektronika či Darčeky. Ponuky sú formulované jednoducho a tak, aby si každý prišiel na to svoje. Zľavolam.sk je Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:30 do 16:00, kedy môžete kontaktovať aj zákaznícku infolinku, ktorá sa Vám bude snažiť vždy ochotne pomôcť.

Objednávky sú vybavované expresne, s férovým a ľudským prístupom k zákazníkom. Samozrejmosťou je záručná doba v lehote 24 mesiacov a vrátenie tovaru v prípade nespokojnosti do 14 dní.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre ZľavoLam.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať