ZľavoLam.sk

Zľavolam.sk - získajte 50 až 90 % zľavy na rôzne produkty a služby.

Získajte 11,25 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 11.25 % miesto bežných 7.5 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode ZľavoLam.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web ZľavoLam.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 11.25 % cashback späť z každého nákupu!

Zľavolam.sk je zľavový portál, ktorý Vám ponúka zľavy vo výške od 50 až 90 % na rôzne produkty a služby. Nenakupujte bezhlavo a nerozvážne, prejdite si ponuku obchodu a nakupujte to, čo je práve výhodné. Blížia sa Vianoce, sviatok jedného z Vašich milovaných alebo chcete urobiť radosť len tak? Potom ste na Zľavolam.sk správne a zo stoviek výhodných ponúk a zliav si zaručene vyberiete!

Sortiment je prehľadne rozdelený do kategórií a podkategórií, akými sú napríklad Domácnosť, Krása a zdravie, Bio produkty, Móda, Elektronika či Darčeky. Ponuky sú formulované jednoducho a tak, aby si každý prišiel na to svoje. Zľavolam.sk je Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:30 do 16:00, kedy môžete kontaktovať aj zákaznícku infolinku, ktorá sa Vám bude snažiť vždy ochotne pomôcť.

Objednávky sú vybavované expresne, s férovým a ľudským prístupom k zákazníkom. Samozrejmosťou je záručná doba v lehote 24 mesiacov a vrátenie tovaru v prípade nespokojnosti do 14 dní.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google