ZľavoKing.sk

Zľavoking.sk - portál, zameraný na výhodné ponuky v oblasti cestovania.

Získajte 4,5 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 4.5 % miesto bežných 3 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode ZľavoKing.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web ZľavoKing.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 4.5 % cashback späť z každého nákupu!

Zľavový portál Zľavoking.sk je zameraný na akčné zľavy v oblasti cestovania a wellness. Portál ponúka pravidelne aktualizované pobyty a zájazdy u nás a v zahraničí. Vybrať si môžete z kategórií, akými sú wellness pobyty, dovolenky pri mori či vo svetových mestách, lázne alebo zájazdy pre celé rodiny. Zľavy častokrát dosahujú výšku vyššiu ako je 50 % a heslom portálu je "Plať menej, cestuj viac".

Cestovanie za nízke a výhodné ceny je dnes v kurze viac, ako kedykoľvek predtým. Prečo by ste platili plnú cenu, keď môžete zaplatiť napríklad polovicu? Ponúk a inšpirácie je na na stránkach Zľavoking.sk nespočetne. Je len na Vás či ste viac za cestu za hranice, alebo chcete lepšie spoznať Slovenskú a Českú republiku. Poznávacie zájazdy sú zamerané na obsiahnutie čo najväčšieho počtu miest, vidieť čo najviac a nezdržiavať sa na jednom mieste dlhšie, ako je nevyhnutné. Pre dobrodružnejšie povahy nemôžete nájsť nič lepšie. Naopak, pobytové zájazdy sú zamerané skôr na oddych a lepšie spoznanie miesta, na ktorom sa odohrávajú. Na Zľavoking .sk si každý príde na svoje. Pokiaľ cestujete s deťmi, zamerajte sa na dovolenky pre rodiny, ktoré sú šité na mieru práve rodičom s deťmi. Obľúbenými destináciami tejto kategórie zákazníkov sú desiatky aquaparkov na Slovensku, Maďarsku či Poľsku. Veľmi obľúbené sú tiež wellness pobyty, ktoré sa tešia veľkej popularite, hlavne medzi pármi.

Romantika a kľud, behom ktorých si vyskúšate rôzne procedúry, vírivku, bazén alebo saunu a na konci dňa, večeru so svojim milovaným. Kategóriou, ktorá láka snáď každého, sú zájazdy k moru. Dnes už dovolenka pri mori nemusí znamenať neuskutočniteľnú úlohu. Zľavové ponuky Vám umožnia dostať sa do vysnívanej turistickej destinácie veľmi výhodne a lacnejšie, ako kedykoľvek predtým!

Portál Zľavoking.sk väčšinu ponúkaných zájazdov osobne preveruje a tie, ktoré overené boli, neprehliadnete vďaka označeniu "Osobne overené". Nakupovanie na Zľavoking.sk je jednoduchšie ako by sa mohlo zdať. Jednoducho u vybraného zájazdu kliknete na "Kúpiť" a po zaplatení obdržíte vo svojej e-mailovej schránke kupón alebo voucher s unikátnym kódom, ktorým sa preukážete priamo na mieste pobytu. Doba platnosti je na dobu určitú a dátum platnosti je jasne uvedený na každom jednom kupóne. Pred odchodom si kupón vytlačte, overte termíny pobytu a už Vám nič nebráni na ceste za Vami zvoleným výletom.

V prípade platby kartou získate voucher hneď, platba na bankový účet môže trvať jeden alebo dva dni navyše. V prípade nespokojnosti odporúčame riešiť problém priamo s poskytovateľom konkrétneho pobytu alebo sa môžete obrátiť na zákaznícku podporu portálu Zľavoking.sk.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google