VENIRA logo

Venira.sk - prírodné doplnky stravy

Venira.sk vám ponúkne komplexnú starostlivosť nielen o vašu pleť, ale aj váš žalúdok.

Viac o VENIRA

Peniaze z nákupu späť

4,5 %

Recenzie a články

O VENIRA

Venira je časká značka doplnkov stravy a prírodnej kozmetiky. Začínali s kapsulami pre vlasy, nechty a pleť, dnes však na stránkach e-shopu Veniraofficial.sk nájdete šampóny a kondicionéry, oleje, peelingy či kolagénové drinky alebo vitamíny pre deti. Ako hlásajú na stránke svojho e-shopu, ponúkajú komplexnú starostlivosť o krásu a zdravie.

 

Venira je česká značka kozmetiky a výživových doplnkov. Svoj príbeh začala písať už v roku 2017, kedy na trh uviedli svoj prvý produkt - kapsule na vlasy, nechty a pleť. Už od samotného začiatku stavili na prírodnú kartu, ich produkty sú teda vyrobené z prírodných látok a nie sú testované na zvieratách. 

O svojich zákaznikov sa starajú. Ak máte nejaké otázky, neváhajú poradiť. Vďaka skladu v Českej republike, viete mať svoju objednávku doma aj do 24 hodín, navyše si v nej nájdete aj malý darček, ako pozornosť e-shopu. 

Obľúbené kategórie 

Venira svojim zákazníkom ponúka širokú škálu produktov, vďaka ktorej sa môžu o seba i svoje telo postarať najlepšie, ako sa len dá. Prírodné produkty, ktoré by nemali chýbať medzi vašimi obľúbencami. 

  • Výživové doplnky - v tejto kategórii nájdete všetko, čo potrebujete, ak jedným z tých, ktorý majú radi aktívny pohyb. Nechýbajú ani produkty na chudnutie, hormonálnu rovnováhu či dokonca kolagény na podporu vašich kostí. To, že je imunita dôležitá vedia dobre aj vo Venira.sk, aj vďaka tomu môžete v tejto kategórii nájsť produkty na jej podporu. Nesmú chýbať ani vitamíny či minerály a myslí sa aj na tehotné a dojčiece ženy. 
  • Kozmetika - tu nájdete všetko, čo potrebuje na starostlivosť o vašu pleť. Či je mastná, suchá alebo často bojuje s akné, produkty od Venira.sk vašej pleti doprajú odpočinok, ktorý si po každom namáhavom dni zaslúži. 
  • Ostatné - tu nájdete napríklad ponuku čajov či vzorky, ak by ste si niektorý z produktov chceli vyskúšať, ale nerozhodl ste sa preň stopercentne. 
  • Novinky - túto sekciu sa rozhdne oplatí sledovať, aby vám neušli tie najnovšie produkty, ktoré by vám i vašej pleti mohli pomôcť.

Ľudia tiež často nakupujú práve kolagény, peelingy či šampóny. 

Všetky dôležité odpovede na vaše otázky nájdete priamo na e-shope a to práve v sekcii Často kladené otázky. 

Nezabudnite kliknúť na Doprava a platba, aby ste sa dozvedeli ako a kedy sa u vás vaša objednávka môže objaviť. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.