Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode VašeŠošovky.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web VašeŠošovky.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 4 % cashback späť z každého nákupu!

Obchod VašeŠošovky.sk Vám prináša široký a spoľahlivý výber kontaktných šošoviek dostupný z pohodlia Vášho domova. VašeŠošovky.sk ponúkajú veľmi priaznivé ceny pre každého. Môžete využiť zaujímavé zľavy a bonusový program s darčekmi zadarmo. Ušetríte aj na poštovnom – pri nákupe nad 45 € je poštovné zdarma! Vyzdvihnite si svoju objednávku na jednom z výdajných miest po celej Slovenskej republike a neplaťte dopravu vôbec! Celkom 60 000 balení kontaktných šošoviek a ďalšieho sortimentu je na sklade pripravených k okamžitému odoslaniu.

Do širokého sortimentu tohto e-shopu patria najrôznejšie kontaktné šošovky, ktoré sú podľa typu rozdelené na jednodenné, 2 týždňové, mesačné, štvrťročné, farebné, torické, kontinuálne, silikon-hydrogelové, bifokálne a multifokálne. Ďalšie rozčlenenie podľa ktorého si vyberiete tie pravé šošovky pre Vás, je podľa značky výrobku (Acuvue, Air Optix, Bioclear, Biofinity, Clear, ColourVUE, Dailies, Focus, Frequency, Freshlook, Magic Eye, Proclear, PureVision, Soflens a ostatné značky) alebo podľa výrobceu(Alcon, Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Cooper Vision, MaxVUF, Wilens).

Ďalej na stránkach zakúpite tiež roztoky, ktoré slúžia k starostlivosti o kontaktné šošovky s intervalom výmeny dlhším ako jeden deň. Roztoky zbavujú kontaktné šošovky usadenín, dezinfikujú, zvlhčujú a umožňujú ich bezpečné uskladnenie a ich následné opätovne použitie. Současne s roztokom potrebujete tiež púzdro na uskladnenie šošoviek. Vyberte si z rôznych objemov roztokov, obchod ponúka balenia o objemu 60 až 120 ml, 240 až 380 ml. V ponuke sú roztoky od značiek AOSEPT, Biotrue, Complete, Opti-free, Options, Renu, Solocare, Zero-Seven a ďalšie.

Na stránkach obchodu VašeŠošovky.sk nájdete aj iné príslušenstvo týkajúce sa starostlivosti o oči a k dispozícii máte zákazíncku linku, na ktorej Vám poradia ľudia, ktorí sa do problematiky starostlivosti o Vaše oči dokonale vyznajú.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre VašeŠošovky.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať