4 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

VašeŠošovky.sk - kontaktné šošovky online

Už Vás nebaví nosiť okuliare? Je Vám nepríjemné keď sa Vám v zime pri vstupe do miestnosti zahmlievajú a v lete nemôžete nosiť slnečné okuliare? Skúste kontaktne šošovky, ktoré Vám padnú do oka a ani nebudete vedieť, že ich máte

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 683 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o VašeŠošovky.sk

Obchod Vaše šošovky.sk bol spustený v roku 2009 a veľmi rýchlo sa stal jedným z najväčších eshopov predávajúci kontaktné šošovky. A nepredávajú len šošovky, okrem toho tiež príslušenstvo potrebné pre údržbu šošoviek alebo slnečné okuliare svetových značiek. Pýšiť sa môžu tiež množstvom druhov a značiek šošoviek. Okrem Slovenska tiež pôsobia v Česku, Rakúsku a ďalších 12-tich krajinách.  

Čo všetko nájdete na e-shope Vaše šošovky?

Samozrejme kontaktné šošovky, ktoré sa dajú vyhľadať podľa doby nosenia, viď nižšie, okrem nich nájdete na stránkach Vaše šošovky očné kvapky, roztoky, púzdra na šošovky rôznych farieb a tvarov a kozmetiku - uhorkové vankúšiky, aplikátor kontaktných šošoviek, klieštiky na kontaktné šošovky a tiež tu nájdete slnečné okuliare.

Šošovky podľa doby nosenia:

 • jednodenné kontaktné šošovky - ide o najzdravší a najpohodlnejší spôsob nosenia šošoviek, popri tom nevyžadujú žiadnu údržbu (čistenie, údržbu),pretože ich ráno nasadíte a večer vyhodíte, sú ideálne pri športovaní - neriskujete zhoršenie ich úžitkových vlastností, alebo cestovanie - nemusíte prenášať púzdro a roztok;

 • 2-týždňové kontaktné šošovky - sú určené k dennému noseniu po dobu 2 týždňov, pričom ich každý večer pred spaním vyberáte a vkladáte do dezinfekčného roztoku; okrem toho existujú tiež 14-dňové kontaktné šošovky, ktoré je možné nosiť na predĺžené nosenie - až 6 dní bez vybratia;

 • kontaktné šošovky mesačné - patria medzi najrozšírenejšie kontaktné šošovky a je možné ich nosiť po dobu 1 mesiaca, pričom ich každý večer vyberáte a vkladáte do dezinfekčného roztoku, je tiež možné si vybrať 30 dňové kontinuálne šošovky, ktoré po dobu 30 dní nemusíte vykladať z oka;

 • štvrťročné kontaktné šošovky - tie sa používajú po dobu 3 mesiacov pričom sa každý večer skladajú, majú mimoriadne hladký a odolný povrch proti znečisteniu;

 • kontinuálne kontaktné šošovky - nosia sa nepretržite, zvyčajne po dobu 30 dní a 29 nocí, to znamená, že nie je nutné ich na noc vyberať a vkladať do roztoku.

Kontaktné šošovky podľa typu:

 • sférické - obľúbené sú napríklad kontaktné šošovky acuvue oasys;
 • tórické - sú určené na korekciu nepravidelného zakrivenia rohovky alebo šošovky, pomáhajú tiež pri ďalekozrakosti a kratkozrakosti;
 • bifokálne a multifokálne kontaktné šošovky - používajú sa pri zhoršení zraku do blízka;
 • silikón-hydrogélové -  sú vyrobené z veľmi jemného materiálu, ktorý prepúšťa kyslík skoro akoby ste šošovku ani nemali, pre tento druh šošovky si nájdete na stránke vaše šošovky opti free roztok vhodný na mäkké a silikón-hydrogélové šošovky
 • kontaktné šošovky farebné - pre odvážnejších, ktorý chcú zmeniť farbu ich očí aspoň na chvíľu a je možné si na eshope vašešošovky.sk kúpiť tiež kontaktné šošovky dioptrické v rôznych farebných prevedeniach;
 • športové - sú ideálne pri nejakej športovej aktivite.

Kontaktné šošovky podľa značky:

Medzi obľúbené značky kontaktných šošoviek patrí napríklad značka Acuvue od výrobcu Johnson and Johnson, tiež značka Biofinity, ktoré zadržiavajú prirodzene  vysoký obsah vody vo vnútri materiálu a ostávajú tak  vlhké aj bez pridania zvlhčujúcich prostriedkov. Alebo sa pozrite na značku Adore, Air Optics, ktoré vyrábajú tórické a multifokálne kontaktné šošovky a nájdete u nich tiež varianty pre kontinuálne šošovky. Alebo ak ste sa rozhodli pre farebné kontaktné šošovke, siahnite po značke ColourVue.

Roztoky na starostlivosť o kontaktné šošovky

O kontaktné šošovky je nutné sa poriadne starať. K správnej starostlivosti slúži roztok, ktorý ich zbavuje nečistôt, dezinfikuje ich a zvlhčuje. Použiť môžete napríklad univerzálne roztoky, nájdete napríklad na stránkach vaše šošovky Biotrue, ktorý je určený na mäkké kontaktné šošovky alebo značku SoloCare, tak isto viacúčelový roztok s modernou metódou zvlhčovania kedy Vaše oči neostanú suché. Okrem roztokov budete potrebovať puzdro na ich bezpečné skladovanie.

Výhodné balíčky šošoviek

Ak ste sa rozhodli vymeniť okuliare za kontaktné šošovky, budete k tomu potrebovať samotné šošovky, puzdro na ne a roztok. Na tomto e-shope nájdete výhodné balíčky všetkého čo potrebujete. Podľa druhu balíču v ňom môžete mať viac párov šošoviek, puzdro aj roztok alebo viac roztokov v jednom balíku. Kúpou tohto balíčku si zrýchlite Váš nákup a môžete pritom ušetriť.

Všetko o nákupe na e-shope Vaše šošovky.sk

Spôsoby a ceny doručenia

Všetky balíčky spoločnosť vaše šošovky.sk balí do bublinkovej fólie alebo do krabičky, kvalitným zabalením sa snažia predchádzať poškodeniu tovaru počas prepravy. V priloženej tabuľke si pozrite akými všetkými spôsobmi si môžete nechať dopraviť Váš balíček a pri nákupe nad 60€ máte dopravu zadarmo.

 

Druh dopravy

Cena vrátane DPH

Osobné vyzdvihnutie

0,79 €

Slovenská pošta balík na adresu

2,29 € (+ 1 € dobierka)

Slovenská pošta balík na poštu

1,99 € (+ 1 € dobierka)

Geis Parcel

3,49 € (+ 1 € dobierka)

GLS ParcelShop

2,29 € (+ 1 € dobierka)

Geis Point

2,99 € (+ 1 € dobierka)

DHL ParcelShop

1,99 € (+ 1 € dobierka)

Výdajné miesta

Svoj nákup si môžete vyzdvihnúť vo viac ako 2000 výdajných miestach po celom Slovensku. Vyzdvihnúť balíček si môžete na výdajných miestach vaše šošovky.sk, na slovenskej pošte, na Geis point, DHL či GLS parcel shop-e. Nájdite si to najbližšie Vášmu bydlisku, stačí zadať do ich vyhľadávača adresu alebo PSČ a automaticky sa Vám zobrazia výdajné miesta v blízkosti tejto adresy. A pozor, platiť môžete iba v hotovosti a za osobné vyzdvihnutie zaplatíte 0,79€, pri nákupe nad 60€ dopravu neplatíte..

Ako môžete platiť za nákup?

Na výber máte z 3 spôsobov platby za Vašu objednávku:

 • platba v hotovosti - ide o najrýchlejší a najjednoduchší spôsob platby, môžete tak platiť pri osobnom vyzdvihnutí na jednom z výdajných miest alebo pri prevzatí zásielky na dobierku;
 • platba vopred bankovým prevodom - balík Vám bude odoslaní až po pričítaní platby na účet spoločnosti vaše šošovky.sk a ak chcete odoslanie urýchliť, zašlite im potvrdenie o vykonaní transakcie spolu s číslom objednávky na ich mail;
 • platobnou kartou - ide o rýchly a pohodlný spôsob platby za Váš nákup.

Bonusový program

Zapojte sa do bonusového programu a za získané body si vyberte darček zdarma. V ponuke majú puzdra, roztoky, pinzety alebo cukríky, malú zubnú pastu a mnohé ďalšie. Body získate nákupom na stránkach vaše šošovky.sk, odoberaním newslettera, pri pridaní fotografie s jedným z ich produktov na facebooku alebo instagrame a pridáte @vasesosovky a #vasesosovky k popisu fotografie alebo ak sa prihlásite cez Váš FB účet. Platnosť bonusových bodov je až 1 rok a preto ich nemusíte vyčerpať hneď pri prvom nákupe.

Ako sa dá ešte ušetriť?

Okrem zvýhodnených cien balíčkov môžete využiť jednu zo zliav, ktoré obchod vaše šošovky ponúka. Ide napríklad o zľavový kód pri nákupe na stránkach vaše šošovky.sk, ktorý môžete nájsť v inzerátoch na internete a v tlači. Ak ste držiteľom karty ISIC, ITIC a ALIVE máte pri nákupe na vaše šošovky.sk 4%-nú zľavu. Využite tiež cashback v hodnote 4% pri nákupe s plnou peňaženkou.

Vaše šošovky recenzie

Na heuréke.sk nájdete vo viac ako 9300 hodnotení zákazníkov tohto obchodu, ktorému zákazníci udelili 4,8 hviezdičiek z 5. To je pekný výsledok nie?

Zákazníčka Zdenka už nakupuje kontaktné šošovky z tejto stránky niekoľko rokov: “V e-shope vasesosovky.sk nakupujem už niekoľko rokov a ešte nikdy nebol nijaký problém, či už s dodaním, alebo tovarom. Obchod na 100% odporúčam.”

Zákazník Miro oceňuje prehľadnosť, možnosť zadať objednávku opakovane, bez nutnosti vyhľadávania a možnosť nastavenia pripomienky, ďalšieho nákupu. K tomuto pridáva komentár: “Nakupujem v tomto obchode pravidelne a som s rýchlosťou vybavenia objednávky a tovarom maximálne spokojný.”

Jedna z dlhoročných zákazníčok píše: “Nakupujem v obchode pravidelne už niekoľko rokov a som maximálne spokojná. Vždy majú produkty skladom, majú rýchle doručenie a vždy je doručenie v poriadku. S kvalitou produktov som taktiež spokojná. Komunikácia obchodu výborná. Taktiež musím vyzdvihnúť pripomienkovač, veľmi dobré!”

Okrem už vyšššie zmienených pozitívnych ohlasov na nákup v e-shope Vašešošovky.sk ostatní zákazníci oceňujú a vyzdvihujú rýchlosť dodania, možnosť bezplatného vyzdvihnutia objednávky, pripomienky o konci užívacej doby šošoviek, cenu a veľký výber. Veď sa pozrite sami na ich hodnotenia.

 

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  4 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať