Trenýrkárna.cz logo

Trenýrkárna.cz - spodné prádlo svetových značiek a bezkonkurenčných cien

Vyberajte zo širokej ponuky spodného prádla. V obchode Trenýrkárna.cz vás očarí prádlo pre dámy aj pánov za skvelé ceny. Určite vás zaujmú i značky, ako Calvin Klein, Puma a Diesel.

Viac o Trenýrkárna.cz

Obchod je momentálne nedostupný

Spolupráca s obchodom bola ukončená. Ďakujeme vám za pochopenie.

O Trenýrkárna.cz

Vyberajte zo širokej ponuky spodného prádla. V obchode Trenýrkárna.cz vás očarí prádlo pre dámy aj pánov za skvelé ceny. Určite vás zaujmú i značky, ako Calvin Klein, Puma a Diesel.

Spodné prádlo z online e-shopu Trenyrkarna.cz

Bojíte sa nakupovať spodné prádlo cez internet? V súčasnosti už nie je nič jednoduchšie, navyše nákupy online majú nespočetné množstvo výhod a ušetríte kopu času. Predajca Trenýrkárna.cz ponúka nielen široký výber spodného prádla pre ženy i mužov, ale tiež plavky, pyžamá alebo tričká. Objednávku dokončíte jednoducho a v priebehu pár minút. Výhodou obchodu Trenýrkárna je vlastná veľkostná tabulka, takže sa nemusíte obávať, že Vám prádlo nepadne ako uliate. Ďalšou výhodou je kategória „Prádlo do 199 Kč“, ktorá myslí hlavne na nízku cenu a stále kvalitný tovar. Opäť v kategórií nájdete široký výber pre ženy i mužov a k tomu získate cashback.

Kvalitné spodné prádlo a svetové značky

Vízia obchodu Trenýrkárna je každodenné rozšírovanie sortimentu a obohatiť výber o pánske trenky, boxerky, dámske nohavičky, podprsenky, ale i plavky ponožky alebo pyžamá. Dámske a pánske spodné prádlo je unikátne a kvalitné. Kvalitu zaručujú značky Climber, Gina, Infantia, Puma, UNCS, Diesel, Levis, Tommy Hilfiger, Victoria’s Secret, Obsessive, Calvin Klein, s. Oliver. Dokonca predajca ponúka vlastnú značku spodného prádla Trenýrkárna. Ide o špeciálnu a ojedinelú edíciu, ktorú nájdete iba v Trenýrkárni.

E-shop Trenýrkárna.cz ide ešte ďalej a ponúka spodné prádlo v nadmernej veľkosti, kvalitné bambusové prádlo ale i darčekové poukazy. Na svoje si prídu i oľúbenci českých značiek Represent exklusive, Addicted, Infantia.

Trenyrkarna.cz s dopravou aj na Slovensko

Obávate sa dopravy na Slovensko? Obchod Trenýrkárna Vám zabezpečí dopravu až domov, a to buď cez Slovenskú poštu alebo prepravnú službu GLS. Ak si chcete tovar vyzdvihnúť, Trényrkárna ponúka i dopravu na Zásielkovňu. Cena dopravy je zdarma pri nákupe nad 1000 Kč (približne 40 €). Platbu môžete zrealizovať dobierkou, platobnou kartou alebo bankovým prevodom. Predajca vypočíta cenu objednávky s použitím kurzu 1 EUR = 25 Kč.

Chcete spodné prádlo darovať svojej polovičke alebo kamarátovi/kamarátke? Za skvelú cenu Vám predajca prádlo zabalí ako darček, aby z neho mal obdarovaný ešte väčšiu radost.

Nákupy a doručenie z Čiech je rýchle a bezpečné, pokiaľ ale predsa len upřednostňujete nákupy na Slovensku, skúste napríklad populárny obchod so spodným prádlom a podprsenkami Astratex.sk, spodné prádlo Lascana.sk alebo skúste značkové pánske spodné prádlo Attractiv.sk .

Vedeli ste že v Trenýrkárna.cz môžete nakúpiť i na PlnaPeňeženka.cz

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.