Stoklasa.sk

Stoklasa.sk - galantéria, výtvarné a kreatívne potreby, dekorácie, bižutéria, módne doplnky a kabelky.

Získajte 2,5 až 5 % späť z Vášho nákupu

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Stoklasa.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Stoklasa.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu Stoklasa.sk

Peniaze z nákupu späť
5 %
Prejsť do obchodu
Výtvarné potreby
2.5 %
Prejsť do obchodu
Tipy pre Vás
2.5 %
Prejsť do obchodu
Textilná galantéria
2.5 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 5 % cashback späť z každého nákupu!

Stoklasa.sk je e-shop spoločnosti Stoklasa textilná galantéria s.r.o. - veľkoobchod a maloobchod. Stoklasa textilná galantária s.r.o. je stabilná a expandujúca spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Široký sortiment, perfektný servis a výhodné ceny z obchodu robia silného partnera pre zákazníkov a spoľahlivého predajcu. Tovar je dovážaný len od overených distribútorov v Česku, Nemecku a Poľsku.

Radi šijete, pletiete či opravujete? V sekcii "Textilná galantéria" nájdete v ponuke rôzne doplnky a pomôcky, ktoré ku svojim činnostiam potrebujete. Glitre, flitre, stuhy, nite, gombíky, zipsy, suché zipsy, šitíčka, ihly a mnoho ďalších.

Ste kreatívny typ človeka, ktorý rád tvorí? Potom je tu pre Vás sekcia "Výtvarné a kreatívne potreby", v ktorej nájdete komponenty pre Vaše šikovné ruky, najmä bižutérne komponenty, gorálky, fimo hmotu, drôty, hotfix, náradie a podobne.

Pod slovom dekorácia si každý predstaví niečo iné, vo svojej podstate majú dekorácie však jednu významnú funkciu. A tou je ozdobiť interiér či exteriér Vašich priestorov. Dekorácie sú jedným z pilierov portálu Stoklasa.sk, preto sme pre Vás pripravení neustále aktualizovať a doplňovať ponuka doplnkov. Vybrať si môžete z dekorácií do obývačky, kuchyne, kúpeľne, kancelárie či spálne. Na jeseň lístie či tekvice, v lete kvetiny, v zime snehuliaci alebo umelý sneh.

Do kategórie "Bižutéria" zaraďujeme náhrdelníky, náramky alebo náušnice, ktoré ocenia hlavne ženy či mladé dievčatá. V ponuke sú tiež šperky značky Swarowski, ozdoby na mobil a kabelky. Pamätajte dámy, každá časť Vášho tela a šatníku si zaslúži byť výnimočná.

Spoločnosť Stoklasa.sk Vám je vždy nápomocná, preto jej zamestnanci jazdia po celom svete, aby Vám vybrali tie najlepšie a štýlové veci, ktoré si neskôr u nás zakúpite. Prejdite si našu ponuku a nájdite to, čo vo Vašej skrini či šatníku chýba. V ponuke nájdete viac ako 20 000 položiek skladom, v roku 2014 sme vybavili viac než 106 000 objednávok a momentálne pre Stoklasa.sk pracuje viac ako 200 zamestnancov. Získali sme prestížne ocenenie a certifikát "Overené zákazníkmi" a v hodnotení podľa Heuréky až 99 % zákazníkov doporučuje nakupovať u nás.

Podmienky

Zobraziť viac

Výška odmeny závisí na kategórii, do ktorej zakúpený tovar spadá. V prípade, že je možné niektoré produkty zo sortimentu považovať za patriace do viacerých možných kategórií, o zaradení a aj výške odmeny rozhoduje vždy obchod Stoklasa.sk. Prehľad kategórií nájdete uvedený nižšie.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google