Royalchaga.sk logo

Royalchaga.sk - vitálne huby

Royalchaga.sk je 100 % spoľahlivý e-shop, v ktorom nájdete "huby nesmrteľnosti" vyrobené z plodnice Reishi pre relaxáciu, spánok a podporu imunity s pohodlným dávkovaním.

Viac o Royalchaga.sk

Peniaze z nákupu späť

10 %

O Royalchaga.sk

Royal je tím nadšencov, ktorým spojenie vitalných húb a zdravého životného štýlu raz a navždy zmenilo životy. Na základe osobných skúseností dospeli k presvečeniu, že každý si zaslúži spoznať tieto úžasné dary prírody a pocítiť ich pozitívny vplyv na vlastnej koži. Vitálne huby nie sú len prechodným trendom. Predstavujú hlboko zakorenenú tradíciu, ktorá prechádza generáciami a prinaša nám obrovské množstvo výhod pre zdravie. Tieto poklady prírody prinášajú neocenitelné účinky, ktoré môžu podporiť a posilniť telo, myseľ i dušu. 

 

Vitálne huby pre vitálny život

V e-shope Royalchaga.sk môžete vyberať napríklad podľa cieľa: Imunita & Prevencia, Energia & Výkon, Pamäť & Sústredenie, Spánok & Regenerácia, Štíhla línia, Biohacking, Vitalia a Hormonálna rovnováha. Alebo môžete vyhľadávať podľa nasledovných kategórií:

  • Vitálne huby sú známe najmä svojimi blahodárnym vplyvom na organizmus. Existuje mnoho rôznych druhov vitálnych húb no medzi najobľúbenejšie patria Čaga, Reishi, Cordyceps, Coriolus, Hericium a Maitake. Vitálne huby sa v tradičnej čínskej medicíne používajú už stáročia a v súčasnosti získavajú na popularite aj v západnom svete.
  • Čaje a kávy s ponukou kávy s vitálnymi hubami, Čaga čaju alebo Ivan čaju.
  • Vitamíny sú látky, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu. Delia do dvoch skupín: rozpustné vo vode a rozpustné v tukoch. Vitamíny rozpustné vo vode sa v tele neukladajú a je potrebné ich denne dopĺňať.

Okrem toho sa môžete pozrieť na výhodné balíčky alebo najpredávanejšie doplnky či novinky.

Všetko o vitálnych hubách

Chcete sa dozvedieť víac o vitálnych hubách, ktoré nájdete v ponuke e-shopu Royalchaga.sk? V tom prípade navštívte stránku Všetko o vitálnych hubách. Dozviete sa napríklad všetko o hube Coriolus, Hericium, Maitake, Cordyceps, Čaga či Reishi.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.