Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode PunkShop.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web PunkShop.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 5 % cashback späť z každého nákupu!

Punkshop.sk je internetový punk obchod, v ktorom nájdete štýlové oblečenie a doplnky s motívmi Vašich obľúbených kapiel a hudobníkov (Agnostic Front, All time low, Avril Lavigne, Bad Religion, Blink 182, Che Guevara, Clash, Dead Kennedys, Dropkick Murphys, Fall Out Boy, Fucked up, Green Day, Iggy pop, Misfits, My Chemical Romance, NOFX, Nirvana, Praramore, Pennywise Punk, Ramones, Rancid, Refused, Rise Agains, Sex Pistols, Sick of it, Who a daľších), od punku cez rock, ska alebo reggae. Obchod zákazníkom ponúka široký sortiment tematického oblečenia ako napríklad tričká, nohavice, čapice, korzety, košele, mikiny, plavky, šaty, bundy, kabáty, spodné prádlo, sukne, svetre, obuv a ďalšie, ktorý poteší každého hudobného fanúšika.

Samozrejmosťou sú tiež najrôznejšie doplnky a drobnosti, ktorým ozdobíte nielen seba, ale napríklad aj Váš byt. Z doplnkov u nás dostanete napríklad odznaky a nášivky, deky a posteľné prádlo, vankúše, uteráky, tašky a batohy, opasky a pracky, kalendáre, knihy, hodiny a hodinky, šperky, hrnčeky, obaly na gitaru či mobil, zapaľovače, popolníky, piercingy, plagáty, peňaženky, vlajky a mnoho iných. Na PunkShop.sk si tiež môžete zakúpiť vstupenky na koncerty a poukazy na nákup.

E-shop bol ohodnotený certifikátom "Overené zákazníkmi" a 94% zo zákazníkov by obchod doporučilo aj svojim známym. Všetky ponúkané produkty sú na sklade a objednávky sú odosielané do 2 pracovných dní. Pri nákupe nad 130 € je doprava zadarmo.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google