Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode PandaHall.com?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web PandaHall.com
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu PandaHall.com

Peniaze z nákupu späť
40
Prejsť do obchodu
Peniaze späť pri objednávke nižšej ako 1 430 $
3.5 %
Prejsť do obchodu
Peniaze späť pri objednávke v hodnote 1 430 $ a vyššie
40
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 40 € cashback späť z každého nákupu!

PandaHall.com je čínsky veľkoobchod, ktorý ponúka široký sortiment šperkov. Šperkami je v tomto prípade ale myslený naozaj široký pojem. V ponuke nájdete nespočetné množstvo druhov retiazok, náramkov, príveskov, náušníc, pírcingov, koráliek či drahých kameňov. Na výber je bižutéria, striebro, chirurgická oceľ , drevo a dokonca aj perly. Či už plánujete vyzdobiť seba alebo svojich najbližších prekrásnym šperkom, alebo máte v pláne vyhotoviť si svoj vlastný, na stránkach portálu PandaHall.com ste správne.

Na stránkach PandaHall.com je potrebné orientovať sa v angličtine, poprípade použiť jednoduchý prekladač do slovenčiny. Cena poštovného sa líši od želanej rýchlosti dodania a vybranej spoločnosti. Ceny nájdete v pravom hornom rohu, pod tlačítkom "Shipping fee", kde sa Vám zobrazí tabuľka za každú jednu variantu poštovného v eurách.

Keďže sa jedná o nákup zo zahraničia, je potrebné zvážiť možný doplatok CLA alebo DPH.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google